Ясновидки/врачки - тема 39

  • 74 113
  • 730
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 3 042
Не, не са автоматични точно тези. Написано е и в сайта ѝ. Отговаря персонално и абсолютно конкретно.

# 181
  • Мнения: 128
Аз искам да споделя, че бях пратила смс на Ивелина Христова по отзив от една много мила потребителка. Нищо подобно на това, което ми отговори не се случва в момента за съжаление.
Аз мисля, че тези смс-и са автоматични, по точно записани определен тип отговори, едва ли се задълбочаеа да мисли за проблемите на хората по един смс...

Два пъти съм изпращала смс на Ивелина Христова (да ме пита човек защо се излъгах пак) и за 4.80лв получих отговор едно кратко изречение с общ смисъл, което може да се приложи за всяка ситуация, ама пак не нацели. Отделно след последния смс се започна в началото на всеки месец едно подканяне да изпратя нов смс, за да ми направи месечна прогноза.
От няколко месеца се доверявам на Таня. Обаждам й се с конкретен проблем, който в момента ме тревожи най-много и го коментираме 15-20 мин. Дава ми насоки как да действам, за да получа най-добрия резултат. До тук почти всичко, което ми е казала ми се е получило и започвам малко по малко да си стъпвам на краката.

# 182
  • Варна
  • Мнения: 3 042
Аз пратих веднъж и определено получих точен и конкретен отговор. Не съм повтаряла засега при нея, подкани не съм съм получавала. Коя е Таня?

# 183
  • Мнения: 2 375
Аз искам да споделя, че бях пратила смс на Ивелина Христова по отзив от една много мила потребителка. Нищо подобно на това, което ми отговори не се случва в момента за съжаление.
Аз мисля, че тези смс-и са автоматични, по точно записани определен тип отговори, едва ли се задълбочаеа да мисли за проблемите на хората по един смс...

Два пъти съм изпращала смс на Ивелина Христова (да ме пита човек защо се излъгах пак) и за 4.80лв получих отговор едно кратко изречение с общ смисъл, което може да се приложи за всяка ситуация, ама пак не нацели. Отделно след последния смс се започна в началото на всеки месец едно подканяне да изпратя нов смс, за да ми направи месечна прогноза.
От няколко месеца се доверявам на Таня. Обаждам й се с конкретен проблем, който в момента ме тревожи най-много и го коментираме 15-20 мин. Дава ми насоки как да действам, за да получа най-добрия резултат. До тук почти всичко, което ми е казала ми се е получило и започвам малко по малко да си стъпвам на краката.
Това с Таня повече ми прилича на психолог, а не на екстрасенс или врачка.
Пък за смс-ите по-добре да не коментирам.

# 184
  • Мнения: 768
От няколко месеца се доверявам на Таня. Обаждам й се с конкретен проблем, който в момента ме тревожи най-много и го коментираме 15-20 мин. Дава ми насоки как да действам, за да получа най-добрия резултат. До тук почти всичко, което ми е казала ми се е получило и започвам малко по малко да си стъпвам на краката.

И аз съм изтървала. Коя е Таня?
Мерси предварително Simple Smile
Относно Ивелина Христова - не знам как е на лична среща, но смс-ите не струват. Даже подозирам, че там отговаря сестра й. Иначе и аз няколко пъти получавах съобщения за амулети покрай нова година.

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 20:50 от Cafe

# 185
  • Мнения: 99
Здравейте, група ! Моля ви вземете поста ми присърце и наистина , ако на някой му е помогнал даден човек и не е шарлатанин, споделете ми. От близо 4 месеца Ходя по мъките и нямам оправия , а никога не съм имал проблеми със здравето и минах през над  10 различни специалиста доктори и никой нищо,  уж нищо ми нямало,  а аз съм доста...отчаян вече и изнемощял. Моля ви добри хора , ако някой знае жена , която да познава за здраве да ми помогне,  една приятелка днес ми сподели за жена,  която е помогнала на шефа и да се спаси преди години,  но той е имал мисля магия , но не намирам никъде информация за нея , казва се Нешка от Ардино. Пишете ми , ако някой е получил истинска помощ и се е измъкнал,  защото лекарите до тук не успяват.

# 186
  • Мнения: 49
В отговор за Mario Dries Mertens 6 - намерих този пост в интернет, пробвайте да потърсите Нешка и ако се свържете не забравяйте да оставите отзив ТУК.
Автор   xed (непознат )   
Публикувано   11.11.07 13:22   



предлагам тук да поберем реални хора които са се доказали с способностите си!

хайде аз ще сам първи някои от хората лично сам посетил а за други знам от приятели и познати хората са чисто добронамерени и не-са бизнесмени и наистина си разбират от работата!




1.Нешка - 0889582530 град Ардино намира се около кърджали!




2.Генка - нямам номера вече но ще го намеря скоро! село Куматево област Пловдив около село Първенец се намира!

3. ЕЙВАЗ ТАИР ЧАКЪР-ходжа 0889561614 гр.Асеновград,кв.Долни Воден

# 187
  • Мнения: 128
От няколко месеца се доверявам на Таня. Обаждам й се с конкретен проблем, който в момента ме тревожи най-много и го коментираме 15-20 мин. Дава ми насоки как да действам, за да получа най-добрия резултат. До тук почти всичко, което ми е казала ми се е получило и започвам малко по малко да си стъпвам на краката.

И аз съм изтървала. Коя е Таня?
Мерси предварително Simple Smile
Относно Ивелина Христова - не знам как е на лична среща, но смс-ите не струват. Даже подозирам, че там отговаря сестра й. Иначе и аз няколко пъти получавах съобщения за амулети покрай нова година.
Таня провежда курсове и консултации с духовна насоченост, както и такива за по-ефективна комуникация, за преодоляване на страховете и повишаване на интуицията. Самата тя има много силна интуиция и при мен е много точна в прогнозите си за бъдещо развитие по проблемите, които ме тревожат.

# 188
  • Мнения: 768
[Таня провежда курсове и консултации с духовна насоченост, както и такива за по-ефективна комуникация, за преодоляване на страховете и повишаване на интуицията. Самата тя има много силна интуиция и при мен е много точна в прогнозите си за бъдещо развитие по проблемите, които ме тревожат.

Можеш ли да споделиш координати и подробности за това как прави консултациите?
И да попитам дали все още имаш положително мнение за Поля.

# 189
  • Мнения: 99
Дадоха ми линк за сайта на Нели , neli . org , някой да даде мнение за нея и ползвал ли в услугите и ?

# 190
  • Мнения: 437
Момичета някоя допитвала ли се е скоро до Нони? и ако да-може ли да споделите мнение?Благодаря предварително

# 191
  • Мнения: X
Мнение за Вергиния ,гледа и в София и Пловдив!? Има мнения за нея в предишни теми ,но някой посетил я отскоро дали има? Ако не искате тук да споделите може да ми пишете на лично.
    Аз съм ходила при една Вергиния от Пловдив точно преди две години.
При тази Вергиния |  0898 303 143 |  Пловдив, София
Приемаше в апартамента си, но къде е точно не мога да сега да се сетя.
В една кооперация беше, по скоро къща на 3-4 етажа.
Имаше запалени свещи, гледа на карти, бля бля.
Тогава ми каза неща, които съвсем  не исках да чуя и разбира се я сложих в графата - шарлатанки.
Две години по късно мога да заявя, че всичко, което ми каза тогава се случи точно така.
Настръхвам дори сега, когато се сетя че тя дори ми описа човека, с който ще съм занапред как изглежда.
И че любовта към човека, за който питах тогава ще ми се струва детска и глупава.
Това й бяха думите и това ме беше обидило много тогава.Но...Факт,права беше във всичко.
Яд ме е, че останалите неща, за които тогава ми беше казала изобщо не си направих труда да ги запомня.
На вратата й пишеше ПСИХОЛОГ, което още тогава ме накара да бъда много резервирана към всичко, което ще чуя.Усещането ми беше, че хич не я харесах.
Бях с една приятелка тогава, която пък беше много доволна от нея и аз много се дразнех, защото ми се искаше хич да не е права за нещата, които ми каза.
Но...животът си знае работата  Hug
Таксата й беше или 30 или 40 лева, но със сигурност не по малко от 30.
Честно да ви кажа, ако имам път към Пловдив - бих отишла да я видя пак, ей така от любопитство и този път бих запомнила всичко, което ще ми каже...
Дано е същата  Hug     Пишете ми на лично съобщение мнение за нея.Това е мнение на друга жена от тема 25 за Вергиния.

