Раница за майки Quiver’s - вашият верен помощник по време на разходка

  • 5 315
  • 183
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 234
Допада ми, че раницата има пришити закопчалки за окачване върху бебешката количка, многото джобове и отделения. Изглежда, че е помислено за всичко необходимо.

# 166
  • Мнения: 1 327
Ергономичният гръб, много джобове и широките презрамки. Предполагам, че е много удобна, не бих променила нищо.

# 167
  • Мнения: 229
За мен най-важна е дишащата материя.

# 168
  • Мнения: 308
Изглежда страхотно в любимият ми сив цвят. Презрамките на раницата изглеждат супер удобно - омекотени и удебелени, а пришитите закопчалки за окачване върху бебешката количка са супер плюс. Не мога да преценя дали бих променила нещо, преди да съм я ползвала 🙂

# 169
  • София
  • Мнения: 13 031
За мен най-ценни са термоизолационното фолио и ергономичният гръб. Бих се радвала и на по-малък вариант за по-кратки излизания и за по-голямо цветово разнообразие.

# 170
  • Мнения: 2 393
Най-много ми допадат дишащият гръб на раницата и многото джобове във вътрешността ѝ. Не се сещам какво може да се промени.

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 1 377
Най-много ми допада ергономичния гръб и омекотените презрамки на раницата. Прекрасна е.

# 172
  • Мнения: 1 133
Харесва ми ергономичният гръб( понеже имам проблеми с гръбнака), многото джобове( да слагам всичките джиджавки на бебка) и широките презрамки, който 100 % ще са удобни. Не бих променила нищо!

# 173
  • Пловдив
  • Мнения: 9 703
Многото джобове/отделения. Обичам такива раници/чанти. Така знам кое нещо къде слагав и го търся там.
Хубаво е, че е с ергономичен гръб и омекотени презрамки.
Изглежда практична и то не само за майки с колички.

# 174
  • Мнения: 940
Харесвам това, че във вътрешността на раницата има много отделения 🤩

# 175
  • Мнения: 360
Допада ми, че има много различни отделения и най вече ергономичният гръб.

# 176
  • Мнения: 1 177
Предимствата които ми допадат на мен са: предният джоб за бутилки и бурканчета за запазване на температурата; ергономичния гръб,  който не позволява да се изпотяваш; многото джобове. Би ми допаднало ако страничния джоб за кутията със сухи кърпички има цип, който няма да позволява на малки предмети поставени в чантата да изпаднат от там.

# 177
  • Мнения: 2 112
Най-много ми харесва, че има множество вътрешни прегради и различните презрамки и дръжки за носене!

# 178
  • Мнения: 161
В раницата най-много ми харесва нейният ергономичен гръб, с мрежести дунапрени, омекотяващи допира на раницата с тялото и позволяващи циркулацията на въздух, така че да няма изпотяване. Също така ми допада и удебелените презрамки. Нищо не бих променила в дизайна на раницата.

# 179
  • Монтана
  • Мнения: 693
Ергономичният гръб, много джобове и широките презрамки.Не бих променила нищо.

Общи условия

Активация на акаунт