Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Избор и смяна на покривни прозорци

• 393
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте. Предстои ни смяна на покривни прозорци. До сега жилището е било 20 години с прозорци на фирма Рото. Може ли да ми предложите алтернатива /освен велукс/. Стремим се към по-бюджетен вариант, но все пак съзнаваме, че няма смисъл да инвестираме в нещо твърде евтино, което няма по никакъв начин да издържи във времето.
  За момента ще подменим 4 прозореца /по два във всяка спалня/ обмисляме вариант да има само по един прозорец, който да се отваря, за да спестим от механизми.
 Ще се радвам да дедете идеи. Благодаря ви!

# 1
Аз лично мисля да питам за това нещо Ролпласт. Не съм ги питала още, но не виждам защо да не могат да направят такива - те ми се струват същите, като другите, само че наклонени и трябва добре да са изолирани.

# 2
И аз много се чудя. За капандура ли говорим? Че и аз търся майстор /фирма да ми оправи капандурата на ателието. В момента не се отваря,защото ни е страх че ще падне Sad

# 3
Велукс е истината, а и няма други варианти.

# 4
Аз лично мисля да питам за това нещо Ролпласт. Не съм ги питала още, но не виждам защо да не могат да направят такива - те ми се струват същите, като другите, само че наклонени и трябва добре да са изолирани.

Ролпласт няма да откажат да ти вземат парите. Но после ще ти текне на първия дъжд. Виждала съм брутални течове от такива изпълнения.

Общи условия

Активация на акаунт