Лекции по Физикохимия

  • 1 496
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте! Имам нужда от лекции по физикохимия 1 и 2 част, ще се радвам, ако някой тук има налични!

Благодаря Blush

# 1
  • Мнения: 135
За каква специалност?

# 2
  • Мнения: 33
За каква специалност?

"Химическа кинетика и катализ" е специалността за докторант. Ще прикача снимка с въпросите, които търся от конспекта.

# 3
  • Мнения: 135
Скрит текст:
За каква специалност?

"Химическа кинетика и катализ" е специалността за докторант. Ще прикача снимка с въпросите, които търся от конспекта.

Учебникът "Увод в биофизикохимията" няма ли да свърши работа? Иначе имам лекции за принципите на термодинамиката, изотерма на Лангмюир, но те са буквално 1:1 от учебника. Е, малко по-накратко де, но за мен са толкова накратко, че не разбираш същността достатъчно на нещата.

Сетих се и за лекции и помагало по Статистическа физика и термодинамика, там има за цикъл на Карно.

Последна редакция: пт, 25 сеп 2020, 11:42 от AnMary

# 4
  • Мнения: 139
Eха, каква е тази докторантура, тези неща в бакалавърската ги учих Simple Smile  За съжаление всичко ми е на хартиен носител и не мога да помогна. Виж из руските сайтове, много материал има!

# 5
  • Мнения: 33
Eха, каква е тази докторантура, тези неща в бакалавърската ги учих Simple Smile  За съжаление всичко ми е на хартиен носител и не мога да помогна. Виж из руските сайтове, много материал има!
Ами такъв е конспекта Simple Smile Да, из руските сайтове се намери доста информация.

Общи условия

Активация на акаунт