Maйка му купува ли му дрехи?

  • 4 025
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 478
Fairytale, коя жена?
Жена му, или майка му дали има нещо против, че така, както си го написала, е двояко. Mr. Green
Явно жената няма против, а той щом не й е казал да спре, няма против. Grinning

Дух, двама сме, ама сме игли в сеното.
Нищо, ще държим фронта. SunglassesHands MuscleHands PrayHands Punch

# 46
  • Мнения: X
Разбирам гледната точка на майките в темата, но просто за мен е странно. Майка ми не ми купува дрехи, аз не купувам дрехи на мъжа си и когато свекървата на сестра ми купуваше дрехи на зет ми пак ми е било странно.

# 47
  • Мнения: 18 542
Не му купува дрехите, прави му подаръци понякога  и ще престане, това не е вечно.Някои хора обичат да подаряват и  да радват, не обличат  и  издържат с това.Някои си живеят заедно  и задружно, други не се понасят.Кой както иска, но подтикът да купиш  и зарадваш си е мил, освен това на изчезване.
Пък получателят има право да носи или не.

# 48
  • Мнения: X
Всяко семейство си има порядки и разбирания и всички съдим за другите на база собственият си опит и взаимоотношения. Ако всички са ок със ситуацията няма лошо. То само от факта, че му купува дрехи не може да се направи заключение..може би авторката има и други неща, които я притесняват.
Лично аз на сина ми като стане голям човек дрехи няма да купувам. И няма да купувам и нищо, което като цяло е личен и индивидуален избор присъщ на зрял човек.

# 49
  • Мнения: 1 134
При нас положението май е най-зле - моята майка, т.е. неговата тъща, му купува най-често Laughing

Няма проблем според мен.

+1
И при нас така. 😀

# 50
  • Мнения: X
Ми, те всички са ок със ситуацията. Само авторката не, ама скоро ше я шътнат - ако въобще има мъж, че по темите ѝ не си личи много да е във връзка с реален човек. Joy

# 51
  • София
  • Мнения: 580
Момичета, как ви се струва майката на мъжа до вас периодично да му купува някакви дрехи? Може да правя от мухата слон, та затова питам. В нашия случай майката на дългогодишния ми приятел през няколко месеца се появява с някоя блуза, риза, вратовръзка и подобни. Последно беше някаква тениска. Вижда дадената дреха в някой магазин, харесва я и я купува. Не е често, но има регулярност и се чуя дали това не е вид обсебване, иначе основно той сам си избира и купува дрехите.

Най-редовно свеки купуваше дрехи, та дори и сестра му. Само гащите и чорапите - сам. Ми не е нормално за голям мъж. Как да се вреди жената да купи някоя дрешка на мъжа си, като в гардероба е пълно с бархетни дюшечени ризки и овчи пуловерчета на мама (нямат износване да му се не види, а ризките на мама той си ги носи, докато станат на конци 😂😂😂 щото емоционално привързан)....
Не знам, на мен лично странно ми се струва. Според мен мъжът не е дете друг да му купува дрешките непрекъснато, нали има свой вкус, стил.
На посещение при мама и тате се ходеше с каквото е подарила мама или сестрата, иначе храната на масата присядаше от забележки. Как да се бориш с тия две кукумявки поне една модерна риза да купиш на мъжа си без  да слушаш после натякваници от кой битак е. Колко съм му вземала като дрехи, подаръци - изчезваха или ги скриваше, сещай се кой. Сакън нейните да не ги нападнат молци от стоене в гардероба, докато синът й носи подарено от мен.
Та, ако не е редовно, не се притеснявай.

# 52
  • Мнения: 18 542
Вие водите войни,  а е толкова просто...Да му крие разни дрехи е притеснително и за мен.
Подаряването е остатък от миналото и е на езчезване.Следващите поколения може и да не се поздравяват.

# 53
  • Мнения: 17 407
Е, ти го взе от кукумявки, за да го направиш сокол ли? Най- ми е любимо жена да се присмива на свекървата и сестрата, докато се състезава с тях.

# 54
  • София
  • Мнения: 580
Е, ти го взе от кукумявки, за да го направиш сокол ли? Най- ми е любимо жена да се присмива на свекървата и сестрата, докато се състезава с тях.

Най- ми е любимо някой да коментира без да разбира 😂😂😂

# 55
  • Мнения: 2 478
Следващите поколения може и да не се поздравяват.
Факт. Не само "може", а не се.
Или в чата, като общуват - влизат директно.
Даже и не използват имена при обръщане един към друг, или нещо, което винаги ме е дразнило.
И то вече диапазонът е много широк - та чак до около 30.

# 56
  • Мнения: 502
И аз не виждам нищо лошо в това, че майката му прави подарък дрехи.

Е при мацката от последния пост преди мен, случая изглежда патологичен.

И в моето семейство сме си подарявали дрехи. Вече не, майка е стара и болна и не излиза много, освен това в града ни няма много магазини. Виждам, че ѝ е болно, иска й се да зарадва децата, но отдавна съм й забранила да си харчи парите за некачествени стоки.

Така, че Боряна, не се сърди на младите, ако не са одобрили дрешките, които си взела за децата. В малките градчета изборът е ограничен, както и качеството. По-добре дай 10 лева на всяко дете, отколкото да купуваш напразно. И майка се сърди, че не е същото. Разбирам я, бабите влагат обичта си в подаръка, такава ни е културата, да го избереш, да го поднесеш, да видиш реакцията на детето....

# 57
  • Мнения: 17 407
Да, нищо не разбирам, но пък си водя записки. Как се залюбваш с мъж  с овчи пуловерчета от мама, драпаш да го обзаведеш с  модерни ризки, но не мож се вреди - тая работа също не ми е ясна. Кое му хареса, няма да питам. Следя с интерес.
Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 13 105
Аз пък се чудя защо подаръци от време-навреме се приравняват на обличане. И не разбирам как пък чак такъв прост/ашки вкус имат роднините на някои дами от мъжка страна. Не се ли предполага, че мъжът е възпитан от майка си, вкусът му е формиран от нея, разбиранията му също. Освен ако не е отгледан в инкубатор.

# 59
  • София
  • Мнения: 580
Да, нищо не разбирам, но пък си водя записки. Как се залюбваш с мъж  с овчи пуловерчета от мама, драпаш да го обзаведеш с  модерни ризки, но не мож се вреди - тая работа също не ми е ясна. Кое му хареса, няма да питам. Следя с интерес.
Simple Smile

Какво да се прави, не можах да се вредя, хем "драпах"...Ми следи и записвай, може и да научиш нещо 😂😂😂 щом паметта отслабва.

Общи условия

Активация на акаунт