Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Златни пясъци 2020 - мнения

• 2 757
  • 45
  •   5
Отговори
Здравейте, търсех актуална тема за Златни пясъци,но нищо по-скорошно не откривам, затова реших да пусна тази тема.
За първи път със семейството ми,ще почиваме на северното черноморие и сме се спрели на Златни пясъци, чувам е доста скъпо изхранването навън, нямат много заведения предлагащи обедни менюта и т.н. казаха ми,че като цяло храната там е много скъпа,така ли е?
Започвам да се чудя,ако наистина е така, дали няма да е по-добре да видя някои оферти на хотели предлагащи ол инклузив, ще се радвам ако някой може да ми препоръча и хотел,благодаря!

# 1
  • Варна
Наскоро обядвахме в заведение там, не ми направи впечатление да са зверски цените. Разбира се, курорт е, така че трябва да го имате предвид. Хубавото е, че има магазини, близо е до Варна, така че ако търсите евтин вариант за изхранване, може да се намери.

# 2
Здравейте, търсех актуална тема за Златни пясъци,но нищо по-скорошно не откривам, затова реших да пусна тази тема.
За първи път със семейството ми,ще почиваме на северното черноморие и сме се спрели на Златни пясъци, чувам е доста скъпо изхранването навън, нямат много заведения предлагащи обедни менюта и т.н. казаха ми,че като цяло храната там е много скъпа,така ли е?
Започвам да се чудя,ако наистина е така, дали няма да е по-добре да видя някои оферти на хотели предлагащи ол инклузив, ще се радвам ако някой може да ми препоръча и хотел,благодаря!
Здравейте!
Като много добро качество на all inclusive-а мога да Ви препоръчам следните хотели, които тази година по изключение са на доста добри цени след отстъпките, приложими в момента: https://hoteli.boiana-mg.bg/grifid-hoteli
Тук можете да намерите и други предложения за Златни пясъци: https://hoteli.boiana-mg.bg/more/zlatni-pyasutsi
В общи линии предлагането на all inclusive e по-обширно от другите видове настаняване в комплекса и в един момент излиза и по-бюджетно.
Моето лично пристрастие към Златни пясъци се дължи на прекрасното място, на което се намира /в комбинация с природния парк/, както и чудесния плаж. Този сезон със сигурност не е претъпкано, което е обикновено големият му минус.
Успех в избора Simple Smile

# 3
И на мен Златни пясъци ми е любимо местенце.Хотелите на първа линия май всички са ОИ, но пък и аз мисля, че излиза доста по-бюджетен вариант, защото и нощувките, и  цените в ресторантите не са много ниски.Аз бих препоръчала Марина Гранд Бийч , намира се в южната част на комплекса, на малко по-оживено място е и в близост до дискотеките, но пък не ми се стори никак шумно през нощта.Сега предполагам ще е още по-спокойно.
В северната част е по-тихо, не е пренаселено, няма много шумни заведения.Там сме били в Морско око-не е лош хотела, но преди 4г беше с доста беден ОИ.В Берлин голдън бийч/той също е на север/ сме били преди 5г, не ми хареса.Но сега май е с нов собственик и не знам как са нещата.
Комплекса като цяло ми харесва много, има къде да се разходиш, чудесен лунапарк има за децата, плажът е хубав/малко е дълбоко и има вълнение, но пък на моите деца това им харесва/.

# 4
Едно от малкото изключения за първа линия хотел, неработещ на all inclusive е хотел Лилия - https://hoteli.boiana-mg.bg/more/zlatni-pyasutsi/liliya
Тук цената в момента е 68 лв. на човек на ден -нощувка, закуска и вечеря в двойна стая море. Локацията е перфектна, но все пак хотелът не е "първа младост".
По отношение на Марина Гранд Бийч - добър продукт наистина, на много сносна цена, предвид на вариращата отстъпка за престои през август от 20% до 40%.

# 5
  • София
Здравейте! Има ли вариан на по - евтин паркинг от 20лв на ден, какъвто ми предлагат в хотела? Примерно в Албена има паркинг в началото на курорта за 5лв на ден, което е много по- поносим вариан от 20лв дневно. Нещо подобно дали има и на Златните?

