Смешки от форума 34

  • 73 235
  • 720
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 998
само мога да предполагам - има снимка на памперса с Акото.
Заради това ме страх да отварям теми със заглавия от типа на "Каква е тази точка?", "Виждали ли сте подобно нещо?", "Ранички на ануса" и подобни. Grinning

# 556
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
"Първо, извинявайте, че отново се връщам по моя въпрос, но относно вчерашния кръвен тест ми направи впечатление, че резултатът излезе много бързо. Направих теста в 16:00 часа, а в 17:25 влязох да проверя и резултатът беше готов. Това нормално ли е според вас?"

# 557
  • Мнения: 14 072
Интересно ми е кой от двамата надува ползвания презерватив?

Цитат
Ако наистина не е възможно с пренасяне на сперматозоиди от члена по кондома, то друг вариант да е забременяла няма, защото винаги след акта проверяваме кондома с вода, после го надуваме и така...

# 558
  • Мнения: 2 638
Мъка. Само у фурна не са го пекли.

# 559
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 284
Е, как да няма друг вариант да е забременяла?! Явно не е бил добре измит презервативът и през устата е станала работата.

# 560
  • Мнения: 6 305
Май, май... някой друг е участвал в процеса.... Rolling Eyes

# 561
  • Мнения: 18 974
И те са на гърба защото?
Силикона в гърдите предполагам
[/quote]
Има предвид тлъстите, отпуснати и тресящи се гърбове. И аз имам фобия към такива. Като дете една роднина ни караше децата да я "размачкваме", като беше схваната, и чувството при допир беше отвратително.

# 562
  • Мнения: 2 638
Grinning тлъстините, в такъв случай, трябва да са разпределени и на други места. Някак, едва ли само на гърба ги има.

# 563
  • Мнения: 18 974
Grinning тлъстините, в такъв случай, трябва да са разпределени и на други места. Някак, едва ли само на гърба ги има.

Това е мъжки тип затлъстяване, но има и жени, които трупат основно на гръб, корем и ръце, иначе краката слаби, задникът не е голям. Имам такива познати, реално не са със затлъстяване според индекса на телесната маса, но имат тлъстини по торса.

# 564
  • Мнения: 19 840
Цитат
Здравейте. Интересно ми е някой от вас има ли муски и като цяло може ли да ми разкажете нещо повече за мусаките?
Имаме някои от нас мусАки, даже и правим.

# 565
  • Мнения: 4 347
Тая не може ли да прави множествено число правилно? Муски - муска
Мусака - мусаки.
Значи, не се научиха.....

# 566
  • Мнения: 2 091
Абе момичето може и за "мустаки" да е питала,ама пусти редактор 😂

# 567
  • София
  • Мнения: 3 611
Ами не, пише за муски. Вие пък не знаете ли какво е муска?! 😜

# 568
  • Мнения: 25 600
И за мусаки пише. Simple Smile

# 569
  • Мнения: 4 347
Тя собствена тема ли е писала? Ще е забавно да се надзърне в нея😅

Общи условия

Активация на акаунт