Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Таблет подходящ за деца с дисплей/екран щадящ детското око

• 1 710
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Ама чакай малко, на на тези пътувалите до Америка детето им врещи ли нон-стоп? Аз пък разбирам човека за какво говори, щото когато детето ти посинява от истерия и рев избираш или да се обадиш на 112 или да му дадеш да погледа 5 минути детско на телефона... Който не го е преживявал, не знае за какво става дума.. Обаче веднага наскачахте. Да, прекалено и за мен е да се купува специално таблет, но всеки си знае и си преценява. Най-обичам хора със спокойни деца да дават съвети на такива с по-емоционални деца...Аман!

# 16
Още едно "академично" мнение - бебетата плачат в самолет, защото ги болят ушите от смяната на налягането. Продават се специални тапи за уши за такъв проблем, има и детски.

# 17
  • Велико Търново
Ели-мели, моята дъщеря ако е спокойна пък на.....знаеш ли как си мечтая :х ама а де....и все пак....не може да си успокоявате съвестта, че хвърляте дигитално устройство в ръцете на бебе, защото то си е още бебе....даже тодлър не е...защото разбираш ли реве....като стане на 15 и ви зареве, че не иска да учи, а да си клика в нета ден и нощ направо му купете кинозала да си спинка в нея
.....

# 18
  • София, London
Всички деца минават периодите с истерията. Всички.
Няма такива, които да не минават през тези периоди.

# 19
Автора се натегна с модел, от скъпите.
Ще заохкаме и заахваме какво е избрал.

# 20
  • Пловдив
Здравейте,
Въпросът ми не е за тази тема, но не намерих по-подходяща. Можете ли да препоръчате модел тонколони за дете (1г 5м)? Нещо безжично и сравнително малко.

Общи условия

Активация на акаунт