Отговори
# 300
  • Мнения: 40 812
Няма как да е сложен неправилно така, че да се разлее. За да се получи този ефект трябва да има луфт. Луфт има ако му е тънка пишката, ако му е голям презервативът, или ако го е клатил доста време след като е свършил (най-вероятно). Тогава хем му спада и се получава луфт, хем от фрикциите течността се изпомпва нагоре.
Това е малко физика и повече здрав разум.

# 301
  • Мнения: 350
Паниката при мен убива всяка частичка разум.
До тези заключения стигнах и аз ,обаче нито му е бил голям кондома ,нито го е “клатил” повече от 5 секунди след свършване и все пак се изпомпа нагоре . И аз се чудя защо така и почвам да си мисля как е изтекло отгоре ,макар и малко ,но достатъчно ,без да забележим .Само видях ,че е разлято навсякъде вътре и за момент помислих ,че е спукан ,защото на връхчето имаше капчица . Като го махна ,видяхме ,че всичко е по стените на кондома ,но аз се филмирах ,да не е стигнало догоре и изтекло отвън ...това е

# 302
  • Мнения: 3
Теста излезе отрицателен, следователно не е. Благодаря за мненията и многото размишления на някой "членове" които няма да коментирам. Живи и здрави, поздрави!

# 303
  • Мнения: 40 812
Дали ще коментираш или не няма значение, както няма значение и писмената ти култура (няйкоЙ членове). Но се ограмоти малко в сексуално отношение и поне за в бъдеще не поставяй партньорката си в риск.

# 304
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Да, в твоя случай е по- важно сексуалното ограмотяване от грамотното писане.
Успех!

# 305
  • Мнения: 5
Здравейте, малко съм се панирала. Цикълът ми винаги е точен, но сега закъснява с 2 дни. Последният ми контакт беше на 23 януари, като след това ми дойде 2 дни по-рано (на 28 вместо на 30,продължи 5 дни, като цикъла ми обикноввно е между 5 и 6 дни). Направих тест престо 18 дни след контакта и направих един шуър чек днес. И двата са отрицателни, но пак съм панирана, защото само леко ме наболява кръста на моменти. Мнения? Възможно ли е тестоветеда не са отчели правилно?

# 306
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Искаш да кажеш, че след контакта ти е дошло веднъж, ти правиш два теста СЛЕД цикъл и продължаваш да се притесняваш?! Кръст може да те боли и при овулация и заради много други неща.

# 307
  • Мнения: 5
Ами, дойде ми по-рано и ми се стори по-оскъдно, затова правих тест.

# 308
  • Мнения: 28
3 ч.
Здравейте,цикъла ми закъснява вече 6ти ден,попринцип може да се каже че ми е редовен закъснява ми най-много с 2-3 дни.Последно ми се случи закъснение с 5дни ноември месец.Винаги преди цикъл ме боли корем,а сега нищо.Правих тест вчера -отрицателен,но може ли да не е отчел правилно понеже не го направих с първата урина,а чак следобяд или пък е прекалено рано.От половия акт са минали вече 8дни.Шуър чек пише на първи ден от закъснението но знам ли...Има ли съмнения за бремменност?

# 309
  • Мнения: 4 843
3 ч.
Здравейте,цикъла ми закъснява вече 6ти ден,попринцип може да се каже че ми е редовен закъснява ми най-много с 2-3 дни.Последно ми се случи закъснение с 5дни ноември месец.Винаги преди цикъл ме боли корем,а сега нищо.Правих тест вчера -отрицателен,но може ли да не е отчел правилно понеже не го направих с първата урина,а чак следобяд или пък е прекалено рано.От половия акт са минали вече 8дни.Шуър чек пише на първи ден от закъснението но знам ли...Има ли съмнения за бремменност?

Само един полов акт ли е имало? Ако да- не сте бременна. За шест дни закъснение със сигурност щеше да покаже, ако бяхте бременна.

