Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти, партньори - 94

  • 25 619
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 18 599
Ирее Kissing Heart, радвам се да те видя! Kiss
Скрит текст:
почивай по малко...Wink
да, Есра Билгич играеше в Ертугрул, сега няма как да ни стане партньорка, просто я споменах, тъй като много я харесвам!
другата, за която имам желание да я видя до Къванч е Демет, огън е тя!!!
не съм гледала Неверника, но и аз му се чудя честно казано на рейта....
Орси Hug, да от реала е снимката!
а на колажа-всичките актриси са играли с Киво, само 1 не можах да разпозная.....
Скрит текст:
освен да е Мерва:))

Фенче Kissing Heart
добре ми дойде клипчето с Кузейчик!!
Цитат
Стана ми смешно, търсих в Тийми по-подробен превод на интервюто на Ахмет Тайлан , но познайте дали са го отбелязали изобщо
там нямат практиката да превеждат интервюта-освен на ХазЧаг...


Диве Hug
интересно ми е-като пишеш за обстановката при теб!!

още красота!! Heart Eyes



....................

има новини от Ранини!!
Нетфликс е обявил новите си сериали за Турция
http://www.ranini.tv/ozel/42262/7/netflix-turkiye-yeni-projelerini-duyurdu
вкл. и сериала на Киво
за съжаление, не е Кралят
казва се
Една история за морското дъно.....
превод с Гугъл

Освен това Netflix, който продължава да инвестира в турско съдържание, което ще се гледа с възхищение по целия свят, също обяви нови оригинални проекти, които ще започнат да се произвеждат след кратко време.
Екшън-приключенският сериал, с участието на Kıvanç Tatlıtuğ и режисиран от Tolga Karaçelik, е режисиран от Atasay Koç, Cansu Çoban и Sami Berat Marçalı/тия май са също СЦ!/ под ръководството на Jason George. Поредицата, която ще бъде продуцирана от OGM Pictures, е за историята на Арман, свободолюбив инструктор по гмуркане и морски биолог, който се готви да участва в изследователска мисия на подводницата. В резултат на природно бедствие, което сполетя света, Арман и неговият научен екип трябва да се качат на военна подводница, за да оцелеят. Арман и екипът му се опитват да разберат какво се случва, докато разследват каква е истинската мисия на тази военна подводница. Можеше ли да успее да спаси себе си, екипа си и наистина много повече, в крайна сметка?

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 21:27 от Airra

# 496
  • Мнения: 2 503
Айре 😍,
Жива и здрава да си джанъм, каква хубава новина ни донесе! 😘
Не е Кралят, ама пък ролята в баш негова си - в проекта ще прави това, което обича да прави в действителност.
Определено сюжетът звучи доста интересен, нямам търпение за трейлъри, тийзъри, снимки и тем подобни, разбрахте ме. 😎
Май има причина за твърде дългото лято на КБТ.

Хайде и ние вече сме на Нетфликс. 😎

# 497
  • Мнения: 18 536
Привеет! Hug Айре Heart Eyes благодаря ти за прекрасната новина! Kiss Знаех си, че ще е на Нетфликс и ще го обявят заедно с другите си проекти, каквато им е практиката. Е, не е Кралят, но историята звучи много обещаващо, не сме го гледали в такава роля, морски биолог, супер! И името на героя ми харесва! Нямам търпение за повече подробности!

Превод от Тийми
Цитат
Интернет платформата Netflix обяви новия телевизионен сериал „История на подводницата“ / Bir Denizaltı Hikayesi, в който Kъванч Taтлъту ще играе главната роля. Режисьор ще е Толга Карачелик. Написан е от Джейсън Джордж, известен най-вече с The Protector, Atiyah, Into the Night. В групата на сценаристите са още Atasay Koch, Cansu Choban и Sami Berat Marchaly. Произведено от OGM Pictures. Това е историята на инструктора по гмуркане и морския биолог Арман, който се готви да участва в изследователска експедиция в подводница. Тази лодка обаче ще се превърне в убежище за екипажа, след като стихийно бедствие ще порази Земята. Арман и екипът му разбират, че мисията на подводницата изобщо не е изследователска. Те ще опитат да спасят себе си, но може би им предстои да спасят нещо повече.
Ммм ... на мен много ми допада, обичам такива филми и книги. И дано пък сред изследователите да има и някоя хубава мацка за нашия красавец, де Satisfied
А Кралят може пък да е филма му, кой знае Thinking
Днес РД празнува Едже Йоренч, да е жива и здрава! Flowers Four Leaf Clover Много хубави сценарии написа за наш патрон и той си я уважава!

