На море в България 2020 г.! - 8

  • 53 107
  • 734
  •   1
Отговори
# 645
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
В Серенити съм била със старите собственици.Сега анимацията им не е на български, но това не е от значение за нас, плажа беше кофти и двата пъти като бяхме там, за Сол Несебър последно време няма цветущи отзиви, остава Блу Меджик, има и детски пързалки, нивото се е задържало 2020г, така че аз бих избрала Блу Меджик, а ако има подобрение на плажа при Серенити бих избрала и Серенити.Обаче пък в Царево е много скучно.

# 646
  • София
  • Мнения: 2 391
Никога не съм почивала на Златни пясъци. Често пишете, че морето бързо става дълбоко. Много ли е зле? Как е в сравнение с плаж Велека например?

# 647
  • Варна
  • Мнения: 14 539
По-късно ще ви чукна с Розе. Дойде ни неочакван гост. Колоритен, древен гларус. Ще се забавлявам с историите и бившите му.😁

# 648
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
По-късно ще ви чукна с Розе. Дойде ни неочакван гост. Колоритен, древен гларус. Ще се забавлявам с историите и бившите му.😁
Да не е Здравко от Биг Брадър?! Smiley

# 649
  • Мнения: 6 298
Никога не съм почивала на Златни пясъци. Често пишете, че морето бързо става дълбоко. Много ли е зле? Как е в сравнение с плаж Велека например?
На плаж Велека не съм била и не мога да сравня, но на Златните е много дълбоко. Аз съм висока жена и като вляза в морето на втория метър вече ми е до брадичката. Била съм на плаж в частта пред Интернационал, където с една идея по-плавно става дълбоко, но в северната част е ужасно. Там и пясъка е по-едър.

Villygdr, аз ти препоръчвам Серенити бей, особено след като цената ти е дости по-добра от другите два. Поддържа много високо ниво и плажът в сравнение със Сол е прекрасен.
Да, права е Роси, че Царево е тихо и скучно градче, особено в сравнение с Обзор, но така или иначе и Серенити и Блу Меджик са извън граската част, така че за разходки си трябва ходене до града.
Ето това е плаж Нестинарка и чадърите на хотел Серенати бей.
Това е А ла карт ресторанта на хотела, който също е на плажа
Това пък е  популярен Клуб 35, който се намира от дясната страна на хотела в посока юг.


Diamodlady, Риу Хелиос Бей от години е на много добро ниво, а лято 2020 беше един от хотелите с най-добрите отзиви. Само имай предвид, че пред хотела, морето отведнъж става дълбоко. В Обзор има тъкъв проблем, че на влизане в морето има едно хлътване и после може да става по-плитко. Точно пред Риу обаче си е дълбоко не само в началото. Там малко туристи ще видиш в морето, защото повечето стоят на басейна, който е буквално до пясъка. За къпане в морето може да влезеш малко по-надясно в посока юг пред територията с чадърите на хотел Казабланка.

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 08:59 от fatalina

# 650
  • Мнения: 872
Никога не съм почивала на Златни пясъци. Често пишете, че морето бързо става дълбоко. Много ли е зле? Как е в сравнение с плаж Велека например?
На плаж Велека не съм била и не мога да сравня, но на Златните е много дълбоко. Аз съм висока жена и като вляза в морето на втория метър вече ми е до брадичката. Била съм на плаж в частта пред Интернационал, където с една идея по-плавно става дълбоко, но в северната част е ужасно. Там и пясъка е по-едър.

Villygdr, аз ти препоръчвам Серенити бей, особено след като цената ти е дости по-добра от другите два. Поддържа много високо ниво и плажът в сравнение със Сол е прекрасен.
Да, права е Роси, че Царево е тихо и скучно градче, особено в сравнение с Обзор, но така или иначе и Серенити и Блу Меджик са извън граската част, така че за разходки си трябва ходене до града.
Ето това е плаж Нестинарка и чадърите на хотел Серенати бей.
Това е А ла карт ресторанта на хотела, който също е на плажа
Това пък е  популярен Клуб 35, който се намира от дясната страна на хотела в посока юг.


