Какво направих днес за себе си? - 9

  • 41 167
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 817
Снощи на питие с приятелка. Днес си купих подарък  преди всичко за мен. ♥

# 721
  • Мнения: 4 016
Цитат
Слушам музика от 90-те.....ех, младост!  Smiley

Същото правя и аз и си разглеждам снимки от отминали хубави моменти. Напоследък ми е едно носталгично. Мечтая си за спокойствието преди епидемията.

# 722
  • Мнения: 818
Получих отговори на въпроси, които отдавна ме боцкаха. Успокоих се най-накрая.
Случайна среща с приятелка и разходка в слънчевия следобед.

# 723
  • Мнения: 9 152
Седнах на слънцето, насладих се на лъчите и дори имах компания на една голяма красива пеперуда, която явно е помислила, че идва пролет🙂

# 724
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Днес ми е ден  Blush Купих си дълго мечтаната бягаща пътека.

# 725
  • София
  • Мнения: 5 247
Поговорих по телефона с майка си дълго, мило и приятно.

# 726
  • Мнения: 4 808
Общо взето мързелувах. Ходих да видя баща ми, след това се мотах из къщи, сготвих и направих сладкиш. Сетих се, че имам два диска с коледни песни, утре ще ги извадя да си ги слушам вече. И аз смятам вече да пусна коледното настроение, до няколко дни трябва да дойде ред и на елхата.

# 727
  • Мнения: 9 152
Ах, като написа  Коледни песни, се сетих.🙂
Вчера пях с едно момиченце Stern über Bethlehem ( Звезда над Витлеем) и чувството беше неописуемо! Особено в тази Корона криза..
Ето, че сега ще направя това за себе си- ще си си пусна песента, да я чуя отново.
Една от любимите ми коледни песни .💗

Скрит текст:

Последна редакция: сб, 28 ное 2020, 13:27 от Катерица

# 728
  • Мнения: 4 347
Вчера прочистих гардеробът си.
Отделих две торби дрехи, които вече няма да нося.... Имам чувството че тези дрехи съм смъкнала от себе си 😃 Сякаш гардеробът ми диша.
И си направих маслена баня с какаово масло. Днес все още ухая на какао 😋

# 729
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
ММ направи палачинки, закусвахме и пихме кафе, издебвайки няколкото слънчеви лъчи, прокраднали се между облаците. Сега лежерен ден, довечера- вечеря с приятели.

# 730
  • Мнения: 469
Разходка с ММ, кафе на Фонтаните, лежерен обяд с чаша хубаво вино.

# 731
  • Мнения: 2 503
Днес започва моята дълга почивка до 21 декември. Simple Smile
Наспинках се, направих си капучино на новата кафемашина, закусихме с ММ и той излезна по работа, а аз подхванах основно целия апартамент.
Украсих елхата, декорирах коледния кът и у дома стана още по- уютно. Слушах коледни песни, които толкова ме разчувстват, че понякога настръхвам от емоциите, които пораждат в мен.😊
Напоследък въобще не съм писала, че се случваха кофти събития, които просто не ми позволяваха да направя нещо хубаво за себе си. Дано предстоят по- добри дни! 🙏
Ала четейки ви, се зареждам с много добра енергия, за което от все ♥ ви благодаря!

# 732
  • Мнения: 818
И аз направих сутринта една разходка до Еконт, ама няма да се оплаквам тук. Сега боядисах мама и се приготвям за домашна сбирка с момичетата на по винце Simple Smile

# 733
  • Мнения: 7 245
Много дълга разходка. Беше слънчево и студено и ми подейства освежаващо. Бях планирала днес да правя коледната украса, но го отлагам за утре.

# 734
  • Мнения: 469
Аз днес съм на вълна коледни занимавки... Simple Smile  елхата си чака украсата, пръснала съм гирлянди из цялата къща. Имам доста, а и преди седмица купих още няколко... направо ще се бесим на тях Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт