All Inclusive: Съкровището вътре в теб (сезон 2)

  • 50 227
  • 622
  •   1
Отговори
# 345
  • Пловдив
  • Мнения: 40 519
От 20ч ли е бил филма?

# 346
  • София
  • Мнения: 12 254
Да

# 347
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Пламена си е детето.

# 348
  • Мнения: 38 947
Да бе, ще го кръстят на дъртия вампир Joy

# 349
  • София
  • Мнения: 4 429



All Inclusive
Сезон 4  Епизод 3

Линковете са без реклами
отварят се и в чужбина.

Скрит текст:
 
За МОБИЛНИТЕ, не са нужни добавки,
но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА,
трябва да се инсталира разширението HLS плеър
.

за Хром




за Мозила -


В спойлера е показано, как се отварят тези линкове.

# 350
  • София
  • Мнения: 26 894
Още е рано, но този сезон им се получава засега.
По-добър е от сезони 2 и 3.

# 351
  • Галифрей
  • Мнения: 3 892
Съгласна съм! Първи сезон е най-добрият, след него е 4, 2 и 3. За с3 можеха да се справят и  по-добре

# 352
  • Мнения: 1 210
И според мен този сезон върви супер за сега, на нивото на 1ви ми е. Втори беше потесаващо тъп, трети доста компромисен и сега се върнаха. Героя на Ненчо обаче като най-развит до сега започна на боксува. Кара си на стари лафове. Този сезон героя на Пламен ми е забавен и участието на Димитър Живков продаде чар на сезона за сега. Доволна съм.

# 353
  • Мнения: 580
Емо и Парушев са ми най- интересни, всъщност заради тях гледах предишния сезон. Не ми липсва изобщо жената на Пацата. Харесва ми, че си гледам морето

# 354
  • Мнения: 6 159
Аз втори сезон го мъчих през 1-2 епизода , трети изобщо не можах да го загледам , но сега сериалчето ми тръгна леко.
Направили са доста забавни ситуации.
Малко преекспонират случките с бабата и дядото,но заради него пак ги гледам с удоволствие.
Издиша ми само Ненчо,но не може без него .
Приятно развлечение за петък вечер 😀

# 355
  • Галифрей
  • Мнения: 3 892
За сезон 3 щеше да бъде по- хубав ако бяха  махнали тъпата драма между Надя и Мартин, тия двамата трябваше отдавна да се разделени но карай. Пламен,Ели и Яврор драма беше много глупово и още неща, сега  не сещам не помня  много. Да се бяха найстина фокусирали върху празниците и бяха го излъчали тогава  за по- добра атмосфера. Щеше найстина е да много по-добре.

# 356
  • Мнения: 25
 Този сезон до тук върви много добре.  Забавно, приятно, идеално за разпускане в петък вечер.
Наистина малко пресилени са сценките с бабата и дядото, но не е дразнещо.
Изненадана съм от Надя, този път присъствието и е приемливо прилично.
Новото дете супер добре се справя с ролята си.
Пламен сполучливо запълва отсъствието на Ели и тя определено не липсва на никого - не харесвам превзети и не особено талантливи актриси.
Останалите герои и историите им са на ниво.
Променен и е начина на заснемане. Предишният сезон всичко изглеждаше тъмно и мрачно, въобще не се усети че е празник.

# 357
  • Галифрей
  • Мнения: 3 892
Яна Огнянова се нахвърли върху Парушев 😂 Излезе му късмета.
Боян и Надя са сладка двойка ❤
Не разбирам, защо барманката сваля Пламен,  той е женен мъж има деца, а тя му се показва чисто гола wtf?
Сашко много ме дразни ( той винаги ме е дразни,но този сезон повече) и само като види барманката ходи след нея с оплезен език, а тя сваля баща му…🙄

# 358
  • София
  • Мнения: 4 429



All Inclusive
Сезон 4 Епизод 4

# 359
  • София
  • Мнения: 26 894
Дали изневери Пламен?

Общи условия

Активация на акаунт