Ире Heart Eyes Орси Hug благодаря ви за споделеното! Kiss Надявам се да ви хареса новината и на вас. Аз съм доволна! Smile Ире Heart Eyes сега видях, че си писала. Нали ? И на мен ми допада, а за Киво ще е едно удоволствие.

# 498
  • Мнения: 3 144
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Как "надушваме" като има новини.😀 Цял ден съм по градината и се качих да хапна, но погледах и тук и , оооо....новина.
Честно казано точно този жанр ми е най-нелюбим, но Къванч много, много компесира. Няма как да няма някоя хубава мацка. Ще видим.
Ире, привет , мила😙наистина любимото му занимание, ще бъде неговата работа.
Силно се надявам Краля да е филма на Къванч.
Е, честито да ни е 😍
Хубав ден 🤗🤗🤗

# 499
  • Мнения: 18 536
Пепи Heart Eyes нищо чудно Краля да е филм, защото не е споменат сред другите сериали, нито той, нито Момичето зад стъклото Thinking Освен, ако наистина не го подготвят за тв канала на този Арджун Thinking Ще видим! Освен това, в сравнение с другите сериали на мен най-много ми допадна тази история и може би още една ми се стори , че ще е интересна - Bird Flight . За наш патрон ми се струва най-подходяща неговата Grinning Пък и на сценариста се кефя, представяте ли си, ако отново Елиф Усман му беше сценаристка ? Stuck Out Tongue Winking Eye Ето ги останалите с гугъл превод, дано разберете нещо.
Скрит текст:
Uysallar [поредица] - Архитектът Oktay Uysal започва да води пънк живот тайно от семейството си. Но по това време съпругата му, две деца и баща също преследват своя собствен таен свят. Семейство Уйсал има къща, пълна с лъжи, а Октай трябва да построи затвор. Възможно ли е да бъдете себе си срещу семейството си или всеки има нужда от втори живот?

 
Докато сценарият на Uysallar, който ще бъде реализиран от Ay Yapım, излиза от силната писалка на Hakan Günday, Onur Saylak ще седне на режисьорския стол.
 
Midnight at Pera Palace [поредица] - Адаптиран от едноименната награждавана книга на Чарлз Кинг, „Midnight at Pera Palace“ ще бъде оживен от Karga Seven Pictures, компания на Red Arrow Studios. Постановката, дело на Елиф Усман, е режисирана от Emre Şahin на Karga Seven. Сериалът, който се състои от осем епизода, разказва за срещата на Есра, млада журналистка, с легендарния хотел Pera Palace в Истанбул. Възложена да пише за хотела, Есра случайно открива, че една от историческите стаи е била врата към 1919 година. Той прави пътуване към миналото и основателя на съвременната Турция Мустафа Кемал Ататюрк в средата на политически заговор срещу падания. Сега Есра, хитър управител на хотел с потока от историята на Турция, Ахмет и трябва да защити нейното бъдеще. Веднага след като Есра среща красивия и мистериозен Халит, собственик на най-лудия клуб в Истанбул, тя осъзнава, че през 1919 г. в Истанбул нищо не е това, което изглежда, и че всъщност никой не е това, което тя казва.
 
Bird Flight [серия] - Описвайки сблъсъка между новото поколение Z и поколението X, които все още са на решаващи позиции в света, Kuş Flight е написана от любимия писател Мерич Ацеми, създателят на Aşk 101, който е сред любимите на Netflix. Ай Япим е продуцент на сериала.
 
