Звездни компромати - Август'20

  • 263 194
  • 2 640
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 8 185

И РР отива с колело на работа:



Точно с това облекло едва ли отива на работа, но щом казвате ... Simple Smile

# 316
  • Мнения: X
Пропагандни снимки на Радев. Не ми харесват.

# 317
  • Мнения: 16 871
Е тя Мегън ако не яхна модната вълна...

Наистина не я разбирам тая мода. За мен е мода. До преди няколко години нямаше такива работи.

Детето плачело докато го подстригват.... ми те плачат и като им миеш косата, режеш ноктите и тн. Означава ли това, че няма да го къпеш и подрязваш, докато не спре да плаче или няма да го водиш на ваксина по същата причина Thinking

# 318
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061

Скрит текст:
И РР отива с колело на работа:


Точно с това облекло едва ли отива на работа, но щом казвате ... Simple Smile

А, казвам, това прочетох, това написах.

И не пропагандирам, някой попита за президентшата, аз показах какво съм видяла днес във фейса.

# 319
  • Мнения: 899
Отива на работа, вероятно преди. И тази снимка изглежда стара, като другата.

# 320
  • Мнения: 4 134
Деян Донков какво тяло вадеше доскоро..., позапуснал се, ще му даря два-три сутиена, да си има за смяна. 😆

Последна редакция: вт, 04 авг 2020, 20:12 от bubanka

# 321
  • Мнения: 2 751
Във фейса ми излезе клипче от интервю на Гала с т.нар Алеси....Тези жени защо изглеждат така странно, да не кажа зловещо? Лещи ли носят, абе не мога да преценя.
Скрит текст:

# 322
  • Мнения: 6 417
Румен Радев на колело е от миналата есен.

# 323
  • Sofia
  • Мнения: 26 331
Алесите приличат на героините от "Бели мадами" Grinning

# 324
  • Мнения: 1 803
Това всяка втора да има модна марка - въпрос на престиж или липса на фантазия е ?
Визирам - Алисия, Христина, Жасмина и още много други като тях.

# 325
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Взели са книжките на Гришо и на Медведев.

https://nova.bg/news/view/2020/08/03/295533/%D0%BE%D1%82%D0%BD%D … 1%80%D0%BE%D0%B2/

# 326
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Румен Радев на колело е от миналата есен.
Горе-долу по това време Радева все още ползваше НСО като такси.

# 327
  • Мнения: 3 439
Тоя е баси глупендъра. Няма друг езикза последните му мало(почти без)умни прояви. Тъпо и разглезено, ама пък милионерче 😇Меня зовут шут 😆

# 328
  • Мнения: 74
Усеща се кой е глупендер в случая Blush

# 329
  • Мнения: 2 350
Не че нещо, ама не знаех, че гаджето на Десислава е от малцинствата. Оказа се, че малкото й дете играе на площадката до нас всеки ден -явно се отглежда от бабата, майката на Благой Найденов и затова досега не съм разбрала. Отделно че съм си блейка де, но днес се появи и той, та мъжа ми ме светна. Но сама нямаше да разбера- много мургаво слабичко момче, цялото с татуировки. А бабата е много надменна, типична ромка, с нарисувани вежди и лъскави вежди Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт