Раница за майки Quiver’s - вашият верен помощник по време на разходка

  • 5 306
  • 183
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 682
За мен най-голямото предимство на раницата е ергономичния й гръб. Имам гръбначно изкривяване и често ми се възпалява нерв, който силно затруднява, така приятните особено през лятото, разходки сред природата.

# 46
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Раницата изглежда страхотно, мен лично най-много ме впечатли отделението с термоизолационно фолио за запазване на температурата. Досега където и да тръгнем за малкия се носи отдела термо чантичка с храна, а с тази раница няма да се налага. Поздравления!

# 47
  • София
  • Мнения: 3 470
На мен най-много ми хареса това, че чантата може да седи отворена. А също и джобчето за кърпички. Бих променила - само бих скрила ципа, с който имаме достъп до нещата на дъното, защото ме притесняват детските ръчички, които много бързо ще опразнят раницата на детската площадка.

# 48
  • Мнения: 1 406
Всичко ми харесва, но най ми харесва, че има термоизолационно отделение.

# 49
  • Мнения: 861
Най много ми допада множеството джобове във вътрешността на раницата . Лично аз имам нужда от такава раница с добра организираност  на нещата вътре в нея !

# 50
  • Мнения: 2 649
Ергономичен гръб според мен е предимството

# 51
  • Мнения: 629
Отделенията с термо фолио!  Раницата е страхотна! Изглежда удобна не само за количка, а и за бебеносене с ергораница. Ние сме така от половин година - бебка отпред, на гърба ми - раницата с бебешки принадлежности. Харесва ми също, че Quiver's има много джобчета и отделения, буквално за всичко необходимо.

# 52
  • Мнения: X
Смятам, че най-силното предимство на раницата Quiver’s е нейният ергономичен гръб.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
Здравейте!
Харесва ми че е практична че има много джоб чета и ергономичен гръб. ☺️

# 54
  • Мнения: 661
Отделението с термо фолио.И ергономичният гръб.

# 55
  • Мнения: 1 146
Най-много ми допада, че има термоизолирани отделения, и че е ергономичен гърбът. Не откривам нещо, което бих променила. Мисля, че сте помислили за всичко Simple Smile

# 56
  • Мнения: 580
Многото и различни по размер джобове са идеални за подредба и лесно намиране на многото багаж. За майки с породени деца е задължителна даже ;]

# 57
  • Мнения: 1 269
Многото отделения и джобове. Най-вече тези за бурканчета и мокри кърпи. Не виждам какво може да се промени, изглежда ми, че всичко е добре измислено.

# 58
  • Мнения: 682
Най удобно за мен е това, че може да се носи като раница и чанта на количката. Така може да играем спокойно, а не постоянно да следя да не ми откраднат нещо. Харесва ми, че има отделения всичко си е на мястото и е достъпно бързо. Термо отделението е също важно. Не се сещам какво бих добавила. Може би разцветки

# 59
  • Мнения: 2 931
Харесва ми , че има много джобове, които винаги са необходими, включително и термозащитен джоб за храна и шише. Харесва ми, че може да се закрепи на дръжката на количката, което за мен е много удобно. Може би, може да се помисли за по-голямо разнообразие от цветове - да не е само един цвят.

Общи условия

Активация на акаунт