Докато поколението X се опитва да разбере новия свят, социалните медии, новите канали и линии на бизнеса, те не са наясно с истинската голяма промяна. Гледни точки, подходи и начинът, по който се върви по пътя към целта, вече е напълно различен. Докато се изкачваме нагоре, ще наблюдаваме Аслъ, който се опитва да „лети с птица“, вместо да разчита на добродетелта на упорита работа. Историята ще постави под въпрос дали Аслъ, която се ръководи от целта си, борейки се да седне на най-горното място и да стане важният човек на масата, ще спечели с методите на новия свят.
 
Кодово име: Клуб [сериен] - Зейнеп Гюнай Тан и Серен Юце седят на режисьорския стол на поредицата, продуцирана от O3 Media, заедно със Санер Аяр и Айше Дурмаз. Сценарият на поредицата принадлежи на силната писалка на персонала, състоящ се от Айшин Акбулут, Серкан Йорюк, Бенгю Трети и Рана Денизер, водени от Некати Шахин.

Историята, организирана в Истанбул през 1955 г., с участието на известни актьори Gökçe Bahadır, Barış Arduç и Salih Bademci, разказва за приключението на живота на Matilda, която е работила в революционния нощен клуб от този период, и дъщеря й Raşel, която не е знаела за съществуването си до деня, когато е била освободена от затвора. От една страна, Матилда ще се опита да подобри връзката си с дъщеря си Рашел и да я държи далеч от размирния красавец на Пера, Fıstık İsmet; От друга страна, той ще се опита да управлява егото на своя смел шеф Орхан, ревнив мениджър Челеби и художник-мечтател Селим, които са негови колеги от нощния живот. Като рай за клиентите и ад за служителите, Клубът ще придобие чисто нов дух с пристигането на Матилда; Той ще се превърне в дом за нашите герои, като всеки от тях е „другият“ в тяхната история. Може би най-красивото семейство е това, което вашето семейство е създало.

Ершан Кунери [сериал] - Cmylmz Fikirsanat е продуцент на поредицата за ситком, в която Cem ​​Yılmaz е както създател и режисьор, така и главен актьор.

Ершан Кунери прави хаос в еротичното кино от 70-те години. С идеята, че трябва да опитаме и други жанрове, както сме успели в еротичното кино, докато всичко е наред и в добро настроение, те решават да проведат радикален филмов маратон с партньорите си Алев, Алтън Оран, Мики Муамер, Сейял, Кая Акин (известен още като Ибрахим Тумтум), Фирдевс и Пайро Кемал. ...
Ще влезе ли Ершан Кунери от иранското кино в италианската романтична ера, тийнейджърът ще премине от страхове към социални драми, ще пусне кон в средновековни филми за отмъщение (кон?) Или ще премигне в Хонконг?
Очакваме с нетърпение Ершан, който няма да остави никоя стая незабелязана в това 8-частично приключение. Казваме 1976 г. и започваме ...
 
Виждали ли сте някога светулка? [филм] - „Виждали ли сте някога светулка?“, който е написан от Йълмаз Ердоган и се превръща в една от класиките на театъра като награда и блокбъстър в годините, в които е поставен, се превръща във филм след 18 години със съвременната си адаптация със същото име.
 
Той подарява в Истанбул през 1948 г., като дете, родено от Гюлсерен, семейството му описва усилията си да се адаптират към околната среда, където заедно, от друга страна, отразява ерата на Турция.
 
В режисьорския стол Andaç Haznedaroğlu седи в актьорския състав на филма, заедно с Yılmaz Erdoğan като шеф, Ecem Erkek, Engin Alkan, Devrim Yakut, Merve Dizdar, Ushan Çakır и Bülent Çolak.
 
‘96 Статии [филм] - Кой би искал да пропусне лятна романтична история на млади хора, които откриват себе си? Продуциран от OGM Pictures, филмът, подписан от популярния режисьор Озан Азиктан, ще бъде пуснат в Netflix през юни 2021 година.
 
