За хакерство в абв

  • 8 464
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 223
Моята парола за пощата е уникална, т.е. тя си е само за нея и не я ползвам никъде другаде. Всеки трябва да следва това правило бе значение дали е abv, Gmail или нещо друго. Само че много хора ползват една и съща парола навсякъде и това често води до проблеми.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2
Преди години имах същият проблем с една моя поща в АБВ. Влизах често и не съм допускала период на неактивност, защото ако 6 месеца /мисля че беше/ не си влизал в пощата си, ти я закриват или дават на друг. На никого не съм давала данните си за вход, но ме хакнаха. След това намерих телефон на АБВ от секция Общи условия и се обадих. Казаха ми, че могат да ми я възстановят единствено след лично предоставяне на лична карта. Понеже аз не съм от София и ги помолих за съдействие в такъв случай, но ми казаха че единственият начин чрез, който могат да възстановят пощата ми беше да отида на място в офиса им и да предоставя лична карта, не по телефон и не чрез форма за връзка. След което отидох след няколко дена, предоставих лична карта и ми я възстановиха, до ден днешен си я поддържам, но извличам писмата си от АБВ пощата си в GMAIL-ската си поща.

# 32
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 408
Моята поща не е хакната, но след като ви прочетох започнах да следя историята - всеки ден има по 5-6 опита да се влезе, не от България, а от САЩ, Нидерландия, Хърватска, Унгария, Турция....  Отделно почти всеки ден има писмо "уж" от банка, явно не им работят изобщо филтрите, в Gmail как не получавам такива.
Писах им писмо и получих най-безсмисления отговор. Тя от много време не ми е основна поща, но си я пазя, защото е още от 2000г.

# 33
  • Мнения: X
Същата работа и при мен, Колибри:



Писмата от банките отделно.
Разкош.
Абв не трябва да се ползва за нищо важно. За мен са тотални некадърници.

# 34
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 408
Орион, по същия начин изглежда и моята "История на влизанията".  Много тъжно, че вместо да се стараят да оправят нещата, те ме съветват да си сменям паролата и да съм с истински имена и рожд. дата (да, аз съм с реалните си данни).

# 35
  • Мнения: 9 616
Ето и моята история на влизанията. Joy Пълен леш е абв.бг:
(с черно съм скрила моето IP )
Скрит текст:



# 36
  • Мнения: X
Явно сме доста желани. Simple Smile Ако ме разбият, ще ми наследят спама и фишинга, халал да им е. Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 15 453
Моята е същата, мое влизане по 1 на ден, всичко друго е опити от цял свят.

# 38
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 408
Явно с много потребители е така, но администраторите изобщо не се притесняват.

# 39
  • Мнения: 8 223
Започвам да се чувствам дискриминирана. В моята история са си само моите влизания. Как пък никой не прояви интерес към пощата ми и не се опита да я хакне.

# 40
  • Мнения: X
Започвам да се чувствам дискриминирана. В моята история са си само моите влизания. Как пък никой не прояви интерес към пощата ми и не се опита да я хакне.

Няма проблем, напиши я в няколко форума и ще минат роботите да я приберат, веднага ще те приобщят.Grinning

# 41
  • Мнения: 8 223
А, по форуми не си пиша мейла Simple Smile

# 42
  • Мнения: 4 892
Моята е като на останалите показани,с тази разлика,че имам два различни IP адреса и са български.Повечето атаки ми ги генерира от личния IP.Денонощно.

# 43
  • Мнения: 9 616
Започвам да се чувствам дискриминирана. В моята история са си само моите влизания. Как пък никой не прояви интерес към пощата ми и не се опита да я хакне.

Ползвам и пощата на майка ми за да й събирам оферти за магазина й и да комуникирам със складове и магазини, от които зарежда. (Уточнявам защо имам достъп). В нейната поща има само по 1 влизане на няколко дни и никакви хакерски опити за влизане.
Интересното е, че тя се е регистрирала в 1 млн сайтове, абонаменти, фаворити и прочие глупости. Има 5 млн мейла със спам оферти. Направо да се гръмне човек. Flushed

Е, няма опити за влизане. На странен принцип подбират!?

# 44
  • София
  • Мнения: 15 453
Много зависи и от името на пощата.Избират лесни.

Общи условия

Активация на акаунт