Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

СМГ "Паисий Хилендарски" - тема 12

• 46 872
  • 456
  •   2
Отговори
# 450
  • София
В Г клас, с АЕ, също има ново дете, при едната ми дъщеря.

# 451
  • в страната на чудесата
Честита да е новата учебна година, да са здрави, все така мотивирани и успешни децата ви!

# 452
9В клас, вчера се включих във фейсгрупата и видях, че съм изтървала сборното купуване на учебници, но нищо
Хм, мислех, че ще влезете в някоя от немските паралелки, нали бяха обявили едно свободно място за там (или бъркам)?

zazu1, при вас ли беше свободното място? При нас всички 26 деца са на линия днес.

За жалост не са в немската паралелка

# 453
  • София
Аз не знам да е имало място с немски. Имаше две с английски. По моя информация във в и г клас.

# 454
За 9-ти клас си бяха 2 места с АЕ. Интересно ми е как се решава казуса с хорариума часове в дипломата, когато се премести дете от ииче с риче в 9-ти клас. Дали се записва реалният хорариум от 8-ми клас ииче и този от 9-ти и 10-ти клас риче или директно се взима за учебен план риче? За оценките е лесно - ще се яви на изпит по всичко. А изпит по математика (предвид различния хорариум в двата учебни плана) иска ли се?

# 455
За 9-ти клас си бяха 2 места с АЕ. Интересно ми е как се решава казуса с хорариума часове в дипломата, когато се премести дете от ииче с риче в 9-ти клас. Дали се записва реалният хорариум от 8-ми клас ииче и този от 9-ти и 10-ти клас риче или директно се взима за учебен план риче? За оценките е лесно - ще се яви на изпит по всичко. А изпит по математика (предвид различния хорариум в двата учебни плана) иска ли се?

Нямам идея за хорариума, това което се изисква от него е да се яви на изпит и да вземе всички предмети, които не е имал в 8 клас. Може би директно ще вземат риче

# 456
Здравейте, имам учебници за 9 клас, АЕ- химия-Клет, география-Просвета, философия-Булвест 2000. Ако някой все още не си е набавил

Последна редакция: чт, 16 сеп 2021, 11:10 от adellady

Общи условия

Активация на акаунт