Югът на Турция през лятото на 1996 г., историята се вие, скалисти скали и живее сред група, която се среща с безкрайни вълни любов и в крайна сметка, за да вкуси тъгата, е за историята на младите. Тази година е различна за Дениз, който всяка година ходи в лятната къща на семейството си. Сега тя навърши 16 години, иска да има нови чувства и нови преживявания на любовта. Докато се опитва да се сближи с Дениз Аслъ, той осъзнава, че Бурак, който е изключително красив и спортен младеж в същия квартал, също се интересува от Аслъ. Докато наблюдаваме летенето на пеперудите в стомаха на всеки герой, ще станем свидетели и на първото разбиване на сърцето и началото на пубертета.
 
Във филма участват Еце Чешмиоглу, Фатих Шахин, Халит Йозгюр Сари, Аслъхан Малбора, Сюрея Гюзел и Кубилай Тунчер.
 
Love Me Too [филм] - Чисто нова продукция на Мехмет Ада Йозтекин, режисьор на филма „Чудо в 7-мо отделение“, който спечели световна популярност. Ercan Kesal, Aleyna Özgeçen, Füsun Demirel, Güner Özkul и Ushan Çakır придружават Sarp Akkaya и Songül Öden в главните роли.
 
От една страна, Седат, който работи като настойник в затворения затвор в Коня, от друга страна, Муса, който беше затворен в същия затвор. Един ден, с нова мисия, дадена на Садат, двете момчета извеждат Муса за един ден от затвора и тръгват към селото на Муса, за да посетят дъщеря му. За първи път от 14 години Муса среща бившата си съпруга, майка си и дъщеря си Йонка, която се вижда като непознат. Колкото и да не са запознати бащата и дъщерята, те прекарват прекрасно, сякаш никога не са минали 14 години. Но има ситуация, която притеснява Мойсей, нещо, което се обърква, чувство.Майка му, която е болна от Алцхаймер, идва при него през нощта и изведнъж обяснява болезнените истини, които ще го ударят в най-дълбоката част, сякаш никога не е бил болен. Йонка не е истинската й дъщеря, дъщеря й беше убита. Мойсей трябва да се върне в затвора, но трябва да разбере какво се е случило с дъщеря му, колкото и да го боли.
Няма да се учудя, ако е напълно мъжки филм, ще се разбере като обявят каста. Каквото и да е, сигурна съм, че ще  е интересно, поне така звучи историята, надявам се да има и много спецефекти Smile И най-вече да е стойностен проект, който да се хареса на зрителите от цял свят! Hands Pray Да ни е честита най-после новината и да пожелаем на патрона успех! Heart
Айре Heart Eyes и аз не успях да позная коя е тази актриса Thinking Не е Мерва, нея я има по-долу. Но, пък най - много на нея прилича в устата най-вече Thinking

Ако някой я знае, да каже Laughing

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 16:31 от queen_fenka

# 500
  • Мнения: 18 599

Няма да се учудя, ако е напълно мъжки филм, ще се разбере като обявят каста. Каквото и да е, сигурна съм, че ще  е интересно, поне така звучи историята, надявам се да има и много спецефекти Smile И най-вече да е стойностен проект, който да се хареса на зрителите от цял свят! Hands Pray Да ни е честита най-после новината и да пожелаем на патрона успех! Heart

Фенче Kissing Heart Споделям! Hands Plus1
нямам нищо против жанра-екшън приключенски, но ми се иска да има и любовна линия Smirk
ще разберем от каста, да!
Дано е интересно и качествено написано!!
сигурно снимките ще са трудни....
успех на любимеца ни!!! Hands PrayFlowers Four Leaf Clover
със сигурност е нещо ново и различно, към което той се стреми Blush

Пепи, Ире Kissing HeartHug благодаря за реакциите ви!

е хобито му се превърна в работа:))

прочетох, че името на сериала тепърва ще се уточнява.

