Избор на сешоар

  • 1 863
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
Здравейте, много спешно трябва да си купя сешоар, защото старият сдаде багажа. От доста време ми се иска да си взема някой по-луксозен и скъп модел, но тъй като в момента нямам никакво време за проучване, ще купя нещо до около стотина лева, пък по-натам може да си взема и втори уред.
Доколкото разбирам, в ценовия диапазон до 100 лв. масово се препоръчва Remington. Хвърлила съм око на два модела – този и този.
Вие кой от двата бихте ме посъветвали да си взема? Аз сякаш една идея повече гравитирам към първия показан модел, макар той, като че ли, да се води малко по-нисък клас от втория. Причината да ми допада повече е, че май копчетата не са така изпъкнали, като на другия. Възможно е, обаче, само да ми се струва така, т.е. снимките да ме подвеждат.
Всякаква информация за посочените сешоари би ми била от полза. Ако някой може да обясни и какъв е този "кератинов пръстен", много би ме улеснил. Simple Smile
Благодаря!

Последна редакция: ср, 29 юли 2020, 15:20 от Blаck Cat

# 1
  • София
  • Мнения: 11 945
Първият е по-мощен.
Аз също искам да си купя нов сешоар, но търся 3000 вата.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 135
Аз съм с този на Remington и съм изключително доволна:
https://www.remington.bg/seshoari/seshoar-retro-komplekt-remingt … ob-bombshell-blue

# 3
# 4
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
Desi, понеже този е един от двата модела, за които се чудя – дали би споделила малко по-задълбочени впечатления? Simple Smile
Какво представлява този "кератинов пръстен"? Косата стои ли по-мазна след изсушаване, поради тази причина? Сешоарът като съвсем обикновен модел ли работи или има нещо по-специално, щом се води "кератинов"?
В една съседна тема четох, че съфорумка има проблем с бутоните – натиска ги, без да иска, държейки уреда, докато се суши. При теб има ли нещо такова?

# 5
  • Мнения: 3 715
Съвсем нормален сешоар е.Никога не съм натискала копчетата “без даискам”.Не омазняв косата.Мощен е.Аз съм с дълга и много гъста коса и се суша за няма и 5 минути

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
Много ти благодаря!

# 7
  • Мнения: 8 603
по-мощния- Remington AC9096 Silk
Мощност: 2400W

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
Pepina, имаш го или би взела него, ако се чудиш между двата? Simple Smile

# 9
  • Мнения: 8 603
не, нямам го, аз ползвам Rowenta професионален.
Но разликата е в мощността, за предпочитане е 2400 вата, теглото пък му е по-малко.
Копчетата не ги гледай, гледай параметрите.  Веднъж ходих на басейн, където имаше много слаби сешуари, не можеш да си изсушиш косата.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Коте, и аз имам втория показан от теб и съм доволна. Бързо суши, удобен е, теглото не се усеща, проблеми с бутоните нямам, а се опасявах и аз точно от това, четейки подобни коментари. Е, на верния ми повече от 10 години Браун бутоните ми бяха далеч по-удобни, ама не се предлага вече такъв, иначе щях да повторя покупката Wink

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
Супер сте, мерси! Kissing Heart

# 12
  • Мнения: 726
Влезте в някакъв сайт за професионални фризьорски продукти и си изберере по някакъв критерий, при всяко положение,професионалните ще ви свършат много по-добра работа,а и на сносна цена.Аз съм си купувала от едно договаряне в Пловдив,професионален,с дълъг кабел,за около 60 лв,години наред ми върши чудесна работа,а и е с дълъг шнур и не мисля колко време трябва да работи,преди да го изключа, не го щадях,подарих го на майка,а после си поръчах чрез фризьорката ми пак професионален,на Хантесис,мощен и качествен,но за жалост,всичко си има начало и край, скоро ми изпляска в ръцете,но ремонта ще ми струва около 30 лв.Сега карам с един "професионален"Филипс,взет с точки от промоция,пак с дълъг кабел,но е голяма смешка спрямо наистина професионалните,едвам повява в сравнение с тях.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
Мисля да взема професионален, но ще е малко по-натам. В момента наистина нямам никаква възможност да проучвам, а по принцип – искам да си взема от най-скъпите – съответно, желателно ще е да направя детайлно проучване преди това. Нямам време и за онлайн поръчки от чужбина.
Засега просто искам да се сдобия с някой, който да върши добра работа.
От сешоари не разбирам абсолютно нищо. Сигурно ще ми се смеете, но доскоро боравих с един 10-годишен Taurus, купен на безценица от "Технополис" навремето. Супер машинка; предано ми върши работа в продължение на години, без да се развали нито веднъж.

# 14
  • Мнения: 726
Като си търсех боя в Златната рибка,хвърлих ако на сешоарите,за сто и няколко лева има чудни.

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Преди ползвах Парлукс ,но от година съм с Дайсън-по.добро няма според мен.

# 16
  • Мнения: 218
Здравейте! Дали някой може да сподели мнение за сешоар Уелнео 2 в 1  с тунелно сушене, предлаган от Топшоп. Доста е намален от 100 лв. на 30. Никога не съм пазарувала от Топшоп и не знам дали този сешоар си струва. Благодаря

# 17
  • Мнения: 8 603
в магазините могат да ти напишат всякаква начална цена и всякакво намаление. Важното е, че искат да го продадат за 30 лева.

"Уелнео 2в1 Еърпро Сешоар е ново поколение сешоар, който комбинира 2000W мощност, йонна технология и иновативен дизайн с 2 режима на работа! Той предлага до 70% по-бързо сушене на косата и избор между 2 опции за сушене: класическо сушене: за по-къса или по-дълга коса и тунелно сушене: за дълга коса. Не изсушава косата, не я уврежда. Прави я по-блестяща и подредена."

Мощността е добра, йонна технология също е добре да има, но че не ви уврежда косата е просто мит.

# 18
  • Мнения: 218
За увреждането на косата наистина съм сигурна, че няма такъв сешоар. Ще го поръчвам този и каквото излезе. Интересно, че е толкова много рекламиран, а никакви мнения за него. Но ще споделя аз, само да го пробвам. Дано не са пари хвърлени на вятъра!

# 19
  • Мнения: 383
Здравейте! Имате ли мнение за сешоар PHILIPS HP8281/00?

Общи условия

Активация на акаунт