Отговори
# 3 045
  • Мнения: 9 850
Ако не съм твърде закъсняла, имате и моето наздраве.
Феникс, повече такива офисни петъци ти пожелавам. Обаче колелото май хвана паяжини Wink
При мен беше скука и жега. Утре очаквам освен дъжд да повалят и интересности Grinning

# 3 046
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Ели, няма такова положение. В неделя сме на линия целия отбор. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 3 047
  • Мнения: 9 850
И аз мисля в неделя малко да походя.
Дават го дъждовно, но ще рискувам.
Вие колоездачите какво правите при дъжд?

# 3 048
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Ако вали силно из начало, просто не излизаме. Ако скапва само, няма проблем. Ако ни свари по пътя.... е, просто ставаме мокри кокошки. Grinning

# 3 049
# 3 050
  • Мнения: 9 850
Лори, я да те проверя теб. Какво стана с приятния маршрут, за който си купи раничка?

# 3 051
  • Мнения: 18 298
Малко го променихме в движение, но пак видяхме интересни места. Simple Smile България е много красива.

# 3 052
  • Мнения: 9 850
Така е, Лори Grinning
Където и да отидеш има смисъл, отколкото само в познатото село/град/столица.

# 3 053
  • Мнения: 18 298
Кое място по света ви е най-голяма мечта да посетите? Аз бих казала Мексико, пирамидите на маите.
Може би някой ден... Grinning Кой знае...

# 3 054
  • Варна
  • Мнения: 14 536
Инките, Япония, Камбоджа. Едното си желание го изпълних. Дворецът Алхамбра, от книжка с приказки (Гранада- Испания)
Аз намерих изгубено дете. Извиках приятели. Обикаляхме над час да откриеме  родител. Пияната пача пие на тротоара, с непознати " другари". Рядко съм се ядосвала в живота си, но доста запалих. Извиках ченгетата да им дава обяснения. Нямала приятели, мъжа и бил грозен, тя бедна и нещастна. Това успя да изпелтечи. От Сливен търси авантюри, ""завалийката""

Последна редакция: сб, 15 авг 2020, 00:37 от Viviana91

# 3 055
  • Мнения: X
Добро съботно утро!
И аз мисля в неделя малко да походя.
Дават го дъждовно, но ще рискувам.
Вие колоездачите какво правите при дъжд?
Карат мокри.
Кое място по света ви е най-голяма мечта да посетите? Аз бих казала Мексико, пирамидите на маите.
Може би някой ден... Grinning Кой знае...
Постоянно се менят. Най-обичам да съм някъде и да правя нещо, с което да пиша собствената си история. Или да разглеждам, как някой друг е писал неговата.

# 3 056
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Тоест, писали на стената с тебешир "кОр"? Grinning

Добро утро!

# 3 057
  • BG
  • Мнения: 2 173
добро утро...

# 3 058
  • София
  • Мнения: 35 082
Ехааа, Тони Heart Eyes

Не знам защо съм будна, не се разбирам..

# 3 059
  • Варна
  • Мнения: 14 536
Добрутру! ☕🍩
https://youtu.be/ZBVTYsxnEJ4

Общи условия

Активация на акаунт