от режисьора
Böyle bir şey var- Има такова нещо:))

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 19:45 от Airra

# 501
  • Мнения: 18 536
Айре Heart Eyes със сигурност няма да им е лесно на снимките, но се обзалагам, че Киво много ще се кефи Smile Но, сега пък започнах да се питам друго  - кога ли ще започнат снимките в такъв случай ? Сега май вече е студено  за гмуркане, знам ли ? Освен, ако лятото не са свършили тази работа с подводните снимки Thinking Дано все пак не ни карат да чакаме до следващото лято Stuck Out Tongue Closed Eyes Не вярвам, щом сега го съобщават, явно ще започнат да снимат в най-близко време, дано! Hands Pray И този на Киво да е първи! Smile Че много сериали, много нещо и там ...
Много се радвам на Джейсън Джордж, много! Ето откъс от  Into the night , казват, че бил страхотен, дано и нашият е също такъв! Hands Pray
 https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456254205%2F86cb6d5be9674 … -58199741_1589414
Цитат
У Джорджа очень круто получился Into the night. Надеюсь, что-то подобное будет
Цитат
Джансу чобан защитника вроде тоже писала🤔 джейсона подключили, значит проект в приоритете как защитник и дар скорее всего
Дано действително да им е приоритет, както пише Инесса
На феновете им е харесала много новината, а още повече, че ще е на Нетфликс, вече се задействаха с колажите Hands Plus1

Ами няма да е лошо да сменят заглавието, това нещо не ми се харесва Smile

# 502
  • Мнения: 3 144
Айра, а нещо за този режисьор, знаеш ли ?
Чудя се как ще снимат сега през зимата ако има снимки във вода. И пак успя да ни изненада 😀
Сега ми е любопитно за филма, какъв ли ще?
Видях името на Онур като режисьор. Прочетох , че и филма, който снима Елчин ще го дават по Нетфликс. Всички бягат към платформата. Фени и ти ли пишеш по време на рекламата 😀
Прочетох за някакъв испански филм "Корабът " бил нещо подобно. Нещо да знаете ? Много въпроси  зададох днес 😀

# 503
  • Мнения: 18 536
Пепи Heart Eyes и ти ли гледаш Откраднат живот ? Grinning Или " Завинаги " ? Аз него го опатках отдавна.
Да, и аз това се питах, няма ли да е студено сега за подводните снимки Thinking Ама те си знаят.
Ние още нищо не знаем за сериала, ти вече за филма се засили, яваш! Laughing И аз четох за някакъв Последен кораб, но нямам никаква идея нито какъв е, нито на кого е. Не видях да пишат, че е испански, просто го споменаха в Тийми, ти не зная къде четеш новините.

Иска ми се някой ден Киво да снима с Онур Сайлак и в качеството му на режисьор, вие какво ще кажете ?
А сега остава да чакаме подробности, много ми се ще да видим и каста какъв ще е. Но ... търпение!
Ехааа, точно каквото исках!
Цитат
Новая звезда Netflix - Кыванч Татлытуг! Известный актёр встретится с телезрителями на Netflix с научно-фантастическим сериалом под кодовым названием "Подводная лодка", режиссёром которого станет Толга Карачелик, известный такими фильмами, как "Плющ", "Бабочки". Директор по контенту Netflix Turkey Пелин Дишташ, которая сообщает, что подобный жанр будет опробован в Турции в первый раз, также сказала: "В сериале будут представлены спецэффекты, которые раньше никогда не были применены в Турции в подводной тематике. Для этого специалисты по спецэффектам, которые работали над такими фильмами, как "Титаник", "Пираты Карибского моря", "Идеальный шторм", приедут в Турцию и будут работать с отечественной командой".

Новата звезда на Netflix - Къванч Татлъту! Известният актьор ще се срещне с телезрителите на Netflix с научно фантастичния сериал с кодово заглавие " Подводницата ", режисьор на който ще стане Толга Карачелик, известен с такива филми като " Бръшлян " ,"Пеперудите" Директорът по съдържанието на  Netflix Turkey Пелин Дишташ, която съобщава, че подобен жанр ще бъде изпробван в Турция за първи път, също така каза : " В сериала ще бъдат използвани спецефекти, каквито никога по-рано не са били прилагани в Турция на подводна тематика. Заради това специалисти по спецефекти, които са работили над такива филми като " Титаник " " Пирати в Карибско море " " Перфектната буря " ще дойдат в Турция и ще работят с турския екип.

