Поръчвали ли сте от Aboutyou.bg?

  • 68 784
  • 737
  •   2
Отговори
# 570
  • Мнения: 3 938
Не важат кодове в момента, има до 30% намаление на много артикули.

# 571
  • Мнения: X
Някой с кодче?

# 572
  • Мнения: 2 147
Честит празник, дами! 💐
Да ви попитам и съответно помоля нещо. След достигане на 50 страници, трябва ли да направим нова тема? (Предполагам, че е така, но не съм сигурна в този подфорум какви са правилата за това.) Тъй като аз така и изобщо не купих нищо от сайта (Joy), да помоля да съберем информация за следващата тема и да оформим подходящ първи пост. Линк към сайта, условията за пазаруване и връщане, по-специални въпроси и отговори имаше относно залепване на стикер при връщане. Също така да съберем всички кодове до момента. (Често споменавате, че някои от вече изтеклите периодично пак стават активни.) Това се сещам до момента. Има ли някой/и навит/и да се заеме/ат? Smiley Ще бъда много благодарна. Simple Smile

# 573
  • Мнения: 5 220
След достигане на 50 страници, трябва ли да направим нова тема? (Предполагам, че е така, но не съм сигурна в този подфорум какви са правилата за това.)
Да.
Също така да съберем всички кодове до момента. (Често споменавате, че някои от вече изтеклите периодично пак стават активни.)
Това е добра идея.

# 574
  • София
  • Мнения: 13 127
Ето тези съм извадила от темата още преди 2-3 месеца и си допълвам списъка, когато някой спомене нов код:

PEPE25  25TEA   GERI25  MONA25   POLINA33   BILIANA33  ELY33  IRINI33  JASI25  sureni25 krisi25  JENI25  NAUM25  ralitsa25  MILENA25  EXTRA20  NICOLAS25  LILYANA25  VICA25  ZHENYA25 EXTRA30 SONYA25  25VALERIE  25NAUM  DESSI25

# 575
  • Мнения: 96
Здравейте, тези кодове на блогъри/влогъри.
Били са активни в даден момент. Може пак да станат, но не се знае в какъв момент.
Нека всеки, който разполага с активен код да го споделя.

# 576
  • София
  • Мнения: 13 127
Били са активни в даден момент. Може пак да станат, но не се знае в какъв момент.
Затова и списъкът ми не е чак толкова голям. Често се случва в темата да се напише нов активен код, а вече да го имам. А когато съм пробвала, на някои пише, че ще се задействат на конкретна дата (до 3-4 дни). Ако не е спешно, може да се изчака с поръчката до тогава.

# 577
  • Мнения: 1 306
Имам от днес личен код,  25%.
Така, че си вижте пощите. Поръчах си часовник Fosiil

# 578
  • Пловдив
  • Мнения: 3 211
Пробвах всички написани кодове и никой от тях не работи в момента. Но! Кодът на Тея ще е активен на 11ти, в четвъртък.  Аз ще изчакам  Simple Smile

# 579
  • Мнения: 1 306
VICA25  от сега за 48 часа

# 580
  • Пловдив
  • Мнения: 3 211
При мен не работи...

# 581
  • Мнения: 96
При мен изписва, че е изтекъл на 11.02

# 582
  • Мнения: 1 306
Преди малко го е обявила Капитанова. Явно още не е настроен, утре ще опитаме

# 583
  • Мнения: 2 147
Скрит текст:
А коя е Капитанова? Relaxed

# 584
  • Мнения: X
И при мен дава, че е изтекъл.

Общи условия

Активация на акаунт