Ограничения и насилие

  • 10 726
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 159
Леле! Да, наистина имаш нужда от помощ!
Свивай бохчите и дим да те няма.
Тоя чак на психопат ми бие. Викаш чак да забременяваш от него имаш намерение? Thinking
По-скоро да мине теста. За какво му е ако не е поне бременна Wink

# 16
  • Мнения: 15 619
На 28г. съм, имам годеник от скоро.
Скрит текст:
Живеем заедно от две години.
В началото всичко беше рози, вино и секс. Скъсани бикини, разлято вино, смачкани завивки.
Но не бях забелязала, че не ме целува. Не ме гушка. Не ме докосва. Не позволява да го докосвам с косата си дори!!!!
Правим опити за бебе по график правим секс. Един месец видях, че сме имали точно три контакта с него за целия месец.
По време на секс :Забележки, не ме пипай, не ме гледай, затвори си очите, махни си косата, не ми сядай на краката, не говори, не целувай.
Прави ми жестове да се обърна на кучешката и така свършва без докосване.
Стигали сме до там, аз да лежа в спалнята гола по време на секс решава, че ще ме остави и отива да се къпе и облича.
И аз започвам да търся причината!
Защо се случи това мълчаливо изнасяне по време на секс и какво пак се случи?
Всъщност не сме се карали, не разговаряме по тая тема. Гледа ме само и мълчи.
Получавала съм убиди от него и имам супер ниско самочувствие и не се чувствам като жена.
В работата съм залята от работа, вкъщи домакинство ( той не си мие дори чашата за кафе), като излезем на вън аз искам да пия нещо студено, не сядаме, а го нося в ръка и ходя пеша и пия сок.
Аз имам проблеми със забременяването и често ми ги натяква. Че съм бездетна, че имам кисти, че имам окосмяване над горната устна ( ходя на козметик и често се премахва, не съм се оставила на природата).
Постоянно ми казва, че харесва краката на оная, че били дълги, руси коси, аз съм със светло кистенява.
Веднъж ми удари шамар, че исках да отида с колеги на сбирка, след работа. Определя ми дрехите, да са къси до коляното, казва ми какво да правя или не съобразих се с неговите желания. А той с мойте не!!!!
Имам нужда от помощ!!!

Според теб, от каква конкретно помощ имаш нужда?

# 17
  • София
  • Мнения: 12 006
На 28г. съм, имам годеник от скоро.
Скрит текст:
Живеем заедно от две години.
В началото всичко беше рози, вино и секс. Скъсани бикини, разлято вино, смачкани завивки.
Но не бях забелязала, че не ме целува. Не ме гушка. Не ме докосва. Не позволява да го докосвам с косата си дори!!!!
Правим опити за бебе по график правим секс. Един месец видях, че сме имали точно три контакта с него за целия месец.
По време на секс :Забележки, не ме пипай, не ме гледай, затвори си очите, махни си косата, не ми сядай на краката, не говори, не целувай.
Прави ми жестове да се обърна на кучешката и така свършва без докосване.
Стигали сме до там, аз да лежа в спалнята гола по време на секс решава, че ще ме остави и отива да се къпе и облича.
И аз започвам да търся причината!
Защо се случи това мълчаливо изнасяне по време на секс и какво пак се случи?
Всъщност не сме се карали, не разговаряме по тая тема. Гледа ме само и мълчи.
Получавала съм убиди от него и имам супер ниско самочувствие и не се чувствам като жена.
В работата съм залята от работа, вкъщи домакинство ( той не си мие дори чашата за кафе), като излезем на вън аз искам да пия нещо студено, не сядаме, а го нося в ръка и ходя пеша и пия сок.
Аз имам проблеми със забременяването и често ми ги натяква. Че съм бездетна, че имам кисти, че имам окосмяване над горната устна ( ходя на козметик и често се премахва, не съм се оставила на природата).
Постоянно ми казва, че харесва краката на оная, че били дълги, руси коси, аз съм със светло кистенява.
Веднъж ми удари шамар, че исках да отида с колеги на сбирка, след работа. Определя ми дрехите, да са къси до коляното, казва ми какво да правя или не съобразих се с неговите желания. А той с мойте не!!!!
Имам нужда от помощ!!!