# 6
Пред "Роял" бил 10лв. На входа на Златните би трябвало да е още по-евтин.

# 7
  • Варна
На входа откъм "Ривиера" има паркинг - 5лв/ден, ползвали сме го като ходим на плаж.

# 8
  • София
Благодаря!

# 9
Върнах се във вторник от там.Препоръчвам единствено плаж Нирвна. В хотел Аполо не се спазват никакви мерки по отношение на вируса. Хигиена 0. Минавахме по стълби през една горичка към плажа,  която беше зарината от боклуци, На плажа бургер е 10 лв., наливна бира е 3.50, кафето също 3.50.В хотела е пълно с румънци и всякакви битови елементи. Паркинга пред Роял е 10 лв.Като цяло - отврат.

Последна редакция: пт, 31 юли 2020, 10:25 от Enisa60

# 10
  • Варна
Всъщност  цените като гледам не са кой знае колко по-високи. В заведенията бургерите са горе-долу на тези цени, даже и по-скъпи има. Бирата стандартно е също към 3.00 лв.
А къде се намира плаж “Нервна”?

# 11
Последен по посока Албена, до тях е нудисткия плаж.Има табела за завой към плажа и то голяма.Има паркинг на плажа - 5 лв. за цял ден.Два шезлонга и чадър - също 5 лв.

# 12
Да не е Нирвана?

# 13
Точно Нирвана, чисто и спокойно, добре поддържан плаж.Повече навалица в събота и неделя, но не нещо фрапиращо, места свободни доста.

# 14
Сега видях, че съм го писала с Е.Ама то като те нЕрвят навсякъде освен на плажа е така.Imp

# 15
  • София
Хубав хотел по възможност ол инклузив в близост до Престиж Аквапарк и ол инклузив?Сестра ми от Англия си букнаха за този,но за нас няма места ,та предложете нещо хубаво?

# 16
Хубав хотел по възможност ол инклузив в близост до Престиж Аквапарк и ол инклузив?Сестра ми от Англия си букнаха за този,но за нас няма места ,та предложете нещо хубаво?

Можете да видите този, също с аквапарк: https://hoteli.boiana-mg.bg/more/zlatni-pyasutsi/grifid-bolero

Но имайте предвид, че качеството и цената са далеч от тези на Престиж.

Парк-хотел Голдън Бийч също е добър вариант и предлагат добри отстъпки за август - https://hoteli.boiana-mg.bg/more/zlatni-pyasutsi/park-hotel-goldun-biych

В общи линии изборът в Златни пясъци е доста голям, всичко зависи от конкретния период, за който ви интересуват свободни места.

# 17
Резервирах Грифид Арабела, цената е доста приемлива, дори за семейство с 2 деца, които са безплатни.

# 18
Да, тази година цената за този продукт си заслужава, след съответното намаление. Ще останете доволни, весело изкарване!

# 19
Близо до Престиж е хотел Голдън лайн, но сега не им знам цените. Били сме два пъти в него, но м.май, и на изгодни цени. Доволна съм от всичко там- отношение персонал, чистота, храна...

# 20
В букинг даваше много добра цена за двама.

# 21
  • София
Сестра ми успя да ни намери в Престиж чрез своя приятелка туроператор.На 11.08 отиваме и ще видим как е.Досега не сме летували в Златни пясъци,само в Св.св.Константин и Елена и то през 2013-та.Все на юг избираме,че пътя ни е само 3 часа и нещо до Бургас,а до Варна около 5-6...

# 22
  • Варна
За Престиж с аквапарка го дават, че са два хотела единия се води Делукс (като водните пързалки на двата са различни) и в двата ли не намирате места?

# 23
  • София
За нашите дати и в двата нямаше места в Букинг.В Триваго намерихме на тройна цена и сестра ми се сети за тази нейна приятелка.

# 24
Резервирахме за Грифид Метропол, има ли наблизо паркинг на по-ниска цена от 15-20 лв./ден?

# 25
Ще чакам отзиви за Метропол, че ми е интересно как се провежда ОИ там, някъде четох, че всичко е със сервитьори.

# 26
  • Sofia
Резервирах Грифид Арабела, цената е доста приемлива, дори за семейство с 2 деца, които са безплатни.
Здравейте, удобно ли е да споделите с мен цената за двама с две деца и какъв е периодът. Може и на лично съобщение, предварително благодаря 🙂

# 27
Ще чакам отзиви за Метропол, че ми е интересно как се провежда ОИ там, някъде четох, че всичко е със сервитьори.

Да, със сервитьори е с предварително зададено меню, на принципа на ресторант. Тук има снимки на храната, правени от посетители. https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g499087-d4580710-Review … &category=101

# 28
Момичета, мислим и ние да идем до Златните тази година и се чудя между Грифид Метропол и Енканто. Ма четох разнообразни коментари... някой с отзиви от Енканто?

