Facebook / Фейсбук – 3

  • 37 296
  • 745
  •   1
Отговори
# 570
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
По-рано, ако задържа мишката върху снимка,  която е качена от мобилен телефон, се изписваше името на албума "Качени от мобилния". И така лесно можех да го отворя и намеря търсеното в него. А сега това липсва. Няма го в албуми, а във "Вашите снимки" са всички, качени по време, но от тях не мога да отида в албумите, нямат никакво означение. Има ли някакъв начин, по който да  го намеря?

# 571
  • София
  • Мнения: 39 759
В албумите имам "Mobile Uploads"

# 572
  • Мнения: 80
Здравейте. Някой който знае, може ли да ми каже как от моя страница в фейсбук, да блокирам друга страница.

# 573
  • Мнения: 149
Здравейте, интересува ме брояча за качени клипове във фейсбук.....само като брой хора, които са изгледали клипа ли е или се вижда и кой го е гледал? Пример - качвам клип, който е публичен......мога ли да видя кои хора извън листата на приятелите ми са го гледали?
Благодаря!

# 574
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
В албумите имам "Mobile Uploads"
Не намирам - нито през компютъра, ни през телефона.
Във "Вашите снимки" - на компютъра, се зареждат всички, качени от мен, без значение дали в дневника, от мобилния или в нарочен албум. И нито една снимка не показва къде е  - дали в албум, дали в дневник и пр. Просто снимка. Дава се възможност да се редактира, отбележи, изтрие, завърти  и т. н. и толкова.

# 575
  • Мнения: 322
По-рано, ако задържа мишката върху снимка,  която е качена от мобилен телефон, се изписваше името на албума "Качени от мобилния". И така лесно можех да го отворя и намеря търсеното в него. А сега това липсва. Няма го в албуми, а във "Вашите снимки" са всички, качени по време, но от тях не мога да отида в албумите, нямат никакво означение. Има ли някакъв начин, по който да  го намеря?
Ох и аз се зачудих, но при мен като натисна снимки, се отварят три отделни раздела-снимки с вас, вашите снимки и албуми. Като натисна албуми си излизат всички. С новата версия съм.

# 576
  • Мнения: 6 550
Здравейте, интересува ме брояча за качени клипове във фейсбук.....само като брой хора, които са изгледали клипа ли е или се вижда и кой го е гледал? Пример - качвам клип, който е публичен......мога ли да видя кои хора извън листата на приятелите ми са го гледали?
Благодаря!
Не се вижда по принцип кой го е гледал.

# 577
  • Мнения: 4 210
Знаете ли, защо едни снимки могат да се теглят,а други не могат?
Как да я включа тази опция ,хората да не могат да ми свалят снимките?Това само за хора извън списъка с приятели ли важи или за всички?

# 578
  • София
  • Мнения: 1 444
Знаете ли, защо едни снимки могат да се теглят,а други не могат?
Как да я включа тази опция ,хората да не могат да ми свалят снимките?Това само за хора извън списъка с приятели ли важи или за всички?
Ако е от комп може би зависи от браузъра. Всеки може да скрийшотне снимките Ви, бих посъветвала да не си правите труда.

# 579
  • Мнения: 4 347
От близо година на компа, когато отварям фб страницата си, винаги ми излиза една от групите в които участвах. Вече не съм част от нея, но все още ми излиза заглавната им стр.много е досадно. Мога ли да променя това? Стр. в браузера не е с отметка...

# 580
  • Мнения: 2 207
От близо година на компа, когато отварям фб страницата си, винаги ми излиза една от групите в които участвах. Вече не съм част от нея, но все още ми излиза заглавната им стр.много е досадно. Мога ли да променя това? Стр. в браузера не е с отметка...
Освен от трите точки най-горе на публикацията да забраниш да ти излизат известия за всичко свързано с групата.

# 581
  • Мнения: 4 347
Направих го. А после се сетих да изтрия бисквитките на фб-ка.😅 Отново влязох, но сега си виждам новините 🤗
Забравих: също така махнах и началната иконка от "лицето" на браузера.

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 15:13 от Vicky_P

# 582
  • Мнения: 59
Здравейте. Знаете ли защо се получава така в Месинджър и то по няколко пъти на ден? Изчезват за няколко секунди и пак се появяват.

# 583
  • Мнения: 6 550
Просто месинджърът напоследък е ужасен и постоянно е с бъгове. И при мен го има това, но по ме дразни ужасното закъснение, с което идват съобщенията, ако не си в приложението. Даже понякога не идват, а чак като го отвориш зареждат наведнъж. Всички около мен са с този проблем. Rage

# 584
  • София
  • Мнения: 9 920
Къде е този списък за да разчистя?

You've Reached the Limit
You can only add up to 30 friends and Pages to Favorites.

Общи условия

Активация на акаунт