Гърдите преди и след

  • 3 962
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 010
Моите бяха малки и стегнати преди бременността, но аз доста спортувах и спазвах хранителен режим. С бременността не се промениха, но след рабдането пораснаха осезаемо, даже се и нацепиха. Последваха 15 месеца кърмене и като спрях си върнаха старата форма и стегнатост. Сега пак съм бременна и за момента няма промяна, ще видим по-нататък. Ареолите никога не са сменяли големина и цвят.

# 16
  • Мнения: 2 170
След две деца кърмени по 6-7 месеца и с доста малка разлика помежду им, гърдите ми не са си както преди.
Е, не е болка за умиране. Преди бях с доста по-големи, стегнати гърди. Сега са просто стегнати, но аз спортувам.
По-нататък, като окончателно решим, че сме приключили и не искаме повече деца, ще си направя някаква корекция най-вероятно. Няма обаче да изпадам в крайности, по-скоро ще видя какво може да се направи, за да се върнат в що-годе предишният си вид.

# 17
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
След две породени деца, всяко кърмено около година и 2 месеца, гърдите ми са същите като преди, малки и стегнати. На 35 съм.

# 18
  • Мнения: 2 173
Моите си бяха малки и преди двете раждания и общо кърмене от 17м. Просто сега са малки и празни Grinning, поне преди имаше нещо в тях. За това имам фонд "цици" и ако ми останат излишни пари някой ден, отивам при Енчев.
Много време ли е минало от последното кърмене. Чела съм, че се запълвали. И моите са малки и за сега не са нараснали много, просто са по плътни и твърди.
И аз ще мисля за операция ако са много зле след раждането и кърменето.

Преди 1г и 5м. спрях. Почти нищо не се е променило от тогава. Дано се запълнят. Интересното е, че преди ме боляха преди да ми дойде, сега не ме болят, абе в кома са ... поне ми се върна чувствителността.

# 19
  • Мнения: 2 352
Преди да родя много си харесвах гърдите. Бяха чашка B, стегнати, хубави. Докато бях бременна станаха огромни и се появиха стрии. Сега година след раждането, продължавам на кърмя, са все още големи(чашка D), но са увиснали. Надявам се като спра да кърмя поне малко да се постегнат, но едва ли...

# 20
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Преди години бях с много малки гърди. С всяка бременност ставаха по-големи, и въпреки че губят част от обема след спиране на кърменето, осезаемо нарастват. Та стъпалообразно купувах по-големи сутиени, а сега обмислям дали си струва да ги повдигам един ден, или не - качествения сутиен ми докарва страхотна визия, а мъжа е хепи с каквото имам, което обезмисля малко цялата болка и риск.
Относно промените в кожата - почти всичко се върна както беше преди. Освен стриите, гадините мръсни. Но с тях водя стара война, та не ми е виновно бременеенето...

# 21
  • софия
  • Мнения: 1 245
Преди да забременея имах средни, хубави гърди...след раждането, почти не кърмих, повече цедих и то силно казано...по-големи са, но висят..а като се наведа...майко мила, ужас на ужасите, толкова са празни и не вярвам да се напълнят. Забременях 57кг, в родилното влязох 97кг...година и месец по-късно съм 66кг.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Бях 49-50 кг преди да забременея.Бяха толкова малки гърдите ми преди раждането,че са ме бъзикали,че когато са взели да растат,съм помислила,че са пъпки,намазала съм ги с йод и са минали.
По време на бременността пораснаха неимоверно много.Когато се напълниха с кърма станаха огромни,като на силиконките с огромни бюстове.Кърмата сама пресекна след около два месеца и нещо,увиснаха жестоко.На печени чушки приличаха.Мнооого грозна гледка.
Обаче заради сериозни здравословни проблеми напълнях неимоверно много.100 кг съм,даже 101??Не висят вече така грозно,поналяха се,но са си пак малко увиснали.
22 или не,щом организмът на жената мине през бременност и кърмене,е нормално да има промени.При някои жени по-големи,при някои по-малки,при късметлийките незабележими почти.

# 23
  • Мнения: 3 120
А кога започнаха да наедряват гърдите. Аз съм вече 14 седмица и все още си нося старите сутиени. Поналяха се, по скоро уплътниха, но май не е добре да нарастват много, че после повече увисват.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
През цялата бременност нарастваха по малко,но помня,че в последните месеци беше вече много очевадна разликата.
Доста ме и боляха,особено в последните месеци.
miss_chichi,радвай се ако няма резки промени.Колкото по-плавно стават нещата,толкова по-умерени са,толкова по-бързо се възстановяваш след раждането.
За съжаление и на мен ми ставаха старите сутиени след спирането на кърмата.Беше много гадно,направо бяха се спаружили.

# 25
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
А кога започнаха да наедряват гърдите. Аз съм вече 14 седмица и все още си нося старите сутиени. Поналяха се, по скоро уплътниха, но май не е добре да нарастват много, че после повече увисват.
Първият път всичко беше много плавно - и нарастването по време на бременността, и възстановяването после. Тогава гърдите ми сякаш наедряха чак в последните месеци, защото ясно помня че в 7ми месец си ходех още с някои по-широки дрехи от преди забременяването.
След това обаче не само гърдите, ами и аз самата, всичко  нарастваше още от първи месец, без майтап. В трети месец вече видимо едра и с един размер нагоре на сутиена.

# 26
  • Мнения: 57
А кога започнаха да наедряват гърдите. Аз съм вече 14 седмица и все още си нося старите сутиени. Поналяха се, по скоро уплътниха, но май не е добре да нарастват много, че после повече увисват.
Ами не знам ама мойте още преди теста да направя и бяха пораснали, аз тогава си мислех, че просто ми идва защото ме и боляха както преди цикъл, амаа така и не дойде Grinning
Иначе стриите на 3тия месец бяха на лице вече (огромни станаха). Сега съм едва 23 г.с ии ако продължават да растат още не ми се мисли.. Flushed

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Стриите не са задължителни.По гърдите все още нямам,въпреки всички промени в тялото ми.
yorkie.love ,в последните месеци активно се подготвят за кърмене.Не знам колко кърма ще имаш,това никоя жена няма как да знае предварително.Аз имах много и буквално се препълваха и беше адски болезнено.Когато слезе кърмата,се издуват допълнително.При това доста.
Така ни е създала природата.
Аз мислех през цялата бременност да не кърмя,да пия Достинекс след раждането и да не допусна да слезе кърма.Не заради външния вид,а заради адските болки в гърдите по време на бременността.Още по-ужасно болеше от кърмата,но като го видях дребното,така ми стана мило и на секундата се отказах да спирам кърма.Той не можеше да суче,имаше по-тежка жълтеничка и не знам защо дръпваше няколко пъти и заспиваше.Доста спадна на тегло още в родилно.Казаха да цедя в шише и да давам с шише,за да му е по-лесно.Ама се научи с шише и когато се посъвзе,търсеше шише.

# 28
  • Мнения: 250
Нищо не се случи. Изглеждаха по абсолютно един и същ начин по време на бременността, кърменето (година) и след това.
Стегната, пълна и свежарска чашка Б. Нямам никакви стрии никъде.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Нищо не се случи. Изглеждаха по абсолютно един и същ начин по време на бременността, кърменето (година) и след това.
Стегната, пълна и свежарска чашка Б. Нямам никакви стрии никъде.
От късметлийките си! Дай Боже всекиму.Да си роди и откърми децата и пак да изглежда добре.Това е най-хубавият вариант.

Общи условия

Активация на акаунт