Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Ясновидки/врачки - тема 39

• 22 781
  • 339
  •   2
Отговори
# 330
Да вярвам , но съм далеч от идеята да съм силно религиозна . " Лукавия " използвах за благозвучие . Проблемите на хората в повечето случаи идват от глупост и алчност . И да , злото си върши чудесно работата .

# 331
За мен лично Божидар Караджов е търговец.Отидох при него преди 5 години.Зададох му три въпроса. И на трите отговори “ Да, ще стане, до 2 години". Само толкова. Двете станаха, но обратно на това, което исках и го питах. За сроковете няма да говоря, защото съм разбрала, че никой не може да каже точно време. Попитах го и за друг човек.Отговори ми само, че има високо кръвно и проблем с гръбначния стълб. За което ми взе още 30лв, защото съм питала и за втори човек. За моето здраве каза, че имам проблем с очите / влизам при него с очила/ и щитовидната жлеза.
Мога да разбера, че точно тогава не е можел да “ вижда“, но защо ми взе пари?

# 332
"Все едно някой да ми обясни,че когато лекуваш някой, той става все по-зле и умира. Да, ако не знаеш, как да го лекуваш и да му помогнеш, точно това става. И това не се нарича лечение.".
Много хора стават по-зле и умират. Просто няма лек. Без значение колко или какво знаеш. Ако беше толкова лесно... Ще посетя ясновидец и нищо, че съм безплодна, ще родя 3 деца. Понеже съм си платила и ми е направил ритуал. Несериозно. Или ще ми каже числата от тотото и ще стана милионер. Или ще излекува човек в последен стадий на рак, за определена сума... Няма да стане.

# 333
Хубаво е да разграничаваме ясновидец от енергиен или друг лечител. Ясновиждащият може само да види събитието, което към момента е с най-голяма вероятност да се случи. Истината е, че той може да види и числата от тотото, само не  и от кой тираж са.

# 334
Здравейте, иска ми се да отида един ден при добра ясновидка/гледачка и да я попитам следният въпрос: Ще имам ли някога дъщеря ? Според вас, тя дали ще може да ми отговори на този въпрос ? Ясновидците могат ли да предсказват такива неща ?
според мен могат, но има случаи, в които вие не трябва да знаете, защото това може да повлияе на други събития в живота ви.
т.е. ясновидецът ще прецени кое се казва и кое не на този етап.
Не се лъжете и не чакайте някой да ви казва, ако Бог реши и много го искате ще имате!!!
На мен са ми казвали на няколко места, че по съдба ми е дадено да имам един син... Към днешна дата мога да кажа в този живот няма да го прегърна... Така, че не вярвайте на никого само в себе си!!!

# 335
"Все едно някой да ми обясни,че когато лекуваш някой, той става все по-зле и умира. Да, ако не знаеш, как да го лекуваш и да му помогнеш, точно това става. И това не се нарича лечение.".
Много хора стават по-зле и умират. Просто няма лек. Без значение колко или какво знаеш. Ако беше толкова лесно... Ще посетя ясновидец и нищо, че съм безплодна, ще родя 3 деца. Понеже съм си платила и ми е направил ритуал. Несериозно. Или ще ми каже числата от тотото и ще стана милионер. Или ще излекува човек в последен стадий на рак, за определена сума... Няма да стане.

и ритуали съм преживявала да ми правят от двата полюса - за добро и лошо и никога не се знае кое накъде ще избие, от личен опит, и ритуали се обещават така че и несериозното да  го има - всеки който е  бил  на дъното ще си поръча нещо да стане и някой ще го изработи, защото всичко е работа, за съжаление не е винаги до доброта

и болен от рак пред мен е седял човек, ходил да го зареждат някъде явно и да го лекуват и който за мен лично беше приготвил такива гадости  на същото място че ме придърпа към неговото лошо и едва се живеее после

и да, имам и пример на някой който  умря след наистина  тежка диагноза, но беше поверен в  ръцете на хора да го чистят енергийно и хората наистина не разбират че тези дето правят ритуали такива неща могат да  съчинят че целият ви живот отива в друга посока, нещата са много страшни ако сте податливи, но никой не е от желязо и никой не е застрахован , особено тези дето не вярват в енергията и нейната сила

# 336

и ритуали съм преживявала да ми правят от двата полюса - за добро и лошо и никога не се знае кое накъде ще избие, от личен опит, и ритуали се обещават така че и несериозното да  го има - всеки който е  бил  на дъното ще си поръча нещо да стане и някой ще го изработи, защото всичко е работа, за съжаление не е винаги до доброта

и болен от рак пред мен е седял човек, ходил да го зареждат някъде явно и да го лекуват и който за мен лично беше приготвил такива гадости  на същото място че ме придърпа към неговото лошо и едва се живеее после

и да, имам и пример на някой който  умря след наистина  тежка диагноза, но беше поверен в  ръцете на хора да го чистят енергийно и хората наистина не разбират че тези дето правят ритуали такива неща могат да  съчинят че целият ви живот отива в друга посока, нещата са много страшни ако сте податливи, но никой не е от желязо и никой не е застрахован , особено тези дето не вярват в енергията и нейната сила
Къде е това чистене ? И къде са тези енергийни хора,  трябва ми такъв , който вижда и за здраве ???

# 337
Баща ми почина от рак. Беше последен стадий, когато го диагностицираха. Майка ми от безизходица ходи при някакъв ясновидец, който след солидна сума (платена от нея) и каза "нека пие супа от глава на костенурка и ще живее". 🤯

# 338
Здравейте на всички Simple Smile мися да ходя при Хайрие от Боян Ботево, някой ако има желание да пътуваме заедно да пише на лични ☺

# 339
Здравейте на всички Simple Smile мися да ходя при Хайрие от Боян Ботево, някой ако има желание да пътуваме заедно да пише на лични ☺

Добра ли е ?

Общи условия

Активация на акаунт