Йоркширски териер - тема 12

  • 43 372
  • 756
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 79
Благодаря, ще пробвам да го изкъпя много ме е страх, но искам да е чист. Какъв шампоан бихте ми препоръчали ?

# 286
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Аз ползвам на Крис Кристенсен Day to Day.

# 287
  • Мнения: 1 532
Момичета ,на моя хубав Майло ,му се смъкна само единия тестис и то скоро ,може би преди месец,но другия все още  не е .
Утре ще го водя на вет. ,но на вас случвало ли ви се е единия да слезе по-късно от другия ?
Идея си нямам с мъжките достойнства.

# 288
  • Мнения: 1 974
Колко е голям Майло?
При нас не слезна единият тестис и му го махнаха с операция на 1г7м. +другия, който си беше на място.
До шест месечна възраст, ако не слезне, после вероятността е нищожна.
Но пък при вас първият е слезнал скоро и може да има шанс.
Аз чаках и се надявах, но в крайна сметка го оперираха. Няколко дни беше зор, после му мина като на куче🙂

# 289
  • Мнения: 1 532
На 10 месеца.
Но скоро му се смъкнаха надолу чак.
Инъче преди да се смъкнат долу в торбичките си стояха  топченца от двете страни .
Но сега е само един ..

# 290
  • Мнения: 1 974
Заведето го на вет. Той ще го прегледа и ще прецени.
Опасно е, ако е някъде в корема, защото телесната температура там е по-висока и може да се изроди в тумор.  Ако е в ингвиналния канал май е по-безобидно.
Това си спомням от обясненията на нашия доктор.
Потърсете в гугъл за крипторхизъм при кучетата.

# 291
  • Мнения: 1 532
Да ,днес цял слетобед чета и се плаша  ..
Затова исках мнение дали е възможно да се спусне по -късно другия,ако някой е минал като вас през това.

# 292
  • Мнения: 1 974
Е, не е чак толкова страшно. Минава и се забравя. Операцията беше на 15 март, онзи ден търсих и не открих белега, съвсем е изчезнал.
Аз приемам кастрацията, като бонус.
Преди нея с дни не ядеше и се държеше неадекватно, ако подуши разгонена женска.

# 293
  • Мнения: 1 532
Благодаря Ви.

# 294
  • София
  • Мнения: 38 431
Ох, моята снощи повръщаше много! Дадох й от моя пробиотик и се успокои полека.

# 295
  • Мнения: 5 246
И моята от 2 дни е с разстройство и повръща сутрин. Днес я водих на лекар, прегледа я, каза, че коремчето е спокойно, даде пробиотик и още някакво лекарство. Подозирам, че е яла нещо без да я видим, в чудо се виждам с нейния стомах. Това не е куче...

А колкото до кастрацията, нейната беше април, с днешна дата изобщо не се вижда белега. До тук нищо не се е променило след нея.

# 296
  • Мнения: 94
Здравейте,
На моята кукла едното й уше остана клепнало при спокойно положение. Изправя го като тича, като го даде назад, като види гларус или птиче. Очевидно има проблем, а ветеринарите ми казаха, че щом го изправя, означавало, че ще го вдигне.
Повече от 6 месеца чакаме.
На 1 г. и 1 месец е. Тежи 2,5 кг и ушетата са малко големички. Смешна ми е с едно изправено ухо. Давам калций на 10 дена за нейните кг. Няма резултат. Чисти са й, няма бактерии или гъбички.Подстригани са късо.
Какво още да направя?

# 297
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Нищо. Може и да не го изправи, което не е болка за умиране. Оставете кученцето на мира и спокойно.👍🏻

# 298
  • Мнения: X
Аз ги лепих с хартиено тиксо и за 3 дни ги вдигна.

# 299
  • Мнения: 5 246
И аз на моята и лепих ушите с хартиено тиксо, гледах клипчета в ютуб  Wink

Общи условия

Активация на акаунт