'Искам бебе' ни събра, но и бременни вървим пак ръка за ръка. /тема 30/

  • 28 235
  • 756
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 7 428
Оооооо, Джес, страхотна новина, много се радвам за теб, стиснати палчета и здрави бебчета на термин ти пожелавам HeartGreen HeartYellow HeartBlue Heart

# 346
  • Мнения: 2 523
Ех, момичета, дано наистина!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 347
  • Мнения: 1 781
Аз родих нормално и за първите дни ползвах еднократните на Канпул с превръзки за родилки също на Канпул и бях доволна. 😃
След четвъртия ден при мен много намаляха лохиите и минах на нощен Always + памучни боксерки. Бях си взела някви евтини от Лидл, от бременната серия. Мн удобни бяха. С нощния Always карах още седмица и после вече минах на оранжев
Направо те признавам за вагинален Робокоп щом и always ползваш, супер запарващите превръзки Joy и на тях горният слой е синтетика. Аз само либрес, че са памук. Обачее ето на кой ще си дам всииичките еднократни гащи! Grinning срок на годност нямат- само свикрай като дойде ред за второто, тамън се чудя какво да ги правя от 3 години Grinning

Последна редакция: вт, 27 окт 2020, 07:41 от Ivied

# 348
  • София
  • Мнения: 302
Опа  - на вас споделям първо ако някой има нужда - кабинетът на Сигридов имал зелена светлина и записвали часове! Simple Smile

Последна редакция: вт, 27 окт 2020, 21:25 от Animor

# 349
  • Мнения: 341
Ооо!!! Чакам го като наследство! ❤❤❤ Има чи вече информация в групата къде и как се записват часове? 🤗
Опа  - на вас споделям първо ако някой има нужда - кабинетът на Сигридов е отворен и записват часове! Simple Smile

# 350
  • Мнения: 623
Аз да се отчета- днес бях на преглед. Шийката ми си е доста къса- 1.8 см.,. започнах да имам и контракции пак. Лекарката ми ми каза, че според нея ще изкарам още 2-3 седмици със сигурност, но за после вече не дава гаранции. Сега съм 26+2.
Отгове на всичко бебчо върви 6 дни назад, но според нея всичко е наред. Става въпрос за д-р Атанасова в Токуда, доста добър лекар, та гледам да се успокоявам, че е правА, че е добре бебето.
От утре ще правя терапия за дробчетата на бебето, вкъщи ще се боцкам, няма да влизам в болница, освен ако не станат болезнени контракциите- дано не.
Другата седмица имам час при Сигридов по спешност, по- другата при Чачева. Дано избутам максимално се моля, че много мъничък още- 840 грама беше днес.
Ще раждам в Токуда със сигурност заради лекарката ми и заради неонатологията.

Последна редакция: вт, 27 окт 2020, 21:43 от ***Alessandra***

# 351
  • София
  • Мнения: 302
Roxy  -  в групата не виждам, още нищо нзм защо... та то не смея и аз да пиша там - има по-вещи лица, но това ми каза на мен приятелка Simple Smile
редакт:
Аlessandra стискам много палци за теб и малчо - дано удържите максимално фронта - за д-р Атанасова само хуабви неща чувам, така че вярвам си в добри ръце, аз също я обмислям като вариант ако се реша за Токуда .
кураж и късмет!

# 352
  • Мнения: 341
Animor, благодаря! Аз следя постоянно групата и очаквах там да се обяви първо, изненадвам се, че не са все още.
Alessandra- можеш ли да споделиш как записа час за Сигридов? 😊

# 353
  • Мнения: 2 523
***Alessandra***, стискам палци да избутате още много седмици. 6 дни назад не е проблем - до 2 седмици е приемливо.

# 354
  • Мнения: 623
Записа ми го позната, утре ще взема координати. До колкото разбрах 2 ноември официално започва работа.

Ами кофтито е, че нали ще се роди по- рано и всяко грамче е ценно. Странното е, че плацента кръвотоци, витамини, пкк са ми супер. Надявам се, че няма проблем но ще ми е по- спокойно да мина през Сигридов и Чачева.

# 355
  • Мнения: 341
Благодаря много за отговора. Искрено се надявам и вярвам, че ще получиш адекватни отговори и съвети от Сигридов, хубаво е, че най-после се завръща, за да помага Simple Smile

Записа ми го позната, утре ще взема координати. До колкото разбрах 2 ноември официално започва работа.

Ами кофтито е, че нали ще се роди по- рано и всяко грамче е ценно. Странното е, че плацента кръвотоци, витамини, пкк са ми супер. Надявам се, че няма проблем но ще ми е по- спокойно да мина през Сигридов и Чачева.

# 356
  • Мнения: 1 124
***Alessandra***, почни да пиеш протеин за бременни, ако не го правиш вече. При мен за две седмици качиха около 200г точно преди да ги извадят. Стискам палци да се задържи колкото се може повече ❤️

# 357
  • Мнения: 623
Ти какъв пиеше? Аз пия Прегнако по една доза, но май ще двигна на две дози от утре.. иначе ми е читава стойността белтъка и албумина в кръвта, но може и повече. Ям насила и месо и яйца, а така мразя ама това ми е най- малкия проблем сега.

# 358
  • София
  • Мнения: 302
момичета аз да измрънкам и да се оплача - излезнал ми е хемороид - края на 7ми месец съм - май е рано - явно има проблем със съдовете - имам си спукани капилярчета по принцип... но иначе не съм имала запек или напъни - та явно плодът си е натежал нзм... може ли някой нещо да ми препоръча като добавки, свещички, мазила, бабини девитини или нзм, освен това - какво се случва с тези хемороиди при раждане -"цъфват като майска роза или?" минават ли след това?  - дискомфортът идва чудесно към останали неразположения...май имам и засилено в.течение - та утре ще ходя иедна микробиология да пусна...

# 359
  • Мнения: 1 904
Animor, по принцип бих препоръчала Чаевец/чаено дърво, но нямам идея как стои въпросът при бременност.
Ако получиш от АГ зелена светлина да го използваш, съм сигурна, че ще ти помогне.

Общи условия

Активация на акаунт