Лидл 142 - Горещо августовско пазаруване

  • 94 268
  • 1 973
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 6 688
Преди време мишка, при мое запитване сподели, че продуктът е отлистен, ако кодът е зачеркнат с химикал, но ако освен е зачеркнат, има написан нов код с химикал, предстои смяна на доставчика.

# 466
  • Мнения: 1 826
Пробвахме Чоризото от испанската седмица и не си заслужава изобщо.
Има жили което хич не ми допада и повече няма да взема.

# 467
  • Мнения: 11 818
Оцетът в Лидл ок ли е за зимнина (кисели краставички)? По-кисел, не много кисел?

Ще ходя сега за бяло грозде, карначета..

# 468
  • София
  • Мнения: 3 948
Здравейте, сега гледам, че имат намалени сладоледи в брошурата - кои сте взимали оттам и пак ще повторите? Без значение дали са на кутия или отделно опаковани.

# 469
  • Мнения: 11 818
Сладоледи рядко купувам, 1-2 пъти от препоръчаните тук, но не ги помня, обаче съм запомнила този "зеления" трицветен с шамфъстък, че е хвален тук, но никога го няма. Днес бях при отварянето на магазина и имаше само розов.

Оцет не взех в крайна сметка, купих грозде без семки (много е хубаво!), гъби, карначета и др...

# 470
  • Мнения: 1 314
"зеления" трицветен с шамфъстък, че е хвален тук, но никога го няма. Днес бях при отварянето на магазина и имаше само розов.

И аз не го открих....

# 471
  • Мнения: 5 051
Приемам бележката за цената на котешката тоалетна, да, винаги е била (или поне от доста време) 5,99. Явно нещо на промо съм взела преди време и ми се е набила по-ниска цена. Но пък на нас ни е фаворит. Пробвали сме буквално всички видове в кварталния зоо магазин (а той никак не е малък) и лидълската ни е топ избор.

Присъединявам се към питането за винения оцет дали е подходящ за зимнина. То май само за него и канарчетата бих отишла тази седмица Grinning

# 472
  • Мнения: 2 784
И при нас няма доматено пюре, взех подложка за отцеждане, един панталон за големи, традиционните неща - хляб, мляко,, ориз от XXL, видя ми се хубав, миналата седмица взех леща на Родна стряха, беше страхотна - едра, вкусна.
А в К. има ли доматено пюре, или само консерви - видях че там са на промо тази седмица, ама сато че ли 1,39 , ав лидъл са 0,99.

# 473
  • София
  • Мнения: 14 637
И в Кауфланд, и в Била има картонени кутии с пюре за 1 лв. Ама в Лидл беше най-хубаво на вкус.

Последна редакция: пн, 10 авг 2020, 11:02 от yovanka

# 474
  • Мнения: 2 784
И в Кауфланд, и в Била има картонени кутии с пюре за 1 лв. Ама в Лидл беше най-хубаво та вкус.
Благодаря, аз също го харесвах като вкус, жалко.

# 475
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
...сладоледи в брошурата - кои сте взимали оттам и пак ще повторите?
Моят абсолютен фаворит е този с орехи. Харесваме също от малките на клечка, четири вида 12 броя за 4.29 май бяха.

# 476
  • Мнения: 3 891
Малките на клечка и този с ягоди и криспи покритие с бял шоколад, жесток е.

# 477
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Съдовете за микровеле стр. 22 от брошурата, имайте предвид че разликата в цената 4.99/ 8,99 лв. е както е снимката в брошурата. 8.99 с червено дъно, 4.99 лв. със сиво дъно. Цветовете ги има на опаковката.

# 478
  • Мнения: 15 356
Много са хубави сутиените ,точно този чаках от доста време,но имаше само големи,един 90С имаше на Мир и го взех.Ще отида и в нашия да търся поне още един.

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 6 630
Оцетът "Родна стряха" е този, който купуваме вкъщи. Истински е - и ябълковия, и винения. И с двата правя зимнина.
Сладолед купувам от този в кутията с шам фъстък (кръгла картонена кутия, двуцветен е вътре), шоколадов с бадеми на клечка (миналата седмица беше на промо ХХЛ) и от тези детските на клечка, които са 11 броя в кутия (4 различни вида). На мен този последния  ми е ужасен, но децата само такива ядат.
Доматено пюре взимам от това в малките консерви - супер удобно ми е като количество

Последна редакция: пн, 10 авг 2020, 16:25 от sweet_maniche

Общи условия

Активация на акаунт