Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Търся teecup Йорки

• 290
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте търся teecup йорки от най малките. Въпросът ми е дали знаете от къде мога да си закупя едно такова сладурче. Търсехме обяви но ни е страх да не ни излъжат. Моя приятелка и казаха че е малко но като стана на 1 годинка надмина 2 килограма. Благодаря предварително.

# 1
Йоркито си е йорки! Няма дребно, средно, по-едро. Стандартът на породата е един и не допуска различни размери кучета. Това, че в нашата мила родина осакатяват всяка "модна" и търсена за момента порода, е едно на ръка. Развъждат ги, както им е кеф и по съседски, и после олеле.
Възмущението ми не е към теб, но като искате "чиста" порода, търсете квалифициран развъдник, член на Федерация (ако има такава за тази порода в България). Породата си има стандарт и той трябва да се следва. Така съсипаха пинчерите преди години, от зор да гледат кученца по половин килограм. При положение, че по стандарт са до 3 кг.
Извинявам се ако звуча по-грубо, но от годиин наблюдавам как грозно се търгува с кучетата и се "докарват" до външния вид, който се търси, в случая йорки от един килограм.

# 2
  • София
Освен това малките са с чупливи кости и проблеми с трахеята..

# 3
  • Sunshine state
Сърцето ми се свива всеки път като видя талава душичка. А също така и като някой каже, че 2кг куче е голямо. 😒 Не целя спор, просто изказвам възмушение.

Общи условия

Активация на акаунт