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 21:04 от queen_fenka

# 504
  • Мнения: 18 599
Фенче Kissing Heart, ти си!! Stuck Out Tongue Winking Eye
..........а вече си го превела, тенкю!! Flowers Hibiscus
Цитат
💣🔥 Новая звезда Netflix – Кыванч Татлытуг! Известный актёр встретится с телезрителями на Netflix с научно-фантастическим 8-ми серийным сериалом под кодовым названием "Подводная лодка", режиссёром которого станет Толга Карачелик, известный такими фильмами, как "Плющ", "Бабочки". Директор по контенту Netflix Turkey Пелин Дишташ, которая сообщает, что подобный жанр будет опробован в Турции в первый раз, также сказала: "В сериале будут представлены спецэффекты, которые раньше никогда не были применены в Турции в подводной тематике. Для этого специалисты по спецэффектам, которые работали над такими фильмами, как "Титаник", "Пираты Карибского моря", "Идеальный шторм", приедут в Турцию и будут работать с отечественной командой".




М/у другото..и аз си помислих същото за снимките, че вече не е много подходящо времето Expressionless
а редът за снимане на проектите според мен зависи от самата продуцентска компания...ОГМ имат само един сериал!
Пепи, не съм го чувала режисьора, ще го погледна в Имдб.
е и на мен ми е любопитно за филма!!

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 21:04 от Airra

# 505
  • Мнения: 18 536
Айре Heart Eyes вече го добавих в предишния си пост Grinning Само дето там не пишеше, че ще е 8 серии, но то се подразбира Blush Все повече започвам да се кефя Grinning А, много се радвам, че ОГМ имат само 1 сериал, нашия Hands Plus1 Хайде, да започват, че вече не се търпи Grinning Апетитът наистина идвал с яденето Stuck Out Tongue Winking Eye
Малко сме като развален телефон днес, но ни е простено Yum
Може с неопрена да не им е толкова студено, знам ли ?

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 21:10 от queen_fenka

# 506
  • Мнения: 3 144
Фени, да гледам го.
Този режисьор значи не е снимал сериали. За испански филм прочетох във фейса, но не помня в коя група.

# 507
  • Мнения: 4 642
.

               Е, видяхте ли сега, че ще е нещо много качествено! Щом ще идва екип, който е правил такива ефекти!
       Друг е въпросът, че и аз като Пепи не ги долюбвам много такива приключенски. Но когато са направени така, че да ти грабне вниманието забравяш  дали ти допада или не. Направо ти допада!
   
              А що се отнася до подводните снимки, има и басейни с вода, съвраменни филмографски трикове  и т.н.

               Айре, добър си вестоносец, благодарско! И ще има ашк, къде без нея!

               Може и   "на  глас" да съм се изказала някога, но съм си мислела като как ли ще изглежда Къванч в ролята на учЕн-интелектуалец!? Е, ще видим! Не се съмнявам, любопитствам.

              Лека!

# 508
  • Мнения: 18 599
.

            
              А що се отнася до подводните снимки, има и басейни с вода, съвраменни филмографски трикове  и т.н.

               Айре, добър си вестоносец, благодарско! И ще има ашк, къде без нея!

              
за ашка ме съмнява, а за басейна, точно, права си!

Момичета, лекинка........... много емоции днес, бая ни изненадАха!!! Wink

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 23:02 от Airra

# 509
  • AMS
  • Мнения: 6 414

Честита новина, дружки!!!
Виждам широките ви усмивки!!!
Благодаря ви за преводите и споделеното!!!
И все пак май нещата  са свързани с мави.
Къванч е подготвен отдавна за морски биолог с костенурките.
Подготвен е и за гмуркане, за лов с хапрун, за морски пехотинец, че и за подводница.
Според мен, ще е мъжки сериал и партньорките ще го чакат за друг проект.
И не се кахърете кога ще започнат снимките.
Да е здрав Къванч!!!
Снимките ще са при екстремни условия. Небето и водата ще се срещнат.
Още от сега си представям какви невероятности ще ни покаже.
И не защото филмът ще е фантастичен,
а защото Къванч ще го предаде съвсем реално.



Лекинка!

Последна редакция: ср, 21 окт 2020, 00:41 от * Diva *

Общи условия

Активация на акаунт