Този път за бъдещите татковци

  • 3 169
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 356
Притеснява се човека,какво толкова.Ние правихме често до седмия месец,но корема ми вървеше десет минути пред мен,не ми беше и на мен до сексове.В деветия месец вече бях като кораба майка,преносвах и тогава правихме секс.От един метър,с уговорки,ти така застани,аз така,абе не е работа.поне за нас.
Като родих всичко по старо му.

# 16
  • Мнения: 82
Моят нямаше такъв опасения,беше изчел сумати статии 😁🤦‍♀️ Дори на раждането присъства,гледаше с ей такива очи 👁👁,въпреки че му казвах да ме гледа в очите 😁 Мен ме беше страх,че ще му стане гнусно и повече няма да ме иска,но за радост на 30тия ден след раждането вече мрънкаше,че му липсвам и кога ще ми свърши 😁Според мен не му се сърди всеки по различен начин го приема.

# 17
  • Мнения: 580
Някои мъже са така. Имам приятелка, която 7 месеца не ѝ “пускаше” мъжа ѝ. Да не направил нещо на бебето. Гледаха се като разгонени котараци към края. След като роди беше много щастлива. Grinning

# 18
  • Мнения: X
Ние след 10 седмица (бях с отлепяне) до края на бременността само 1 път сме правили секс и то в 7 месец. И аз мисля, че с огромния корем не съм го привличала. Не се сърдя за мен е нормално.

# 19
  • Мнения: 2 622
Бременносттите са били единствените периоди, в които имах свръх високо либидо. Чак един вид се срамувах от себе си - дете нося, майка ще ставам, а само за секс мисля:stuck_out_tongue_winking_eye: Към края вече, с корем до носа, ми беше много нелепо и притеснено, че вместо да се фокусирам върху предстоящото раждане, в ума ми само секс се въртеше. Добре, че мъжът ми се възползва  от мераците ми, та и за двамата беше добре. Родих и до ден днешен никога повече не съм имала такова либидо. Явно е било свързано с хормоните.
А на твоя мъж всичко е в главата му. Не може да се пречупи и да "изключи", че си бременна. Като родиш ще стане обратно - той ще иска, а на теб няма да ти е до секс.

# 20
  • Мнения: 698
Много обидно поведение, според мен трябва да повдигнете въпроса каква е истинската причина.
Това с гледането в тавана е абсурдно!

Освен това каква е гаранцията, че след като родите ще имате желание и сили за секс?
А и че ще влезнете във форма бързо?
 
Интересно ми е как ще се обоснове, че ще гледа в тавана, когато вече сте родила, но все още не сте възстановила килограмите от преди да забременеете?

# 21
  • Мнения: 267
Ние по време на напреднала бременност не бяхме особено сексуално активни, но взаимно така се усещахме, с голямата тумба предимно бях настрани,че ми тежеше по време на полов акт. След раждането и двамата бяхме доста изморени.Той на 2 работи, аз с малката сама и тежки колики почти от родилното, но детето създаваше невероятен уют и топлина в дома. След около 40 дни след раждането си подновихме сексуалният живот, не беше водещо вида ми, а емоцията,че сме родители и новата тръпка.
Не е задължително след раждането да не и се прави любов с партньора, нали тази същата любов е създала едно прекрасно същество!
Лека бременност Simple Smile

# 22
  • Мнения: 624
Е, вие този мъж го изкарахте прост, ненормален и още нещо май имаше.

За мен пък е абсолютно нормално да не иска да прави секс с бременната си жена! 
Може да е от страх (контракции и тн), а може и идеята, че в теб расте и мърда друго същество да не му се нрави.  Не смятам, че килограмите имат нещо общо в случая.
Радвай се, че човека се грижи за вас. И според мен ти е предложил секс въпреки себе си. Ти да си доволна, въпреки че за него не е ок.

# 23
  • Мнения: 4 144
Явно си изпитва някакви притеснения, дискомфорт или каквото е. Както има и доста бременни, които отказват или се страхуват да правят секс, макар да знаят, че не е проблем и въпреки позволението на лекаря. По-горе са казали, че след като родиш ще му се иска..но пък тогава на теб няма 😀😀 На ММ му казах минимум 40 дни никакъв секс. Тъй като краят им наближава, Се е започнал да ми напомня, че “почти станаха 40 дни” всеки ден по няколко пъти с намигване 😀 А по време на бременността 2 пъти само ми угоди, като единият беше след като се разплаках 🤣

# 24
  • София
  • Мнения: 3 402
И аз съм на мнение, че го е страх и се притеснява да не навреди на бебето, а не, че не желае жена си. С ММ само веднъж пробвахме в началото...е адски неестествено и некомфортно ни беше. Никой не се отпусна, защото и двамата мислихме само за бебчето да е добре, да не стане прокървяване, да не се появят контракции и т.н. Сега в 9м корема е огромен, бебето мърда много, на мен ми е адски тежко. Либидо има голямо и при двамата, но предпочитаме да изчакаме, да се настроим психически, че корема няма да прави вълнички, защото бебето се намества и да се отдадем спокойно на това ни занимание. Едни няколко месеца няма да ни бутнат като не правим секс. Важното е и на двете страни да им е кеф и да могат спокойно да се отдадат на момента.

# 25
  • Мнения: 165
Родих май месец и чак вече вече в 9 месец спрахме имах чувство че ще ми стане нещо а мм вси казваше че няма какво да стане😂😂 и после докато са махнат лохиите вече нямахме търпение🔞🤣🤣

# 26
  • Мнения: X
Ама според мен е важно интимността да се запази през тези месеци. Не го казвам с лошо, но мъжете изживяват кофти липсата на секс. Винаги има варианти да има близост и интимност, Която да не включва задължително секс в традиционния му вариант. Може да потърсите инфо как може да се забавлявате през бремненността без да навредите на бебето . Малко мъже ги отблъсква бременната им жена, мисля че повечето са привлечени от разхубавената и сочна жена. Разбира се не съдя и тези, които пък нямат желание и тях ги разбирам. Но като цяло мнението ми е , че имтимността е важна и понякога изисква усилия, като не стм крайна в изказването си защото има двойки които нямат нищо против да не са интимни 9 месеца и в това да няма проблем. Simple Smile

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
За 9 месеца сигурно сме правили 10 пъти секс, първите 3-4 малко преди теста.
Не приема лекарски мнения, статии, уговорки и т.н., никога не съм агитирала партньор за секс, чувствам се като душевен изнасилвач. Имах период, където чак сънувах супер наситени и цветни сънища. И най-нагло ме успокоява, че аз директно си поизбухвам.
Харесва ми, че е загрижен и т.н., но аз не мога да го разбера, явно е вид психология.
А сега както се шегувам на финалната прова, му викам, че ще стискам палци за Коледа или Нова година да ни си случи, че то раждане, после недоспиване, после я се нагодим с бебето...

# 28
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
А алтернативни методи за задоволяване не е ли вариант и за двамата? Хем на вас ще ви е хубаво, хем той няма да ръчка бебето "в бъбреците". Ако и на това не е съгласен явно причината е другаде

Общи условия

Активация на акаунт