91 НЕГ "Професор Константин Гълъбов" - тема 6

  • 68 954
  • 745
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 5 187
Аз съм подготвена за обикновена, присъствена година. Не желая никакво ДО. Искам да са здрави всички, въпреки положителните тестове и най-важното - да не се прави течение.  
Искам и всеки родител да си поеме отговорностите детето му да не пуши,  а ако това е извън обхват поне да не ходи по къс ръкав да пуши и да плаши немците с подсмърчане.

# 391
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Заслон,😁 .Не знам дали родителите могат да се справят с пушенето или обличането през междучасиятя/и на моето все му е топло/,но определено биха могли да спрат непълнолетното си дете от пътуване с нощувка на Боровец.
Дано всички са здрави или да прекарат леко изпитанието!

# 392
  • София
  • Мнения: 5 187
Като оцелял родител след Боровец ви казвам - възползвайте се и спрете тази "екскурзия".

# 393
  • Мнения: 27
Моя Дивак няма да ходи на Боровец. Много ми е сърдит и нон стоп натяква всякакви варианти да го пусна .... но аз не съм съгласна.

@BistraBor и на мен ми се иска да го спра от училище, защото се притеснявам много, но той е много социален и ..... охх все се надявам, че няма да се стигне до там

# 394
  • София
  • Мнения: 2 657
Твърдо съм ЗА присъствено обучение. Аз не бих я спряла, само защото ме е страх. С какви очи аз ще ходя в академията, а децата да са в къщи.
Боровец в къщи не се и коментира.

# 395
  • България
  • Мнения: 2 164
У нас Боровец никога не се е коментирал. Вече не знам това добре ли е или не.
Твърдо съм за присъственото обучение. Още повече, че аз работя в бранш, в който няма и помен за дистанционна работа.

# 396
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Аз пък, обкръжена от крайни скептици от една страна и паникьори от друга, се опитвам да балансирам с разумни мерки за безопасност.
Не вярвам, че има особена полза от шлемовете.
Мисля, че 2 седмици по-сериозни рестрикции биха намалили темповете на заразяване. В т.ч. и преминаване към дистанционно обучение. И без това, поне в нашия клас, имаше доста отсъстващи деца. Съмнявам се, че повечето са болни. По-скоро спрени превантивно или с леки симптоми от настинка напр.
Сега видях това-още 2 положителни
http://91neg.bg/2020/10/sobshhenie-8/
Дано бързо се възстановяват!

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 22:12 от galimar

# 397
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
И аз се надявам да се задържи възможно най-дълго присъственото обучение, според децата ДО не струва.

За Боровец дъщерята никога не е имала интерес. Той за кога е планиран?

# 398
  • Мнения: 38
За този уикенд

# 399
  • Мнения: 222
И аз съм против ДО, по-скоро могат да увеличат с 1-2 дни ваканцията им сега. При нас госпожата искала да е все отворен прозореца, но моят стоял точно до него и му било много студено. Принципно съм за проветряване, но поне да е в междучасията.

# 400
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Ами на отворен прозорец до теб не е ОК. Едно време имаше едни крила горе високо, които се отваряха отделно. Но не знам дали все още ги има като вариант. Може би не, иначе щяха да ги ползват.

# 401
  • столицата
  • Мнения: 3 793
А немците искат всички прозорци отворени😐 и моето стои до прозореца. Днес времето беше хубаво, но пак става течение.

# 402
  • София
  • Мнения: 2 657
А немците искат всички прозорци отворени😐 и моето стои до прозореца. Днес времето беше хубаво, но пак става течение.
При немците проблемът е, че искат и вратата на стаята отворена и тогава вече със сигурност има течение.

# 403
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Това за вратата не го бях чувала. Едва ли от коридора влиза чист въздух.

# 404
  • София
  • Мнения: 2 657
Това за вратата не го бях чувала. Едва ли от коридора влиза чист въздух.
Идеята явно е в течението.

Общи условия

Активация на акаунт