Поръчвали ли сте от Aboutyou.bg?

  • 68 766
  • 737
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 11 744
Никакви ментета няма, всичко което взех беше идеално, на Only взех обувки, поло и пола, никакви конци не са висяли, никакви забележки нямам.

# 151
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Аз също съм доволна от поръчките си и благодаря за кодовете.

# 152
  • Мнения: 1 444
Аз пък съм много доволна от сайта. Всичко, което съм си взела е било читаво и не е било фалшиво. Чак се учудвам, че масово тук чета за ментета и фалшиви дрехи и обувки.

То не е само за този сайт. Масово се пише за ментета и от fashion days, answear.. Явно някои хора се имат за големи специалисти и с лека ръка пишат подобни квалификации без никакви конкретни доказателства, а само на база на тяхното око и снимки в мрежата..
И аз нямам забележки, всичко дойде бързо и е по-евтино спрямо други сайтове ако се ползва някой код върху вече намален артикул.

# 153
  • Мнения: 5 741
Никакви ментета няма, всичко което взех беше идеално, на Only взех обувки, поло и пола, никакви конци не са висяли, никакви забележки нямам.
Обувките на Only отговарят ли си на номера? Харесала съм техни боти за подарък и се чудя точен номер ли да взема.

# 154
  • София
  • Мнения: 11 744
Да, отговарят си, аз си взех боти с ток

# 155
  • Мнения: 198
Аз си взех яке на Only с намаление от сайта и код от тази тема, за което благодаря! Много съм доволна от покупката.

# 156
  • Мнения: 3 727
Сега има ли активен код,какъв е?

# 157
  • Мнения: 17 968
И аз това се чудех, щото никакво намаление не виждам

# 158
  • Мнения: 436
По време на промоция не е възможно да се осребряват ваучери. Твоят ваучер може да се осребри отново от 30.11.2020 г., 23:59.
Това ми изписа за ваучерите  от предишната страница.

# 159
  • Мнения: 2 477
Някой има ли на идея дали има активен код?

 Днес получих една рокля от BF и има няколко издърпани нишки, много ме е яд, защото много ми харесва, а беше последна бройка.

Миналата седмица им върнах пратка, вече 7 дни минаха и още не са ми пратили имейл, че е получена при тях. Предните пъти за 7 дни ми връщаха направо парите.

# 160
  • Мнения: 3 727
Какво е Bf
ПП. Загрях,ама не можах да редактирам от телефона.

Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 23:16 от sasi6

# 161
# 162
  • София
  • Мнения: 11 744

Пиши на съпорта, би трябвало да ти дадът код за отстъпка заради дефекта.

# 163
  • гр. София
  • Мнения: 4 761
Някой има ли на идея дали има активен код?

 Днес получих една рокля от BF и има няколко издърпани нишки, много ме е яд, защото много ми харесва, а беше последна бройка.

Миналата седмица им върнах пратка, вече 7 дни минаха и още не са ми пратили имейл, че е получена при тях. Предните пъти за 7 дни ми връщаха направо парите.
И аз връщах една жилетка миналата седмица и още нямам мейл или някакво известие, че са я получили. Пари също нямам постъпили.

# 164
  • Мнения: 14
И аз връщам 3 пратки от преди около 2 седмици най-старата. Нямам мейл за потвърждение, че са получени, а като въведа номера на товарителница в сайта на Еконт, пише - “очаква предаване към Еконт”.

Общи условия

Активация на акаунт