# 310
  • Мнения: 28
.   
3 ч.
Здравейте,цикъла ми закъснява вече 6ти ден,попринцип може да се каже че ми е редовен закъснява ми най-много с 2-3 дни.Последно ми се случи закъснение с 5дни ноември месец.Винаги преди цикъл ме боли корем,а сега нищо.Правих тест вчера -отрицателен,но може ли да не е отчел правилно понеже не го направих с първата урина,а чак следобяд или пък е прекалено рано.От половия акт са минали вече 8дни.Шуър чек пише на първи ден от закъснението но знам ли...Има ли съмнения за бремменност?

Само един полов акт ли е имало? Ако да- не сте бременна. За шест дни закъснение със сигурност щеше да покаже, ако бяхте бременна.



Последния полов акт беше тогава,на 22 имат ли значение и предните,понеже не съм запозната?

# 311
  • Мнения: 4 843
Скрит текст:
.    
3 ч.
Здравейте,цикъла ми закъснява вече 6ти ден,попринцип може да се каже че ми е редовен закъснява ми най-много с 2-3 дни.Последно ми се случи закъснение с 5дни ноември месец.Винаги преди цикъл ме боли корем,а сега нищо.Правих тест вчера -отрицателен,но може ли да не е отчел правилно понеже не го направих с първата урина,а чак следобяд или пък е прекалено рано.От половия акт са минали вече 8дни.Шуър чек пише на първи ден от закъснението но знам ли...Има ли съмнения за бремменност?

Само един полов акт ли е имало? Ако да- не сте бременна. За шест дни закъснение със сигурност щеше да покаже, ако бяхте бременна.



Последния полов акт беше тогава,на 22 имат ли значение и предните,понеже не съм запозната?

Ами има значение, защото най-вероятно овулацията ви не е била преди 8 дни, тоест няма как от този полов акт да сте забременели, освен ако нямате много късна овулация този месец.
С нередовен цикъл е трудно да се каже реално дали сега ви закъснява наистина и дали отрицателните тестове са достоверни, или не.
Ако искате да си увеличите шансовете за забременяване, прочетете в Интернет как точно се случват нещата.

Последна редакция: ср, 03 мар 2021, 00:34 от Не се сърди, човече

# 312
  • Мнения: 28
Скрит текст:
.    
3 ч.
Здравейте,цикъла ми закъснява вече 6ти ден,попринцип може да се каже че ми е редовен закъснява ми най-много с 2-3 дни.Последно ми се случи закъснение с 5дни ноември месец.Винаги преди цикъл ме боли корем,а сега нищо.Правих тест вчера -отрицателен,но може ли да не е отчел правилно понеже не го направих с първата урина,а чак следобяд или пък е прекалено рано.От половия акт са минали вече 8дни.Шуър чек пише на първи ден от закъснението но знам ли...Има ли съмнения за бремменност?

Само един полов акт ли е имало? Ако да- не сте бременна. За шест дни закъснение със сигурност щеше да покаже, ако бяхте бременна.



Последния полов акт беше тогава,на 22 имат ли значение и предните,понеже не съм запозната?

Ами има значение, защото най-вероятно овулацията ви не е била преди 8 дни, тоест няма как от този полов акт да сте забременели, освен ако нямате много късна овулация този месец.
С нередовен цикъл е трудно да се каже реално дали сега ви закъснява наистина и дали отрицателните тестове са достоверни, или не.
Ако искате да си увеличите шансовете за забременяване, прочетете в Интернет как точно се случват нещата.
На този етап не ми трябва положителен тест и съжалявам ако не е тук мястото просто съм доста притеснена.Полов акт е имало в първия ден от овулацията ми (6) и последния (13),но тогава приятеля ми не свърши изобщо(извинявам се ако се изразявам твърде грозно,но не можах да ви го обясня по друг начин)

Последна редакция: ср, 03 мар 2021, 00:29 от Не се сърди, човече

# 313
  • Мнения: 4 843
Малко объркано пишете. За по-лесно споделете датите на началото на последния цикъл и на полови контакти, също и средната продължителност на цикъла ви попринцип.

# 314
  • Мнения: 28
Малко объркано пишете. За по-лесно споделете датите на началото на последния цикъл и на полови контакти, също и средната продължителност на цикъла ви попринцип.


Дойде ми последно на 26.01 половите акти бяха на 06.02,13.02,22.02,

Общи условия

Активация на акаунт