Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Родителски права

• 1 094
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте☺Искам да попитам на Кого се пада детето при развод нямаме граждански брак,но детето е признато.Бебето ми е на 10 месеца ,причината е не се разбираме добре.И съм сигорна че бащата ще иска детето да остане при него.Та въпроса ми е възможно ли е да получа родителските права по съдебен начин неискам издръжка нищо неискам.Искам си само детенцето .Благодаря предварително

# 1
Трябва дело за родителски права, издръжка и режим на свиждане също се определят.
Вече може детето и на бащата да го присъдят, не само на майката.

# 2
Абе все още бг съда клони към майката, стига да не е наркоманка, доказана ненормална и т.н.т.

# 3
Наемете си адвокат, рядко присъждат родителските права на бащата.
Освен както са Ви казали не докаже, че сте наркоманка, попаднала, че нямате къде да отглеждате детето, че нямате условия и ресурси.
Ако имате диалог може да се разберете при медиатор - извън съдебното.
Но без адвокат по семейно право няма да стане.

# 4
  • Буркина Фасо
абе за 10 мес. бебе няма от какво да се притеснявате вие, жените. Smiley

# 5
Точно на наркоманките и алкохоличките не им вземат децата...Хиляди примери помни историята. Циганорите къде живеят? В дворци с образовани в Харвард родители? Вземат правата на читавите и ги дават на куците пилета. А съда в Бг всички знаем, колко е корумпиран и пристрастен. Трябва добър адвокат и кефа на съдията. Най-добре е да се разберете с бащата благоразумно.

Общи условия

Активация на акаунт