Мъжът везни и жената овен.

  • 3 623
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Мъжете везни си имат репутация на неверни... е, зависи от човека де! Ако питаш  мен, си хвани някой телец да ти е сладко!

# 16
  • Мнения: 30
И аз останах с впечатлението, че не са много верни. Пише си с тази и онази. После съжалявал.. 😀

# 17
  • Мнения: 1 200
Той пък защото овенът държи първенството по вярност, за мъжете говоря де.
Не знам везнянко чак да изневерява, за това също се иска решителност все пак, така си мисля, иначе да си пише с тази и онази е много лесно. Те не са по действията и решенията.

# 18
  • Мнения: 30
Аз все още не зная дали ми е изневерил в пълния смисъл на думата, но излиза по срещи с други момичета и си пише с тях.

# 19
  • Мнения: 1 200
Аз все още не зная дали ми е изневерил в пълния смисъл на думата, но излиза по срещи с други момичета и си пише с тях.


Smiley Smile
 Извинявай, но явно не съм схванала,че сте в отворена връзка, в такъв случай пък, защо си тръгнала да го мислиш?
Няма смисъл да се тормозиш за такъв тип взаимоотношения, все пак съгласила си се сама.
Да се среща, срещай се и ти с други, правете си каквито си искате., неангажиращи неща и с други, неангажиращи хора.
Ако пък вземе да не му остане време за теб, при толкова срещи, един профил в някой сайт, ще ти отнеме точно 3 секунди да намериш друг желаещ неангажираност. Gift Heart

Общи условия

Активация на акаунт