Diamodlady, Риу Хелиос Бей от години е на много добро ниво, а лято 2020 беше един от хотелите с най-добрите отзиви. Само имай предвид, че пред хотела, морето отведнъж става дълбоко. В Обзор има тъкъв проблем, че на влизане в морето има едно хлътване и после може да става по-плитко. Точно пред Риу обаче си е дълбоко не само в началото. Там малко туристи ще видиш в морето, защото повечето стоят на басейна, който е буквално до пясъка. За къпане в морето може да влезеш малко по-надясно в посока юг пред територията с чадърите на хотел Казабланка.
,
Благодаря, на Нестинарка бяхме преди 2 години, за уикент в Саут бийч. Да, Царево си е малко скучно, но не ни е проблем. Блу меджик се колебая, заради това което казвате за плажа, че не е много ок за деца. Големия на 9 г, така или иначе предпочита басейните, ама малкия ще е на година и половина, и ако не става, а той иска ще се чудя какво да правя.
Аз за момента разглеждам и ми се ще да резервирам някъде, защото като се има предвид, че може и да удължат учебния процес на децата, ми се струва че юли ще е гъч по нашето море  и по скоро няма да има хубави Last minute,понр за добрите хотели. А ако пък излезе нещо по изходно, срока за резервиране на всяка де е добър, и може да преместя резервацията 🤷‍♀️

# 651
  • София
  • Мнения: 1 489
Ние пък на AI никога не сме се сещали да ходим до населеното място. Два пъти сме били край Царево в Томас Резиденс и... ресторант-плаж-ресторант-плаж-ресторант-анимация за деца и..... не остава време. Веднъж бяхме в Казабланка - Обзор и скокнахме до лунапарка само един път с децата, но той беше съвсем близо до хотела. Миналата година в Аркутино пък съвсем...

# 652
  • Мнения: 681
Здравейте,  колебанията са ми между РИУ Астория, Златни пясъци и  РИУ Хелиос Бей, Обзор.

Хотелите на RIU са добри, всъщност по-добри от повечето хотели у нас в тази категория, между тези двата основната разлика е местоположението. Астория е в центъра за Златни пясъци и се харесва на хора като мен, които не търсят тишина и спокойствие, зоната на хотела на плажа не е много голяма, а и там ивицата е по-тясната и бързо се запълва в пика на сезона. Хелиос Бей е на плажа близо до Обзор, където нещата са доста скучни, но пък някои хора точно това си търсят, шезлонгите и чадърите на плажа са платени, за разлика от Астория.

Това са популярни хотели и ще намериш много отзиви за тях, клипчетата долу ще ти дадат добра обща представа за двата хотела.

RIU Astoria
https://www.youtube.com/watch?v=1hkZic6r8x4

RIU Helios Bay
https://www.youtube.com/watch?v=Q8_gVb5AmAY

# 653
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
След Дюни се чудя кой хотел да избера.Не обичам да повтарям.Искам да има живот в хотела ,да е на първа линия и плавен преход в морето.Предпочитам Южното Черноморие.Помагайте.

# 654
  • Мнения: 6 298
Риу Хелиос Бей не е до,  а в Обзор!

# 655
  • Мнения: 681
След Дюни се чудя кой хотел да избера.Не обичам да повтарям.Искам да има живот в хотела ,да е на първа линия и плавен преход в морето.Предпочитам Южното Черноморие.Помагайте.

Докато сме на тема RIU виж Helios Pradise, който е голям хотел, ако търсиш все пак някакъв турски елемент... останалите в Слънчев бряг ги знаеш от миналата година...

https://www.youtube.com/watch?v=iU5dOTu0cJk

# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Adventurer много благодаря.

# 657
  • Мнения: 872
И аз днес за гледах Riu Обзор и Paradise в Слънчев бряг. Това че в Слънчев бряг е толкова голям хотела дали няам да се отрази негативно предвид по малката очакваба заетост. Иначе ме блазни, че с тези 30 % на ранни записвания цената става като на по нисък клас хотели.

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
За Еврика-Слънчев бряг какво ще кажете?Не намират нови отзиви за него.

# 659
  • Мнения: 2 081
Аз пък миналото лято се изненадах колко беше оживен центъра на Царево . Сергии и  заведения бяха пълни с хора , не го очаквах .

Общи условия

Активация на акаунт