Звездни компромати - месец Септември'20

  • 239 255
  • 2 603
  •   1
Отговори
# 1 995
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Водянова доста се е постарала в избора си на булчинска рокля. Laughing

# 1 996
  • Мнения: 1 295
Прочетох в темата, че Ивайло Захариев се е сгодил, но вече официално и в техните профили. Изглежда ми по - щастлв и освободен напоследък, не мисля, че предишната жена беше особено лесна за съпруга, така ако мога да кажа.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 22 сеп 2020, 22:14 от AglayaDreams

# 1 997
  • Мнения: 5 988
Не е модерно да се намесва Ковид навсякъде, а просто Ковид наистина не е за подценяване и е причина в последно време от усложнения да си отиват и вече изчистени от вируса хора. Просто нова реалност.

# 1 998
  • Мнения: 1 373
Все още има хора, които не вярват, че вируса е "истински", "реален", че е измислица и т.н. Кой знае каква е истината. Вярвам, че има нещо, но може и да се преувеличава в някои случаи.
Тая Стани Спиърс ми заприлича на оная Цвети от Експоуз.

Последна редакция: вт, 22 сеп 2020, 22:28 от ~Carolina~

# 1 999
  • Мнения: 3 439
Тоя както ми беше абсолютно безразлично дърво, вече ми е безкрайно отвратителен дънер.

# 2 000
  • Мнения: 8 759
Все още има хора, които не вярват, че вируса е "истински", "реален", че е измислица и т.н. Кой знае каква е истината. Вярвам, че има нещо, но може и да се преувеличава в някои случаи.
Тая Стани Спиърс ми заприлича на оная от Цвети от Експоуз.

Тъкмо пуснах ‘Игри на волята ‘ и бизнесдамата Христа ми прилича точно на Цвети .

# 2 001
  • Мнения: 7 681
Бирмата не го издирват с червана бюлетина, или това е вече в миналото?

# 2 002
  • Мнения: 1 998
Правописът на Златка не пречи на самочувствието (това, понеже в едно друго стори ѝ се възхищават именно на самочувствието).

Скрит текст:

# 2 003
  • София
  • Мнения: 3 068
"Особедно" е нов връх на неграмотността, не е истина просто. Няма ли кого да питат преди да изпльокат нещо публично.

# 2 004
  • IT
  • Мнения: 3 704
А членуването мираж

# 2 005
  • Мнения: 4 144
Изобщо не смятам Ковид за измислица.
Но при 65 годишен хипертоник с прекаран инфаркт и преди няма седмица тежък инсулт - просто звучи нелепо "от усложнения от Ковид".

# 2 006
  • Мнения: 4 717
Не е точно така. Пишеше в медиите, че е прекарал Ковид през лятото и от тогава си стоял на вилата. Инсулта е дошъл тези дни, той го е повалил. Т.е. инсулта е резултат на увреждания след ковид.

Той с коя плеймейтка беше последно? Гледам Осипова във Фермата, тотално изтрещя. Явно е с някакви психически проблеми, жената.
Туркинчето пък публикувало своя снимка на яхта и написала, че се надява той някой ден пак да я снима. Тотално зле. Явно и с нея не е бил, тя нали е с Карбовски.

Най-адекватния пост прочетох от Нора Недкова, макар и да не съм сигурна, че е писан от нея самата.
https://www.instagram.com/p/CFcRo9NnjA8/

# 2 007
  • Мнения: 3 576
Да наречеш секциото ‘процедура’ е ... нямам думи
Не било нещо особено, сигурно на фона на няколкото й операции на бюста и кой знае още какви други ‘процедури’.
Скандално проста!

# 2 008
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 012
Да наречеш секциото ‘процедура’ е ... нямам думи
Не било нещо особено, сигурно на фона на няколкото й операции на бюста и кой знае още какви други ‘процедури’.
Скандално проста!
Ами да, коремна операция, с локална или пълна упойка, рязане на кожа, мускули, матка, обикновена процедура си е, като фото епилацията или микро блейдинга.

# 2 009
  • София
  • Мнения: 12 384
Дженифър Гарнър с дъщеря си
Скрит текст:
Але Амброзио
Скрит текст:
Натали Портман е написала книга.
Скрит текст:
Ел Фанинг
Скрит текст:
Даян Крюгер
Скрит текст:
Мат Дилън с гаджето
Скрит текст:
Том Харди
Скрит текст:
Кайли Миноуг
Скрит текст:
Том Ханкс
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт