Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Ясновидки/врачки - тема 39

• 13 014
  • 198
  •   2
Отговори
# 180
Защо така настойчиво искате да видите бъдещето. За мен и това е грях или всички щяхме да го виждаме открито. И какво ще промените? На майка ми приятелка дойде до София, остана в къщи да преспи само да се види с някаква врачка, която са и препоръчали. Плати 70 лева "гадаене" отделно таксито до майната си и излезе много разочарована. За какво ви е?

# 181
Здрвейте,
ами ако гледачките са ,като Ванга да предсказват нещата, някои неща могат да се избегнат.
Имам предвид-лошите неща...
Но , за съжаление май-такива има но са рядкост.
Тук всички сме ходили- но всички сме недоволни, дали гледачките го правя за да си имат постоянен доход, или толкова могат ,не знам...
Всички ходят на гледачки и бизнеса, и депутати, и обикновени хора..

# 182
  • В.Търново
Защото повечето са самозванци.

# 183
  • там, където ми харесва
Здравейте, търся добър гледач в Бургас. При Фатме вече съм била, при Тина от Горно Езерово също.Ако има някои , от които сте доволни пишете на лично.

# 184
Здравейте! Някой чувал ли е за Мария Николовна (или подобно на това име), от Варна ? Не зная, дали е ясновидка или гледа на карти, но чух много добър отзив, за нея. Ако някой от вас я е посещавал или има познат, който го е правил- моля да сподели!

# 185
Здравейте! Някой чувал ли е за Мария Николовна (или подобно на това име), от Варна ? Не зная, дали е ясновидка или гледа на карти, но чух много добър отзив, за нея. Ако някой от вас я е посещавал или има познат, който го е правил- моля да сподели!
Добър отзив в единствено число нищо не означава. За абсолютно всички гледачки има "добър отзив".
Но добри отзиви в мн. число, което е важното почти няма за никой. Тоест не инцидентно и субективно, фалшиво или рекламно, а така по редовно и системно да вършат работа.
За въпросната е писано много, включително и лоши отзиви.
Името е Мариана Николаева.

Последна редакция: пн, 19 окт 2020, 15:14 от Danny_Jo

# 186
  • Варна
Аз искам да споделя, че бях пратила смс на Ивелина Христова по отзив от една много мила потребителка. Нищо подобно на това, което ми отговори не се случва в момента за съжаление.

# 187
Аз искам да споделя, че бях пратила смс на Ивелина Христова по отзив от една много мила потребителка. Нищо подобно на това, което ми отговори не се случва в момента за съжаление.
Аз мисля, че тези смс-и са автоматични, по точно записани определен тип отговори, едва ли се задълбочаеа да мисли за проблемите на хората по един смс...

# 188
  • Варна
Не, не са автоматични точно тези. Написано е и в сайта ѝ. Отговаря персонално и абсолютно конкретно.

# 189
Аз мисля, че тези смс-и са автоматични, по точно записани определен тип отговори, едва ли се задълбочаеа да мисли за проблемите на хората по един смс...

Два пъти съм изпращала смс на Ивелина Христова (да ме пита човек защо се излъгах пак) и за 4.80лв получих отговор едно кратко изречение с общ смисъл, което може да се приложи за всяка ситуация, ама пак не нацели. Отделно след последния смс се започна в началото на всеки месец едно подканяне да изпратя нов смс, за да ми направи месечна прогноза.
От няколко месеца се доверявам на Таня. Обаждам й се с конкретен проблем, който в момента ме тревожи най-много и го коментираме 15-20 мин. Дава ми насоки как да действам, за да получа най-добрия резултат. До тук почти всичко, което ми е казала ми се е получило и започвам малко по малко да си стъпвам на краката.

# 190
  • Варна
Аз пратих веднъж и определено получих точен и конкретен отговор. Не съм повтаряла засега при нея, подкани не съм съм получавала. Коя е Таня?

# 191

Два пъти съм изпращала смс на Ивелина Христова (да ме пита човек защо се излъгах пак) и за 4.80лв получих отговор едно кратко изречение с общ смисъл, което може да се приложи за всяка ситуация, ама пак не нацели. Отделно след последния смс се започна в началото на всеки месец едно подканяне да изпратя нов смс, за да ми направи месечна прогноза.
От няколко месеца се доверявам на Таня. Обаждам й се с конкретен проблем, който в момента ме тревожи най-много и го коментираме 15-20 мин. Дава ми насоки как да действам, за да получа най-добрия резултат. До тук почти всичко, което ми е казала ми се е получило и започвам малко по малко да си стъпвам на краката.
Това с Таня повече ми прилича на психолог, а не на екстрасенс или врачка.
Пък за смс-ите по-добре да не коментирам.

# 192

И аз съм изтървала. Коя е Таня?
Мерси предварително Simple Smile
Относно Ивелина Христова - не знам как е на лична среща, но смс-ите не струват. Даже подозирам, че там отговаря сестра й. Иначе и аз няколко пъти получавах съобщения за амулети покрай нова година.

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 20:50 от Cafe

# 193
Здравейте, група ! Моля ви вземете поста ми присърце и наистина , ако на някой му е помогнал даден човек и не е шарлатанин, споделете ми. От близо 4 месеца Ходя по мъките и нямам оправия , а никога не съм имал проблеми със здравето и минах през над  10 различни специалиста доктори и никой нищо,  уж нищо ми нямало,  а аз съм доста...отчаян вече и изнемощял. Моля ви добри хора , ако някой знае жена , която да познава за здраве да ми помогне,  една приятелка днес ми сподели за жена,  която е помогнала на шефа и да се спаси преди години,  но той е имал мисля магия , но не намирам никъде информация за нея , казва се Нешка от Ардино. Пишете ми , ако някой е получил истинска помощ и се е измъкнал,  защото лекарите до тук не успяват.

# 194
В отговор за Mario Dries Mertens 6 - намерих този пост в интернет, пробвайте да потърсите Нешка и ако се свържете не забравяйте да оставите отзив ТУК.
Автор   xed (непознат )   
Публикувано   11.11.07 13:22   

предлагам тук да поберем реални хора които са се доказали с способностите си!

хайде аз ще сам първи някои от хората лично сам посетил а за други знам от приятели и познати хората са чисто добронамерени и не-са бизнесмени и наистина си разбират от работата!

1.Нешка - 0889582530 град Ардино намира се около кърджали!

2.Генка - нямам номера вече но ще го намеря скоро! село Куматево област Пловдив около село Първенец се намира!

3. ЕЙВАЗ ТАИР ЧАКЪР-ходжа 0889561614 гр.Асеновград,кв.Долни Воден

Общи условия

Активация на акаунт