Препоръчайте ми книга като ... - тема 3

  • 61 007
  • 442
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 415
Сещам се за "Холандската къща" на Ан Патчет и "Съпругата помежду ни" на Гриър Хендрикс.

# 91
  • Мнения: 3
Бихте ли ми препоръчали нещо като романите на Артър Хейли- история, която се развива на фона на по-подробно проучване на дадена сфера от съвременния /или не толкова съвременния/ живот.
Мисля, че книгите на Джефри Арчър са подходящи.

+1 за Джефри Арчър

# 92
  • Мнения: 8
Препоръчайте ми роман, в който действието се развива в царска България (след Освобождението). Нещо подобно на Балканска сага на Кармен Мишу - приключвам я и искам да остана в същата епоха. Благодаря!

# 93
  • Мнения: 4 549
Кармен Мишу трудно мога да нарека писател.
Препоръчвам класиката - Свобода Бъчварова- с трилогията "Земя за прицел".

# 94
  • Мнения: 1 154
Здравейте! Препоръчайте ми книга като Останалото е мълчание. Искам трилър с неочакван край, нещо което да те накара да си кажеш "Леле, как не го видях!", "през цялото време убиецът е бил пред очите ми."

# 95
  • Мнения: 746
Здравейте! Препоръчайте ми книга като Останалото е мълчание. Искам трилър с неочакван край, нещо което да те накара да си кажеш "Леле, как не го видях!", "през цялото време убиецът е бил пред очите ми."
Здравейте, не съм чела Останалото е мълчание, но тъй като споделяте, че търсите трилър с неочакван край се сещам за една книга, която четох преди време и много ми хареса. Книгата е стара, може и да сте е чела, но ако не сте Ви е препоръчвам Аз убивам на Джорджо Фалети. Мисля, че ще ви хареса.

# 96
  • Мнения: 1 154
Здравейте, не съм чела Останалото е мълчание, но тъй като споделяте, че търсите трилър с неочакван край се сещам за една книга, която четох преди време и много ми хареса. Книгата е стара, може и да сте е чела, но ако не сте Ви е препоръчвам Аз убивам на Джорджо Фалети. Мисля, че ще ви хареса.

Благодаря! Ще я потърся.

# 97
  • Мнения: 1 542
Искам трилър с неочакван край, нещо което да те накара да си кажеш "Леле, как не го видях!", "през цялото време убиецът е бил пред очите ми."
"Момичето от Бруклин" на Гийом Мюсо. Не става дума за убийство, а за похищение, но краят е много неочакван и изненадващ, освен че нишката на историята е интересна за проследяване и изненади има по всяко време.

# 98
  • Мнения: 1 154
"Момичето от Бруклин" на Гийом Мюсо. Не става дума за убийство, а за похищение, но краят е много неочакван и изненадващ, освен че нишката на историята е интересна за проследяване и изненади има по всяко време.

Ето такива неща търся, благодаря!

Опитах с Черната къща на Питър Мей, но останах разочарована. А такива хубави отзиви имаше.

# 99
  • Мнения: 12
Търся книга нещо с тийн бременност, тийн любов. Моля препоръчайте нещо.

# 100
  • Мнения: 3 019
Малки пожари навсякъде

# 101
  • Мнения: 251
Здравейте момичета, идвам с малко странно питане.
Като дете, когато майка ми ме водеше с нея в библиотеката помня, че имаше една прекрасна детска книжка за две мишки, които намериха детска къща за кукли и се настаниха да живеят в нея. Не помня много от историята, но помня, че излюстрациите бяха страхотни и много бих искала да я взема на моето дете. Ако някой случайно се сети за подобна детска книжка ще се радвам да сподели.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 415
sunsun7, може би "Двете лоши мишки" на Биатрикс Потър?

# 103
  • Мнения: 251
sunsun7, може би "Двете лоши мишки" на Биатрикс Потър?

Тя е ❤️ Много благодаря 🤗

# 104
  • Мнения: 4 353
Здравейте,
Извинявайте, ако въпросът ми не е за тук.
Търся си книгата
- Ф. Бакман;
"Нещата, които синът ми трябва да знае за света"
Онлайн. Да сте я срещали някъде?

Общи условия

Активация на акаунт