На море в България 2020 г.! - 8

  • 53 065
  • 734
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 3 936
Топъл , топъл колко , да е топъл ? Не се сещам за гореща мин.вода в Каварна - такава търсете на север в Балчишката Тузла , Кранево , св.св. Константин и Елена , Варна и Шкорпиловци.

# 241
  • Мнения: 6 294
Ооо, аз вече планирам Коледа и НГ, а вие още сте на морска тема. Няма лошо. С удоволствие бих отишла на едно морско СПА, но ми е далечко и за това през ноември обмислям един уикенд или в с. Баня до Разлог или в Сапарева баня.

# 242
  • Мнения: 743
Холидей Планет вече имат цени за Дюни 2021. В офертите пише, че вече е задължително представяне на Акт за раждане или межд. Паспорт на децата на рецепция преди настаняване.

# 243
  • София
  • Мнения: 11 464
Ооо, аз вече планирам Коледа и НГ, а вие още сте на морска тема. Няма лошо. С удоволствие бих отишла на едно морско СПА, но ми е далечко и за това през ноември обмислям един уикенд или в с. Баня до Разлог или в Сапарева баня.
Къде и как се планира НГ в настоящата ситуация? Мислим ли после как и дали ще ни връчат парите? Четох вчера, мисля във вести.бг, че СПА курортите стартират с огромни отстъпки при резервация сега, ако нещо забранят на закрито или ги затворят - нямало май да връщат парите, а ще ги запазят да ги ползваме по-късно. Примерно, новогодишно СПА ама през юли...., че що не!?

# 244
  • Мнения: 6 294
Ronald, аз планирам празнуване в частни вили, така че дори да затворят заведенията няма да ме касае. Имам резервен вариант за един балнеохотел във вилната зона на Констенец, който посещаваме от години, но там ще отидем само ако обзавеждането на новата ни вила се забави и не успеем да се приготвим за НГ.
Ето това са офертите, които още от месец септември бяха пуснати:
Скрит текст:
https://www.bgholiday.com/news/nova-godina-2021
Това е балнео хотел Констанция, който посещавам https://www.bgholiday.com/hotels/bh-konstantsia

# 245
  • Мнения: 1 612
И ние закриваме сезона в "Роял Гранд" Каварна.За втори път сме гости на хотела,всичко е на ниво...само тази сутрин спа-то ужасно миришеше на хлор...според тях проблем с машината.
Плажа е кофти, морето е донесло водорасли, но все още се намират ентусиасти за къпане 😊
Може ли повече инфо за спа-то? Басейнът топъл ли е, добре ли е обособен? Заглеждам го за зимни спа уикенди, че ни е наблизо. Досега ходехме в Терма Палас.
Спа центъра е много добър,водата и в басейна, и в джакузито е топла,около 30-32 градуса.

# 246
  • Мнения: 120
http://weather-webcam.eu/kamera-sozopol-cherno-more-na-jivo

да  паркираш на плажа срещу камерата си е изживяване



реших да погледна морето и какво виждам ....

Последна редакция: чт, 15 окт 2020, 09:24 от for-eva

# 247
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Виждам зад колата ремарке, с което извозват джетове. На такова ми прилича. Някой е решил да покара джет.

# 248
  • Мнения: 1 069
А забранено ли е , че не съм наясно ? Simple Smile

# 249
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
И аз не съм наясно. Но предното лято имаше някакъв скандал за един плаж, че с колите влизали на пясъка, за да стоварвт джетовете. На Перла ли беше?

# 250
  • Мнения: 6 294
На плажната ивица е забранено да се движат МПС.

# 251
  • София
  • Мнения: 1 489
При наближаващи 3000 заразени на ден, някой ще се престраши ли да рискува за ранни резервации? То не се знае декември и януари какво ще е. Може всичко да затворят.

# 252
  • Мнения: 1 442
При наближаващи 3000 заразени на ден, някой ще се престраши ли да рискува за ранни резервации? То не се знае декември и януари какво ще е. Може всичко да затворят.

Аз бих направила ранна резервация, но съм гола вода и даже не знам къде да гледам за оферти Grinning

# 253
  • София
  • Мнения: 5 931
Аз може и да резервирам за лято 2021 отсега. Що не? При добри, железни условия за канселация и не повече от 30 %, ако офертата е яка. Все си мисля че чак до лятото ще се избистри всичко
Или ще настане мор и няма да има значение...
Или всички ще сме се срещнали с болестта и пак няма да има значение, ще сме проболедували Grinning
Щегувам се. ама се замислям при добра оферта дали все пак да не букна Thinking

# 254
  • Мнения: 3 439
Точно днес съобщих на мъжа ми, че ще ходим пак на едното море с ранна резервация 😁 Чакам ги с нетърпение 😆

Общи условия

Активация на акаунт