All Inclusive: Съкровището вътре в теб (сезон 2)

  • 50 231
  • 622
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 6 159
Този сезон май не съм виждала да качва. Не е имало интерес.


Гаджето на барманката (Явор се казва) всъщност преди Ели и Пламен да се оженят е бил гадже на Ели. Като бяха в Банско, той там беше ски учител и те се натъкнаха на него. Имаше разни куриозни случки, защото той все още си падаше по нея. Пък и Евдокия го харесва много повече.

Мерси ! Имало е забавна ситуация !
 Дано  да  са поработили в тази посока . Пламен  обаче  май няма да  върши гадории планирано . Да разчитаме ,че барманката ще му налита  агресивно , та онзи да побеснее .

# 391
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Тя ситуацията хич не беше само една. То направо си беше линия в сюжета на сезона.
Ели любезничи, Явор ѝ налита, Пламен ревнува, Евдокия защитава Явор... Чудеса!

# 392
  • Галифрей
  • Мнения: 3 893
Горкият  Явор жените му налитат на Пламен 😂

# 393
  • Мнения: 580
Тоя сезон е най- интересен, а и ми харесва да си гледам Албена и морето. Емо и Парушев са ми много смешни

# 394
  • София
  • Мнения: 4 429
Този сезон май не съм виждала да качва. Не е имало интерес.
 ЛИНКОВЕ не поставям за ,,Братя'' и ,,Пътят на честта''
В тази тема съм дала всички епизоди от този сезон
но в началото на тази седмица, Нова направиха поредната промяна - вкараха защита която направи директните линкове неизползваеми.

  намерих начин с малко корекции да ги поправя, но след два дни пак бяха блокирани. Днес измислих друга магия, с която и новите и старите да отварят,
ама до кога ще работи - не знам.
All inclusive
Сезон 4 Епизод 5




Последна редакция: нд, 17 окт 2021, 20:44 от Mari_Mar

# 395
  • Мнения: 1 034
Изключително съм благодарна на Mari_mar за труда и постоянството тези години. Но наистина не е небходимо да дава за всичко линкове. Чисто българските филми-Братя, Ол онклизив, пътят на честта се гледат без проблеми тук в Канада от нова плей. Има реклами но се търпят. 💐

# 396
  • Мнения: 6 159
Мари , Flowers Rose  ! Благодаря ,че отделяш  от времето си  за нас !

# 397
  • Мнения: 3 033
Mari, страхотна си, благодарение на теб гледам български продукции🌺
Възхищавам се на доброто ти сърце и технически умения, бъди здрава ♥️

# 398
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
ЛИНКОВЕ не поставям за ,,Братя'' и ,,Пътят на честта''
Значи в техните теми ми е направило впечатление, че няма. Объркала съм се. Много извинявай! Hug

# 399
  • София
  • Мнения: 4 429
Момичета

DamaPika,
как ще ми се извиняваш, като няма за какво. То аз не помня къде съм пуснала линк, често ги обърквам и слягам не този който трябва...
Затова, когато пропусна да сложа някъде или има някаква грешка в постовете ми, не се притеснявайте да ми пишете, да ме подсещате - това, е помощ за мен

# 400
  • Галифрей
  • Мнения: 3 893
Mari_Mar ти си злато!!! [ Аз някой път забравям или изпускам епизоди на някой сериали ( имала съм работа) и добре,че си ти качваш целите без досадните реклами. Да си ги гледам на спокойствие 😘😘

# 401
  • София
  • Мнения: 26 894
Парушев си е все същото мекотело

# 402
  • Галифрей
  • Мнения: 3 893
Емо хвана Парушев с г-жа Праскова да го правят в колата 😂
Тениса беше смешно как всички се опитват да загубят.
Бившата на Боян  се яви в най- неподходящият момент ( ествесно) ужас е силиконова барби, русо Ким Кардашиян.
Тая ще прави интриги.

# 403
  • София
  • Мнения: 4 429





All inclusive
Сезон 4 Епизод 6



Скрит текст:
 Линковете са без реклами
отварят се и в чужбина.

За МОБИЛНИТЕ, не са нужни добавки,
но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА,
трябва да се инсталира разширението HLS плеър
.

за Хром





за Мозила -



В спойлера е показано, как се отварят тези линкове.

Последна редакция: сб, 23 окт 2021, 13:54 от Mari_Mar

# 404
  • Галифрей
  • Мнения: 3 893
Сашко много ме дразни и сега горкият му баща го отнася.
Бишвата руса  ( забравих и името) яко ревнува и по гаден начин изтърси за връзката между Боян и Надя. И сега Христо и Мариана знаят. Какво толкова е проблемът? Той е малко по възрастен и зрял ( актьорът е на 36) млад си е. Обичат се.
Емо само как върти на малкият си пръст Парушев 😂 Много е забавно.

Общи условия

Активация на акаунт