All Inclusive: Съкровището вътре в теб (сезон 2)

  • 50 224
  • 622
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 12 253
Не мисля, че е изневерил. Изглежда сериозен мъж.

# 361
  • Мнения: 38 947
Кога да изневери, като малкото все плаче?

# 362
  • София
  • Мнения: 3 126
Още не съм гледала вчерашния епизод така че може да ме изненада приятно (малко вероятно, но все пак) обаче, този сезон за мен е сред най-слабите. Всичките им драми са толкова изсмукани от пръстите че няма накъде.
Надя се забъркала с бизнесмена и ох-ах, тате ако разбере, бизнесмена и той щял да се подмазва на тъста видиш ли, Пламен многострадален с деца на море. Дори Емо и Парушев дето най-много ги харесвам са ми по-слаби, дано с дринк енд драйва се развие нещо там.
Поне е лято и са на морето.

# 363
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Кога да изневери, като малкото все плаче?
Е нали го беше оставил на големите като му се съблече барманката.

# 364
  • Варна
  • Мнения: 7 146
... обаче, този сезон за мен е сред най-слабите. Всичките им драми са толкова изсмукани от пръстите че няма накъде.
Е, това е комедия все пак, какви да са драмите в нея?

# 365
  • Мнения: 11 552
Едва ли е изневерил.
Тая на Парушев откъде се взе- много задълбаха там.
С тикосания ми хареса сценката.
Абе, бива сериалчето.

# 366
  • София
  • Мнения: 26 894
Да не забравяме, че вече имахме изневярва в първия сезон, та няма да е сефте...

# 367
  • Галифрей
  • Мнения: 3 892
Аз не мисля,че Пламен ще изневери все пак той  не е Христо. Той не е такъв човек, обича жена си. Само се шокира и обърна. После пак се обърна  я гледаше лошо. Тая барманка ме дразни, аз ако бях на негово място един шамар щях да и забия.

# 368
  • Мнения: 6 159
На мен няма да ми е нелогично ако Пламен изневери , те го добутаха до ръба на ламарината - тъщата си би шута и беснее като невидяла ,  тропосани са му двете деца , а и две приходящи ... Човекът не може да се преоблече на спокойствие  .

Ненчо е направо ...дразнител №1 . Явно добре се спаря с ролята .

# 369
  • Мнения: 15 198
Хвърлих око на тоя последно излъчения епизод и мисля, че има светлина в тунела. Получил им се е. Разсмяха ме на няколко пъти. Направо ме развеселиха. Ако все така върви сериала, добре ще е. Ще стане гледаем и не само гледаем, а и усмихващ и разтоварващ. А, дано. Grinning

# 370
  • Мнения: 10 216
Аз все още търся нещо да ми хареса в океана от тъпотия и бездарни актьори и докато търся ще взема да изгледам и тоя сезон. И аз най-харесвах Емо и Парушев, но издишат ми тоя път. На Пламен играта горе долу одобрявам, както и най-малкото детенце.

# 371
  • USA
  • Мнения: 7 220
Изгледала съм всички сезони досега и смятам,че този е най-веселият досега.
Има и алогични сюжетни линии като
1. Надето и бизнесмена й(който тати на драго сърце ще приеме,защото има пари,а всички знаем,че за Христо паричките са всичко на света)
2. Супер бедният Емо,който няма пари и за една прилична кола дори.В сезоните преди това тънеше в лукс и пиеше шампанско за не знам си колко хилки,имаше хотел,бизнес с птицеферми и не знам си какви далавери още.Споменават,че жена му всичко е взела,но няма такъв закон,който да даде 100% общото имущество на едната страна,без да допълвам,че Емо е достатъчно умен,за да си задели тайно пари за "черни дни".

Сашко е толкова бездарен милия,с този променен глас рецитиращ репликите си ми идва да го mute...Той и Надя са като петна на бяла риза.
Като изключим това,много ми е забавен сериала и в последният епизод с голям смях гледах сцената на Парушев и блондинката в ресторанта.И после като я изпращаше.Култово! Laughing

# 372
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 526
Да, има нелогични сюжетни линии, то и 2-та апартамента като награда от мнимия конкурс са небивалица, но жанрът му е такъв, че си затварям очите за тях.
За мен - този сезон и първият са най-интересни. Морската тематика сякаш е по-благодатна за забавни ситуации.
Най-смешни персонажи са ми Емо и Парушев, а Пламен искрено го съжалявам, но какво да се прави като не е случил на тъща и на приятели.Satisfied

# 373
  • София
  • Мнения: 22 852
Чакайте малко- това с арартаментите не беше ли лъжа на Надя, за да бъде с гаджето си без техните да разберат?

# 374
  • Мнения: 11 552
Да, точно така. А гаджето е собственик на хотела, май. Или само е платил за апартаментите?

Общи условия

Активация на акаунт