Според теб, от каква конкретно помощ имаш нужда?
Да й намерите светен мъж, който няма да го е гнус, в буквания смисъл на думата, от нея TrollfaceTrollfaceTrollface

# 18
  • София
  • Мнения: 4 294
Още една.
В съседната тема някакво девойче на 24 и тя се чуди какво да прави.
Ами какво има да се чудиш - грабваш си шапката и се изнасяш!
Обиди. В  множествено число.
Брей!

# 19
  • Мнения: 6 125
Ако питаш как да го промениш и да стане готин, да те обича, докосва, целува, говори нежно, да те цени...... ми няма да стане. Продължавай с опитите, роди му не едно, ами 2-3 деца, за по-сигурно си изтеглете и един хубав ипотечен кредит, и след това ела пак да питаш тук какво да правиш.

# 20
  • Over the hills and far away
  • Мнения: 148
Душко, каква помощ очакваш от форум? И хлябът, и ножът са в теб. Въпросът е ти какво още чакаш? Ако не дай боже забременееш от него се вкарваш в такъв филм, че ти е бедна фантазията, та по- добре плюй в пазвата и си пий редовно противозачатъчните. Сега сте все още необвързани - нямате деца, не сте теглили заеми, можеш по всяко време да му хвърлиш пръстена и да си събереш багажа. Семейството ти знае ли за тормоза? Има ли къде да отидеш докато си стъпиш на краката?

# 21
  • Мнения: 6 166
В насилническите връзки, Елора, насилникът се представя много добре отначало. Всичко прави, на всичко е готов, раздава се и т.н. И преминаването от едното състояние на 'игра на влюбеност до полуда' в другото - на 'погнуса и унижение' става бавно и неусетно.

Подриването на самочувствието също. Отначало е с някои малки неща, уж невинни като: Как пък може да пиеш млякото с каймак или Кой пък ходи на маникюр толкова често.. и после се започва с: За нищо не ставаш, без мене си никоя, Нищо не можеш да направиш правилно..

И затова отнема време. А този, този, със сигурност е клъстър Б, особено с това да не го докосват ...

Последна редакция: нд, 02 авг 2020, 23:50 от Елфичка

# 22
  • София
  • Мнения: 12 006
Още по-скучна пързалка, ама излагате се, айде малко се постарайте! 🙄
На 28г. съм, имам годеник от скоро.
Живеем заедно от две години.
В началото всичко беше рози, вино и секс. Скъсани бикини, разлято вино, смачкани завивки.
Но не бях забелязала, че не ме целува. Не ме гушка. Не ме докосва. Не позволява да го докосвам с косата си дори!!!!
Правим опити за бебе по график правим секс. Един месец видях, че сме имали точно три контакта с него за целия месец.
По време на секс :Забележки, не ме пипай, не ме гледай, затвори си очите, махни си косата, не ми сядай на краката, не говори, не целувай.
Прави ми жестове да се обърна на кучешката и така свършва без докосване.
Стигали сме до там, аз да лежа в спалнята гола по време на секс решава, че ще ме остави и отива да се къпе и облича.
И аз започвам да търся причината!
Защо се случи това мълчаливо изнасяне по време на секс и какво пак се случи?
Всъщност не сме се карали, не разговаряме по тая тема. Гледа ме само и мълчи.
Получавала съм убиди от него и имам супер ниско самочувствие и не се чувствам като жена.
В работата съм залята от работа, вкъщи домакинство ( той не си мие дори чашата за кафе), като излезем на вън аз искам да пия нещо студено, не сядаме, а го нося в ръка и ходя пеша и пия сок.
Аз имам проблеми със забременяването и често ми ги натяква. Че съм бездетна, че имам кисти, че имам окосмяване над горната устна ( ходя на козметик и често се премахва, не съм се оставила на природата).
Постоянно ми казва, че харесва краката на оная, че били дълги, руси коси, аз съм със светло кистенява.
Веднъж ми удари шамар, че исках да отида с колеги на сбирка, след работа. Определя ми дрехите, да са къси до коляното, казва ми какво да правя или не съобразих се с неговите желания. А той с мойте не!!!!
Имам нужда от помощ!!!
Абе един въпрос ме загложди, как така някой не те целува и не дава да го целуваш, да го докосваш, да го гушкаш и от този род, гнус го е дори да те гледа докато правите секс, ама понякога и така не издържа, та става и се облича, а ти се сгодяваш за него? М? За УбидитИ и боя дори не искам да коментирам.

