Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отгледани от вълци

• 4 739
  • 122
  •   2
Отговори
# 120
Е, нерде Орвил, нерде Отгледаните. Wink
За мен са много различни. Орвил е класическа "космическа" фантастика. Всъщност прилича на подбив на космическата такава. Не мога да го възприема на сериозно, по скоро е добра пародия на старите космически класики. Добре е направен и ми харесва, но не виждам допирни точки и база за сравнение с Отгледаните. Орвил е по скоро комедиен, много тънък хумор и сарказъм има в него.
Орвил е правен като пародия на Стар Трек.
Бранън Брага и Дейвид Гудман,които са продуценти на Орвил са работили и за СТ.Сет Макфарлейн също .Джон Фавро  е бил част от Iron Man  и The Mandalorian.Няма нищо случайно в тематиката и начина на представяне в Орвил. Много го харесвам.
Аз също не виждам по какво може да си приличат с Отгледаните.Освен,че в един от епизодите на Орвил се засегна темата за връзката между хора и андроид.

# 121
  • София
Леле ще полудея- преди един ден Matias Varela беше постнал нещо от сорта на "в очакване на скрипта за сезон 2" ,  само снимка, на него от този сезон. и това е. Разбира се , че не очаквам нищо конкретно, но много мразя като правят така - хем дават на час по лъжичка, хем в същото време нищо не казват, само тийзват !
В  същото време доколкото виждам/разбирам Niamh Algar  в момента пък снима нов филм /My name is Lizzy/. Което не се връзва нещо с очакванията и поста на Матиас. Ако скрипта скоро ще излиза за втория сезон тя няма как да участва, но и няма как  да не е в него. което значи че скрипта изобщо няма скоро да излезе , поне не докато тя не свърши снимането на другия филм.

Последна редакция: ср, 14 окт 2020, 23:34 от Deathcrush

# 122
Е някой филми се снимат са месец. Това кога ще излезе е друга работа.
Скалата прави по 5-6 филма на година Simple Smile Не случайно изкарва най-много пари...

Общи условия

Активация на акаунт