Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Градинска сватба около Пловдив

• 1 209
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте. С моя приятел мислим да организираме градинска сватба догодина. Става въпрос за около 85 човека. Моля дайте предложения за място около Пловдив. Сещам се за Мавруда, бирария Хилс,Вила Юстина и Естера вини. Моля ако някой има отзиви за тези и други места,да ги сподели. Благодаря

# 1
  • Бг
Привет, спа-хотел с. Марково, комплекс "Яев" до Карлово, комплекс "Дияна" с. Труд.

# 2
  • WonderLand
Собственика на Яев точно е голям мизерник с потресаващо отношение, алчен и нагъл до безобразие. Мои проятели бяха резервирали там първоначално и имаха много ядове, защото той не искаше да спази нито една от предварителните уговорки, накрая не искаше да им върне парите, а те бяха оставили около 3 000лв капаро. Искаше им пари за украса, която си е целогодишно там и дори не е сватбена, не им позволи да си викнат агенция, различна от тази, с която той работи, и която има само един вариант на украса, същото беше и с диджея и фотографите. Отделно малко преди сватбата ей така реши да им вдигне цените на нощувки, куверти, започна да им иска пари за неща, които уж били безплатни, като например да си внесат алкохол, сватбена торта. Това всичко беше писмено уговорено предварително по имейл, но договор така и не им беше даден, само документ за капарото. Накрая, няма и месец преди сватбата на моите приятели им писна, и решиха, че няма да се женят там, отложиха сватбата, и си поискаха парите, които им бяха отказани. В крайна сметка говориха с адвокат, който го натисна и им върна всичко.

За градинска сватба не мога да помогна. Ние се оженихме на покрива на хотел Сани в Асеновград и беше прекрасно, но предполагам търсите друго преживяване 😊

# 3
На мен от Естера еини ми направиха много лошо впечатление. Хубаео е мястото, обаче някои изказвания... Ако подпишете договор тази година, това не ви гарантира цените на кувертите (можело цените нс продуктите да се вдигнат). Освен това като казах, че сватбата е за догодина и ми казаха "То не се знае дали догодина ще сте заедно, вие за дата питате..." А и алтернатива при лошо време няма.

# 4
Аз харесах Wedding Gardens на изхода на Пловдив, но нямам конкретно препоръки за там.

# 5
Здравейте отново. Някой има ли мнение за Вери Бери?

# 6
  • София
Аз съм била гост на сватба в Яев преди 5 г и останах много недеволна. Накараха ме да си плятя алкохола, защото пия само водка, а такава нямаше. Аз си платих, разбира се, обаче в последствие се оказа, че младоженците са казали гостите да не плащат за допълнителни поръчки и тези мизрници дори не ми върнаха парите. Не че някяква голяма сума е била, ама дай да си откраднем от тоя, от оня... Също така сервитьорите изобщо не следиха масите и беше много трудно да извикаш някой да те обслужи.

Общи условия

Активация на акаунт