Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Астрология - 18 тема

• 22 401
  • 564
  •   3
Отговори
# 555
Когато прогресивният ми асцендент влезе в Риби, си накупих дрехи в синьо и бяло, морски десени, но ме държа месеци, максимум година.

# 556
  • София
Аз съм лаик, но ми е интересно и ви чета. Същата страст като Канела имам към розово-лилавите цветове. 50% от картата ми е във Везни, АС - Скорпион, Луна - Телец.

# 557

На тази статия попаднах днес Dizzy Face

# 558
Предстоящото затъмнение съвпада с куспидата на моите 2 и 8 натален дом. Прогресивната ми Луна е в 8 дом в Стрелец и прави квадрат с Юпитер в Дева в 5ти дом, чийто управител в Меркурий в 8-ми дом. Прогресивната Луна се е запътила към прогресивния ми Десцендент в 8-ми дом. А пък предстоящото Новолуние на 14-ти, ще е в съвпад с Марс в Стрелец в 8-ми дом, който прави съвпад с Меркурий и квадрат с Юпитер в 5 дом. Транзитна Венера ще е в съвпад с натална в 7-ми дом. Транзитният Марс е в 12-ти дом в момента, а Уран е на Асцендента и в тригон с натално Слънце и Уран. Какво да очаквам?

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 09:02 от Charmante

# 559
За деца мислила ли си?

# 560
Имам 2 вече. Като цяло мисля за още едно, да, но там ще е вече по 11Д, нали?

П.П. Забравих и за великото Трио, което танцува в 10Д на път към Сатурн във Водолей там...

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 09:10 от Charmante

# 561
Според описаните аспекти, ти кипиш от енергия, много динамично би трябвало да е при теб. Индикации за предстоящото затъмнение се случват седмици, дори месец/и преди фактическата му дата, анализирай какво си мислила, планирала, какво вече се е случвало и раздвижвало при теб.

# 562
Според описаните аспекти, ти кипиш от енергия, много динамично би трябвало да е при теб. Индикации за предстоящото затъмнение се случват седмици, дори месец/и преди фактическата му дата, анализирай какво си мислила, планирала, какво вече се е случвало и раздвижвало при теб.
Като цяло водещите теми са работа и генериране на повече доходи за завършването на един дълго залежал строеж, но пък ми се иска и бременност, която не знам как ще се впише в картината...

# 563
Charmante, успех ти желая, във всичко! 🍀🙏

# 564
  • в 1001-та нощ
Предстоящото затъмнение съвпада с куспидата на моите 2 и 8 натален дом. Прогресивната ми Луна е в 8 дом в Стрелец и прави квадрат с Юпитер в Дева в 5ти дом, чийто управител в Меркурий в 8-ми дом. Прогресивната Луна се е запътила към прогресивния ми Десцендент в 8-ми дом. А пък предстоящото Новолуние на 14-ти, ще е в съвпад с Марс в Стрелец в 8-ми дом, който прави съвпад с Меркурий и квадрат с Юпитер в 5 дом. Транзитна Венера ще е в съвпад с натална в 7-ми дом. Транзитният Марс е в 12-ти дом в момента, а Уран е на Асцендента и в тригон с натално Слънце и Уран. Какво да очаквам?

Най-добре качи карти. Аз нищо не визуализирам по този разказ. По-скоро генерираенто на доходи ще са тема, а не бременеенето.

Общи условия

Активация на акаунт