# 23
  • София
  • Мнения: 24 839
Скрит текст:
На 28г. съм, имам годеник от скоро.
Живеем заедно от две години.
В началото всичко беше рози, вино и секс. Скъсани бикини, разлято вино, смачкани завивки.
Но не бях забелязала, че не ме целува. Не ме гушка. Не ме докосва. Не позволява да го докосвам с косата си дори!!!!
Правим опити за бебе по график правим секс. Един месец видях, че сме имали точно три контакта с него за целия месец.
По време на секс :Забележки, не ме пипай, не ме гледай, затвори си очите, махни си косата, не ми сядай на краката, не говори, не целувай.
Прави ми жестове да се обърна на кучешката и така свършва без докосване.
Стигали сме до там, аз да лежа в спалнята гола по време на секс решава, че ще ме остави и отива да се къпе и облича.
И аз започвам да търся причината!
Защо се случи това мълчаливо изнасяне по време на секс и какво пак се случи?
Всъщност не сме се карали, не разговаряме по тая тема. Гледа ме само и мълчи.
Получавала съм убиди от него и имам супер ниско самочувствие и не се чувствам като жена.
В работата съм залята от работа, вкъщи домакинство ( той не си мие дори чашата за кафе), като излезем на вън аз искам да пия нещо студено, не сядаме, а го нося в ръка и ходя пеша и пия сок.
Аз имам проблеми със забременяването и често ми ги натяква. Че съм бездетна, че имам кисти, че имам окосмяване над горната устна ( ходя на козметик и често се премахва, не съм се оставила на природата).
Постоянно ми казва, че харесва краката на оная, че били дълги, руси коси, аз съм със светло кистенява.
Веднъж ми удари шамар, че исках да отида с колеги на сбирка, след работа. Определя ми дрехите, да са къси до коляното, казва ми какво да правя или не съобразих се с неговите желания. А той с мойте не!!!!
Имам нужда от помощ!!!


Каква помощ?
Да дойде някой и с ритници да те изхвърли от жилището?
Или искаш него да го смелят и насила да го накарат да не те ползва като дупка за изпразване?

Че и "годеник" го наричаш, че и се напъваш да забременееш от този недоклатен индивид?

Няма как да повярвам, че това е истина.
Пързаляш, ама силно неталантливо.

# 24
  • Мнения: 6 166
Ти пишеш недоклатен индивид аз чета недоклатен инвалид Grinning

# 25
  • Мнения: X
Човека си пада по садизма, ти му мълчиш, сгодяваш се за него, искаш да му правиш деца, той си мисли че си мазохистка и ти харесва и за него нещата са наред. Вземи си изясни ти какво искаш наистина, защото на мен ми се струва, че не знаеш.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Как ще му даваш да ти удря шамари със злоба?Веднага спирай опитите за бебе,махай се!
Шамари само в леглото,ако се харесва и на двамата.
Ако искаш да си с дете и да те бие пред детето,стой.Има и още по-лош вариант:Да бие и теб,и беззащитнито дете.Помисли малко.
Ако искаш да продължите и да се ожените/направите бебе,си е лично твой избор.Ти си реши.

# 27
  • Мнения: 31 669
В насилническите връзки, Елора, отначало се представя много добре насилникът. Всичко прави, на всичко е готов, раздава се и т.н. И преминаването от едното състояние на игра на влюбеност до полуда в другото - на погнуса и унижение става бавно и неусетно.

