Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Възможно ли е да не съм бременна?

• 1 620
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
Изчакай да ти дойде или закъснее цикълът. Това жълто тяло може много неща да означава.
Може и лекарят да е неопитен. Личното ми мнение, че мъжете (ако е, както разбирам, мъж) са понякога грубички в изказванията си. Няма какво да се тревожиш.
Стой и чакай. Ако имаш вреден навик, сега е времето да тренираш да го откажеш. Не се преуморявай, спи, пий вода, по-малко кафе употребявай и мисли какво ще правиш ако си бременна. Със сигурност все ще намериш над какво да разсъждаваш - това си е сериозно начинание.
Кога трябва да ти дойде МЦ?
Понеделник трябва да ми дойде с толкова положотешни и кръвни и уринни тестове как няма да съм бременна?

# 16
Още 1-2 имай търпение! Ще разбереш! Мисля, че си бременна с момиченце. Така усещам нещата!
Изчакай да ти дойде или закъснее цикълът. Това жълто тяло може много неща да означава.
Може и лекарят да е неопитен. Личното ми мнение, че мъжете (ако е, както разбирам, мъж) са понякога грубички в изказванията си. Няма какво да се тревожиш.
Стой и чакай. Ако имаш вреден навик, сега е времето да тренираш да го откажеш. Не се преуморявай, спи, пий вода, по-малко кафе употребявай и мисли какво ще правиш ако си бременна. Със сигурност все ще намериш над какво да разсъждаваш - това си е сериозно начинание.
Кога трябва да ти дойде МЦ?
Понеделник трябва да ми дойде с толкова положотешни и кръвни и уринни тестове как няма да съм бременна?

# 17
  • Варна
Мисля, че вече ти отговорихме. Тестовете са положителни, на тоя етап бременност има! Точка. Остава след 10 дни лекар да я потвърди на ехограф

# 18
  • Varna

Според вас ще м и дойде ли? Това е от днес и не с първа урина трябва дам и дойде в понеделник?
След около 10-11 месеца ще ти дойде.
Сега лека бременност и си подбери добър АГ за проследяване на бременността.

# 19
Имаш 100%положителен тест. Изчакай си датата на цикъла и чак тогава ходи на лекар. Няма смисъл предварително да си създаваш напрежение с прегледи и кръвни тестове. Колкото до годините ти - прекрасна възраст да станеш майка.

# 20

Здравейте днес трябваше да ми дойде имам пмс симптоми, първото ми чхг беше 30.80 48 часа по късно 140.94 днес пуснах пак но този път не првз 48 а готе долу 4 дни без няколко часа и е 840 как мислите всичко наред ли е?

# 21
Идеално е, отпусни се вече. Пожелавам ти едни спокойни 9 месеца Simple Smile

# 22
Идеално е, отпусни се вече. Пожелавам ти едни спокойни 9 месеца Simple Smile
Благодаря Ви много ❤️❤️❤️ само пмс симптомите ме притесняват Sad

# 23
ПМС са нормални за ранна бременност! Наслаждавай се на моментаа и не му мисли много. 🤞

# 24
  • Варна
Май, доста се вълнуваш. Ние не сме лекари, можем да ти отговорим, само на база опит. Спри да си даваш парите, за тестове. ПМС-симптомите са нормални, може и други неразположения да имаш

# 25
  • Varna

Благодаря Ви много ❤️❤️❤️ само пмс симптомите ме притесняват Sad
Няма нищо притеснително.
Лека бременност!

# 26
Как върви бъдещата бременност? Надявам се, че си добре, мило момиче!

# 27
Честито и се успокой. Бременна си , това вече е сигурно. Симптомите на ранна бременност са същите като преди цикъл. Аз даже имах и зацапване с положителни тестове. И моите бяха преди закъснение. Определено си смени лекаря, щом не те кара да се чувстваш добре - това е най-важното за АГ-то ти, да си спокойна и да му имаш доверие. Гледай да си спокойна, пий си витамините, хапвай разнообразно ,поемай достатъчно течности в тея жеги и започни да четеш из форума за мнения за АГта 🍀

Здравейте днес трябваше да ми дойде имам пмс симптоми, първото ми чхг беше 30.80 48 часа по късно 140.94 днес пуснах пак но този път не првз 48 а готе долу 4 дни без няколко часа и е 840 как мислите всичко наред ли е?

# 28
Как върви бъдещата бременност? Надявам се, че си добре, мило момиче!
[/quote
Здравей благодаря, че попита добре съм вече имам по малко пмс симптоми. В четвъртък съм на преглед. Надявам се всичко да е наред. ❤️❤️❤️

Общи условия

Активация на акаунт