# 192
  • Мнения: 144
Мнение за Вергиния ,гледа и в София и Пловдив!? Има мнения за нея в предишни теми ,но някой посетил я отскоро дали има? Ако не искате тук да споделите може да ми пишете на лично.
    Аз съм ходила при една Вергиния от Пловдив точно преди две години.
При тази Вергиния |  0898 303 143 |  Пловдив, София
Приемаше в апартамента си, но къде е точно не мога да сега да се сетя.
В една кооперация беше, по скоро къща на 3-4 етажа.
Имаше запалени свещи, гледа на карти, бля бля.
Тогава ми каза неща, които съвсем  не исках да чуя и разбира се я сложих в графата - шарлатанки.
Две години по късно мога да заявя, че всичко, което ми каза тогава се случи точно така.
Настръхвам дори сега, когато се сетя че тя дори ми описа човека, с който ще съм занапред как изглежда.
И че любовта към човека, за който питах тогава ще ми се струва детска и глупава.
Това й бяха думите и това ме беше обидило много тогава.Но...Факт,права беше във всичко.
Яд ме е, че останалите неща, за които тогава ми беше казала изобщо не си направих труда да ги запомня.
На вратата й пишеше ПСИХОЛОГ, което още тогава ме накара да бъда много резервирана към всичко, което ще чуя.Усещането ми беше, че хич не я харесах.
Бях с една приятелка тогава, която пък беше много доволна от нея и аз много се дразнех, защото ми се искаше хич да не е права за нещата, които ми каза.
Но...животът си знае работата  Hug
Таксата й беше или 30 или 40 лева, но със сигурност не по малко от 30.
Честно да ви кажа, ако имам път към Пловдив - бих отишла да я видя пак, ей така от любопитство и този път бих запомнила всичко, което ще ми каже...
Дано е същата  Hug     Пишете ми на лично съобщение мнение за нея.Това е мнение на друга жена от тема 25 за Вергиния.

Мдам, това е мой разказ от преди години.
Ходила съм още няколко пъти при нея, винаги приемаше на различни места.
От дистанция на времето мога да споделя, че нещата за настоящето ги описваше точно, както и характерите. Много точно ми съвпадаше приключването на връзките, както тя ми го беше казвала. Била съм само по такива въпроси при нея. Запомнила съм само това: Ами и този няма да е твоя мъж, и този ще го зарежеш Joy
Спор няма, все права беше.
Но имаше нещо друго, което пък никак не се случи, а ми го повтаряше всеки път. За един принц на бял кон, който така и не дойде. Или коня е счупил крак нещо и върви по бавно, знам ли Joy
Последно съм била 2017 година, беше в София за един уикенд. И аз нещо я попитах за принца...започна да ми обяснява че имам някви негативи, че трябва да ги изчисти, не знам си колко сеанса и някаква солидна сума пари.
Така приключих с нея. Общо взето едно голямо Нищо.
Поздрави

# 193
  • Мнения: 2 375
Една моя приятелка гледаше на кафе. Събирахме се и обръщахме чашите. Интересното е, че познаваше какво ще се случи, а ние даже и се смеехме. Имаше си дарба явно, но не се занимава професионално с това. Беше нещо, като хоби. Никога не бих се доверила, а още по-малко да плащам да ме лъжат.

# 194
  • Мнения: 48
Здравейте,  някой чувал ли е за Бисер Беката?

Общи условия

Активация на акаунт