ДГ 199 Сарагоса

  • 1 836
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 781
Здравейте, пред голяма дилема съм, приети сме първа група от пролетното класиране в 85 Родина, но сега на междинно ни приеха в 199 Сарагоса.
Имам лични плюсове и минуси, които се неутрализират взаимно, а и най важното за мен са хората (учителите) и практиките в една градина.
Ако има посещаващи актуално в Сарагоса ще съм благодарна за отзиви, защото няма почти никакво инфо във форума...

# 1
  • Мнения: 8 796
какви са тия ДГ?, даже сайт няма "Сарагоса", добре, че има фейсбук...

# 2
  • Мнения: 1 088
Ако мога да повдигна темата за ДГ Сарагоса в район Сердика - имате ли скорошни впечатления?
Ivied, там ли се записахте?

# 3
  • Мнения: 1 781
Ако мога да повдигна темата за ДГ Сарагоса в район Сердика - имате ли скорошни впечатления?
Ivied, там ли се записахте?
Да. По-скоро съм доволна. Имам забележки, но кой родител няма. Ако имате конкретни въпроси имам дете и в яслата и 3та група.

# 4
  • Мнения: 1 870
Здравейте, и аз съм в процес на кандидатстване и двоумение относно Сарагоса. Sad Най-вече зарадии разразилия се скандал със сестрата, която е удряла дете. За съжаление разбрах, че все още работи там и въпреки че ми е най-близко до дома, много се двоумя за класирането....

# 5
  • Мнения: 1 781
Здравейте, и аз съм в процес на кандидатстване и двоумение относно Сарагоса. Sad Най-вече зарадии разразилия се скандал със сестрата, която е удряла дете. За съжаление разбрах, че все още работи там и въпреки че ми е най-близко до дома, много се двоумя за класирането....
Не работи вече, буквално от миналата седмица назначиха нова госпожа, педагог, не е мед сестра, нали промениха наредбата. Помощник възпитателките и двете са мили, а другата сестра е просто ангел, невероятен подход с децата.

Общи условия

Активация на акаунт