Подриването на самочувствието също. Отначало е с някои малки неща, уж невинни като: Как пък може да пиеш млякото с каймак или Кой пък ходи на маникюр толкова често.. и после се започва с: За нищо не ставаш, без мене си никоя, Нищо не можеш да направиш правилно..

И затова отнема време. А този, този, със сигурност е клъстър Б, особено с това да не го докосват ...

Сигурно. Но това не е оправдание.
Свястна жена ще се усети още в началото и ще му бие шута.
Монетата винаги има две страни.
И в такива случаи не единия е виновен.
И другия носи вина. С безхарактерността си, ниско самочувстие, липса на самоуважение и тям подобни.
Имам позната беше бита от съпруга си известно време в началото.
Една нощ взела точилка и както спял, почнала да удря с всичка сила.
Горкия, не знаел откъде му е дошло. Като приключила му казала, че ако още веднъж я пипне, пак ще има бой.
Жената е била с дете, без възможност да се изнесе никъде.
След този бой, господина почнал на пръсти да ходи. Е, наложило се е още няколко удара с тиган да изяде, ама се кротнал. Спяли и в отделни стаи и тя под ключ, че очаквала да върне жеста, ама не станало. Взела му страха.
Не подал жалба, било го срам да каже, че кльощавата му жена пребила 130 кг мъж. Походил си малко подут и насинен. Казвал, че имало бой в някаква кръчма.
Жената след време го напуснала, получила наследство апартамент и се развела.



Ти пишеш недоклатен индивид аз чета недоклатен инвалид Grinning

Grinning
То май смисъла е един и същ Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 4 294
То къ
В насилническите връзки, Елора, отначало се представя много добре насилникът. Всичко прави, на всичко е готов, раздава се и т.н. И преминаването от едното състояние на игра на влюбеност до полуда в другото - на погнуса и унижение става бавно и неусетно.


Сигурно. Но това не е оправдание.
Свястна жена ще се усети още в началото и ще му бие шута.
Монетата винаги има две страни.
И в такива случаи не единия е виновен.
И другия носи вина. С безхарактерността си, ниско самочувстие, липса на самоуважение и тям подобни.
Имам позната беше бита от съпруга си известно време в началото.
Една нощ взела точилка и както спял, почнала да удря с всичка сила.
Горкия, не знаел откъде му е дошло. Като приключила му казала, че ако още веднъж я пипне, пак ще има бой.
Жената е била с дете, без възможност да се изнесе никъде.
След този бой, господина почнал на пръсти да ходи. Е, наложило се е още няколко удара с тиган да изяде, ама се кротнал. Спяли и в отделни стаи и тя под ключ, че очаквала да върне жеста, ама не станало. Взела му страха.
Не подал жалба, било го срам да каже, че кльощавата му жена пребила 130 кг мъж. Походил си малко подут и насинен. Казвал, че имало бой в някаква кръчма.
Жената след време го напуснала, получила наследство апартамент и се развела.






Точно така.
А твоята позната голям късмет е извадила.  Милиони жени по света са пребивани, колко такива до смърт. Онзи ден пак прочетох за Гошко и майка му, която била убита пред очите на детенцето. Явно е бил страхливец, че ако е бил някой агресивен мачо, би я издебнал и би я пребил/убил.

# 29
  • Мнения: 496
Както много пъти съм казвала, жертвата не може да разбере, че е жертва, защото насилникът промива мозъка и постепенно. Също така жената, в случая, я е страх да предприеме каквато и да е крачка, защото той я е убедил, че тя е виновна. Решението в този случай, ако няма смелост да си тръгне още на секундата, е да говори с всеки, който познава за това, за да може да получи подкрепата и да и дойде смелостта.
На първо място с родителите си, Също с приятели, познати и т.н.
Че той никога няма да се промени, е ясно за нас. На нея още не и е ясно, но крачката е направена, нищо, че е във форума.
Не си виновна ти за нищо. Тръгни си, докато още нямаш дете, без да му слушаш заплахите/обидите/обещанията/извиненията.

Общи условия

Активация на акаунт