Консултирайте се със специалист и заличете белезите с KELO-COTE®

  • 9 363
  • 146
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 117
Имам белег от операция на щитовидната жлеза и странно... 3 години по-късно си личи значително  повече в сравнение с други жени. Защо при някои хора белезите се заличават по-трудно?

# 91
  • Мнения: 998
Бих пробвала продукта върху белега от секцио.

# 92
  • Мнения: 51
Имам стари белези от акне по лицето.

# 93
  • София
  • Мнения: 313
Имам белези от падания като дете, и ухапване от куче на глезена.

# 94
  • Мнения: 1 202
Т.к. ми предстои второ раждане-секцио знам, че кожата ми образува келоидни белези, с първото раждане ми остана такъв белег, бих се радвала да имам възможността да изпробвам този продукт за заличаване на белези!

# 95
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Имате ли белези, които бихте искали да заличите, и как ги получихте?
Да имам белег от секцио,който нося е гордост.
Белега,който бих искала да залича е от ръчичката на дъщеря ми.Преди 4м си счупи ръката.Наложи се операция за поставяне на игли за фиксация.При свалянето казаха ,че едната игла се е враснала с кожата и е трябвало да е цепнат със скалпел и остана доста голям колоиден белег от едната игла.

# 96
  • Мнения: X
Имам ужасно много белези от акне по деколтето и раменете. Ще се радвам, ако този продукт може да ги заличи.

# 97
  • Мнения: X
Имам белег от хирургична намеса, на видимо място.
Въпросът ми е: върху всички зони на тялото ли е подходящ за прилагане гелът?

# 98
  • Мнения: 278
Да, имам белези от рани и изгаряния, както и два шева на пръста от детските години и огромен белег от операция апендицит, които с удоволствие бих заличила, макар вече да не ми правят впечатление.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 555
Преди месец и половина дъщеря ми падна с колелото и се нарани неприятно по ръцете и краката. Раните бяха големи и въпреки мазането с 2 вида мазила, останаха големи петна. Дали би имало ефект при третиране с Kelo-Cote Scar гел?

# 100
  • Мнения: 1 902
Имам белег на коляното от дете, и вече два пъти падам на същото коляно, като белега се увеличава и става по-груб. Дали е възможно да се премахне или поне да не е толкова видим?

# 101
  • Мнения: 47 981
Белези на колената от падане,келоид от операции.

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 261
Имам стар белег от хирургическа интервенция на ръката и бих искала да го направя по-малко видим, доколкото е възможно.

# 103
  • Мнения: 360
Имам белег от хирургическа интервенция, на видимо място който искам да залича.

# 104
  • Елхово
  • Мнения: 1 396
Имам белези от дете, получени от детски игри.

Общи условия

Активация на акаунт