# 29
С деца ли сте?

# 30
Само двамата ще сме за дълъг уикенд БЕЗ детето 🤩

# 31
И ние така, точно затова предпочетохме Метропол.

# 32
Хотелите са от една верига и със сравним стандарт. Плюсът на Енканто е СПА центърът и програмите и процедурите, които предлага.

# 33
Препоръки за място за хапване в по-северната част?
И аз гледах на Гугъл Мапс плаж нирвана защото синът ми мрънка че му е дълбоко - ще отидем да го видим, ако не отиваме до Кранево, там бяхме юни и му беше ок като дълбочина.

# 34
По колко са тази година чадърите и шезлонгите в Златните?

# 35
6 лв платихме общо два шезлонга и чадър, Това в северната част, под морско око.  На тоя плаж нирвана пишеше 4 лв шезлонг 4 лв чадър, общо не схванах как е може би 12 лв. Не ми хареса плажа чак толкова, ще си стоим на нашия. Малко и закътано е но не е по- плитко и гледката назад е към някакви съборетини - сгради тип бараки, та не ми допада. Само пясъкът е по-ситен, но нашият е ситни камъчета и на мен даже ми е по- приятно.
Ядохме в Магдалена рибен ресторант до Пристанището горе над Северния плаж - доволни от рибните неща, но няма гелове и маски, мен това ме дразни.

# 36
  • Варна
Имайте милост към тези хора - в 40-градусовата жега без превръзка на устата едва се диша.....

# 37
В нашия град миналия петък беше 38-39 и мерки се спазват, в Златни ако видя 40 градуса специално ще ви почерпя. Тия дни са 27-28.

# 38
  • Варна
Сигурно е така........ Добре, че има и други заведения - убедена съм, че ще намерите и по-безопасно Simple Smile

# 39

Да, със сервитьори е с предварително зададено меню, на принципа на ресторант. Тук има снимки на храната, правени от посетители. https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g499087-d4580710-Review … &category=101

а как точно става това? на всяка маса меню, от което си избираш и чакаш сервитьор или? търся някъде да е описано как точно се случва такъв вид обслужване и не мога да открия...

# 40
Някой с отзив за там? Има ли много хора? Спазват ли се мерки?
Ще помоля и мнение за хотел Калиакра, ОИ сме.

# 41
Мерки освен гелове тук не се спазват, с маски виждам посетители, персонал не, освен едно две продавачки под брадички, но има табели че е задължително за маски, така че всичко е ок.
Ако знаех че е толкова разпасано, не бих дошла честно.

# 42
Мерки освен гелове тук не се спазват, с маски виждам посетители, персонал не, освен едно две продавачки под брадички, но има табели че е задължително за маски, така че всичко е ок.
Ако знаех че е толкова разпасано, не бих дошла честно.
Точно затова си отказахме резррвацията за Златни. Няма да умрем ако не идем на море. И на мен не ми е приятно да ходя с маска в тези жеги и понякога влизам в обекти жез. Така че няма за какво да се сърдя на персонал. Благодаря за почивка с маски, гелове, дезинфектанти.

# 43
Коригирам се шезлонг и два часъра били 9 лв просто ние единият не го ползвахме и не са ни таксували първия път. Да ги похваля, не съм очаквала.
 Накрая ходихме на плаж на Кранево и там в магазините имаха маски, хората които падаруваха също, даже ми изненадаха положително.

# 44
  • София
Здравейте! Може лимнение за хотел София ****?

# 45
  • There I was on a July morning ...
При нас цените бяха по 2 лв. за всяка плажна принадлежност /чадър, шезлонг и шалте/. За северната и централната част на Златните говоря.

ПП: Ето и официалната информация за цените на чадърите и шезлонгите, не само на Златните, но и на другите плажове по Черноморието.
https://www.tourism.government.bg/bg/kategorii/novini/informaciy … ove-za-lyato-2020

Последна редакция: пт, 14 авг 2020, 21:53 от Скубиду

Общи условия

Активация на акаунт