СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - тема 12

  • 46 814
  • 745
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 380
Съмнявам се защото дори докторката която ме прегледа каза че е рано за да се види нещо на ехограф плюс това до сега никога не ми е закъснявало камо ли 11 дни и тя дори не успя да ми даде реална причина за закъснението

ЧХГ тестът е категорично отрицателен, както сама може да видите от референтните стойности.
Честно казано, не вярвам някой лекар да го е определил като положителен, а за 2ма ми изглежда абсурд.
При 11 дена закъснение не е никакъв проблем да се види сак, че и ембрионче в него. Да не говорим, че обикновен тест за бремвнност трябва да избухне с 2 ярки черти.

# 616
  • Варна
  • Мнения: 25 236
И на мен историята ми звучи като майтап. Няма лекар, който да каже, че резултат 0,100 е положителен. Просто няма. Нито пък, че на 11 ден закъснение е рано да се види нещо.

# 617
  • Мнения: 7 690
Много взеха да стават майтапите в тази тема.

# 618
  • Мнения: 7 898
Може би просто и се иска да е така. Човек се хваща и за сламка, когато е отчаян.
И на мен не ми се вярва нещата да са такива каквито ги представя.

# 619
  • Мнения: 1 837
Здравейте, трябваше да ми дойде вчера, още със ставането направих тест, който показа едва доловима втора черта. Пуснах си кръвен, резултата беше 44,90. Този месец обаче О закъснея с 2 дни и реално от нея са минали около 12дни. С първата бременност не съм си пускала кръвен, защото уринарния тест още на първия ден беше показал ярка втора черта, имала съм една химическа бременност, която беше с бледа черта и ниски стойности на Чхг. Смятате ли, че сегашния резултат е прекалено нисък или просто още е доста рано?

# 620
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Не е нисък според мен.

# 621
  • Мнения: 5 065
Здравейте, трябваше да ми дойде вчера, още със ставането направих тест, който показа едва доловима втора черта. Пуснах си кръвен, резултата беше 44,90. Този месец обаче О закъснея с 2 дни и реално от нея са минали около 12дни. С първата бременност не съм си пускала кръвен, защото уринарния тест още на първия ден беше показал ярка втора черта, имала съм една химическа бременност, която беше с бледа черта и ниски стойности на Чхг. Смятате ли, че сегашния резултат е прекалено нисък или просто още е доста рано?
Не е нисък , но си направете след 2 дни в същата лаборатоеия нов, за да видите дали расте нормално.

# 622
  • Мнения: 1 837
Момичета, 2 дни по-късно резултата е 169 😁 Добре ли ви се струва за 4г.с по мои изчисления Simple Smile

# 623
  • Мнения: 602
Момичета, 2 дни по-късно резултата е 169 😁 Добре ли ви се струва за 4г.с по мои изчисления Simple Smile

Супер е, честито!

# 624
  • Мнения: 611
идеално е пупу...леко бременнеене и пухково бебче на финал Hug

# 625
  • Мнения: 1 837
Благодаря ви момичета, нямам търпение и лекар да потвърди, но ще изчакам още поне 2 седмици 😊

# 626
  • Мнения: 292
Момичета,
На 2ри ден закъснение чхг 108, на 5ти (днес) 132 Sad
Нямам зацапване, кървене.
Има ли надежда?
От кандиларов казаха, че няма как да има лабораторна грешка?

# 627
  • Мнения: 7 898
Дали има надежда никой не знае. Направи още един кръвен след 48!часа.

# 628
  • Мнения: 292
чела съм, че ако са били близнаци и 1-то " падне " е възможно, знам ли, но тогава сигурно има и зацапване.

# 629
  • Мнения: 7 898
чела съм, че ако са били близнаци и 1-то " падне " е възможно, знам ли, но тогава сигурно има и зацапване.

Е възможно какво????

Общи условия

Активация на акаунт