Отговори
# 615
  • Мнения: 16
Здравейте, имам въпрос относно това дали е възможно да съм бременна, а тестовете да не отчитат. Закъснява ми с 12 дни и правих 2 теста на 5 ден и на 8 ден и двата отрицателни, но все още НЯМАМ никакви признаци за цикъл каквито попринцип имам като болки ниско в корема, болки в гърдите. Чудя се възможно ли е
тестовете да не отчитат понеже е още рано. Днес мисля да направя още един отново.. ползвам surechek от типа касета, на тях пише че отчитат от 1 ден след закъснението, но според вас възможно ли е да не отчитат.
Силно се надявам да са сигурни и да няма бременност.

# 616
  • София
  • Мнения: 6 726
На 12 дни закъснение трябваше да има ясни черти ако е бременност. Посетете гинеколог може да е другата причината поради, която все още нямате цикъл.

П.С.: Пишете, че сте била настинала преди няколко дни. Това също сеотразява на цикъла в зависимост и какви лекарства сте приемали.

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 14:11 от I.R.

# 617
  • Мнения: 16
На 12 дни закъснение трябваше да има ясни черти ако е бременност. Посетете гинеколог може да е другата причината поради, която все още нямате цикъл.
Благодаря ви много за бързия отговор и
ще посетя ако скоро не ми дойде!

# 618
  • Мнения: 1
Здравейте, няма да овъртам, а направо преминавам към темата. С приятелят ми правихме незащитен секс преди няколко седмици. Знам, че това е много глупаво решение от моя страна и не е бивало да се подвеждам, обаче фактите са си факти. Приятелят ми НЕ СВЪРШИ в мен, обаче се притеснявах да не забременея, тъй като по това време се очертаваше да съм в овулация. Пих Ескапел на следващия ден след половия акт, около 30 часа след него. Четох на много места, търсих информация относно прочутия Ескапел. На едни места пише, че по време на овулация този вид контрацепция е неефективен, на други места пише обратното. Днес трябваше да ми дойде цикъла, обаче не дойде. Утре ще си направя тест за бременност, пък каквото ще да става. Исках да ви попитам... Дали е възможно да съм бременна? Не изпитвам гадене или някой от другите предполагаеми за бременност симптоми, обаче закъсняващият цикъл ме притеснява ужасно много. Благодаря ви предварително!

# 619
  • София
  • Мнения: 11 482
Че ти закъснение нямаш още.

# 620
  • Мнения: 4 843
Ескапел е хормонална бомба, съвсем възможно е от него да ви се обърка цикълът няколко месеца.

# 621
  • Мнения: 1 846
"очертаваше се да съм в овулация"...това е по календарчето в телефона , нали? Тези приложения дават приблизително, не реално.  по -добре си вземете тестове и си следете овулацията, когато сте сигурна че е реална, не правете секс, за 1-2 дена няма да ви стане НИЩО и ще си спестите главоболията и хормоналната бомба ексапел...

# 622
  • София
  • Мнения: 4 884
Гади ми се от тази тема, честно! Някаква идея как да спра да я виждам? Моля за съдействие!

# 623
  • Мнения: 5 137
Портокалка, всичко е възможно, няма как някой тук да ти каже 100% да или не на база такава информация. Направи си теста утре и го мисли според чертите.

Buena esperanza, изчакай още 8 страници и просто недей да пишеш в следващата тема.
Скрит текст:
Аз започнах мноого внимателно да преценявам дали искам да пиша в някоя тема на база на очаквания трафик и качеството му. Имам 2-3, в които сглупих и чакам да чукнат 50 страници и да пуснат нови. Сега само давам "прочетено" в полето на известията, изобщо не ги чета.

# 624
  • Мнения: 350
Здравейте, днес ми е датата за цикъл. Вчера уж тръгна като зацапване, днес пак но са зацапване, като чели не може да тръгне. На какво ли може да се дължи това
Благодаря

# 625
  • Мнения: 5 137
На жегата

# 626
  • Мнения: 350
дано тръгне като хората, запазването е с ярко червена кръв

# 627
  • Мнения: X
[Здравейте, пия линдинет 30 от октомври и винаги ми идва във вторник. Не съм пропускала нито забавяла хапче. Имам ли повод да се притеснявам?

# 628
  • София
  • Мнения: 6 726
Това ти трябва да го кажеш. Все пак никой контрацептив не дава 100% сигурност.

# 629
  • Мнения: X
Ами откакто ги пия не се пазим.

Общи условия

Активация на акаунт