Килограми

  • 5 509
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Въпрос към тези които са си върнали старите килограми: Как успяхте и за колко време. Аз от 80 върнах до 68 ( преди раждането 60),бебка е на 4 месеца, но нещо не мърдат още надолу.

# 46
  • Мнения: 3 124
При мен се получи непланирано, от кърменето,от разходки,от неспане, дори и сега покрай грижите за малката има дни,в които хапвам малко,но гледам да е рядко т.като не искам да отслабвам още. Главно кърменето при мен помогна, но и никога не съм хапвала през ноща.До организъм е.

# 47
  • Мнения: 698
Въпрос към тези които са си върнали старите килограми: Как успяхте и за колко време. Аз от 80 върнах до 68 ( преди раждането 60),бебка е на 4 месеца, но нещо не мърдат още надолу.


Става от само себе си! Бях 57, родих 80 - януари. Сега  осем месеца по - късно съм 56.
Важното е да не гладуваш.

# 48
  • Мнения: 15 356
На почти четири месеца е малката и почти си ги върнах,всички дрехи ми стават.От само себе си,търчане,разходки и т.н.

# 49
  • Мнения: 492
Кърмене, неспане... но и не ям допълнително "за повече кърма"
Въпрос към тези които са си върнали старите килограми: Как успяхте и за колко време. Аз от 80 върнах до 68 ( преди раждането 60),бебка е на 4 месеца, но нещо не мърдат още надолу.

# 50
  • Мнения: 2 352
Даже отслабнах повече, но и бях качила няколко килограма преди да забременея. Нередовно хранене, безсъние, постоянно тичане покрай бебето, дългите разходки и бързо се свалят. Но и не съм преяждала. Кърменето си оказва влияние. Единствено корема ми е малко по- голям и увиснал, както и гърдите.

# 51
  • Мнения: 698
Не мисля, че кърменето има общо.
Аз не съм кърмила, но храня на поискване и първите три месеца малчо ядеше през 2 - 2.30 часа денонощно.
Приготвянето на АМ, стерилизация и т. н е трудоемко не по - малко от кърменето.
 
Едно момиче, с което родих още не е свалила всички кг, аз дори съм кило по - малко.
Всичко е индивидуално.

# 52
  • Мнения: 2 076
Не мисля, че кърменето има общо.


Има , тялото гори калории.
Забременях 48 кг , родих 63 , два месеца по-късно бях 47 кг .

# 53
  • Мнения: 698
Може, не искам да споря.

Казвам, че аз която не кърмя съм по -слаба и от преди бременността, а около мен всички които кърмят още не са си върнали килограмите. Личните ми наблюдения са такива.

Именно поради тази причина, казвам, че всичко е индивидуално.

# 54
  • Мнения: 15 356
И аз не кърмя,но отслабвам.А и покрай всички ангажименти,понякога чак следобед ям

# 55
  • Мнения: 1 076
Калорийните нужди на тялото на жена, която кърми са между 200 и 500 калории дневно по-високи, сравнено с това, ако тялото й не “произвежда” мляко.
Кърменето определено оказва влияние. Както и много други неща оказват - като движение, хранене, сън, наместване на хормоните след раждане и т.н.

# 56
  • Мнения: 3 124
Хормонално кърменето влияе,това е факт, коремът ми се прибра много бързо, виждах движението на мускулите.При кърмене се отделят хормони, не говорим кое колко ккал гори,просто биология.

# 57
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 262
Качих 12 кг. От 60 влезнах да раждам 72г. Висока съм и изглеждах много добре, носих си старите дрехи през цялата бременност. Седмица след раждането бях 64кг, но след това започна зверски глад и 3 месеца след раждането съм 69кг. Rolling Eyes Започвам спорт и режим вече.

# 58
  • Мнения: 1 745
La Libellule, гладът в този мащаб е от хормоните и ако кърмиш. Всичко ще си влезе в ритъм, но поне след няколко месеца.

Общи условия

Активация на акаунт