Страшки от форума - 2

  • 77 230
  • 742
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 863
Не можах да разбера, Бубата, защо си публикувала Жребчето в Страшки, а не в Смешки? 🤔 😃

# 121
  • Мнения: 2 998
Понякога доста се чудя кое закъде е. Grinning Често смешките са страшни и страшките са смешни.

# 122
  • France
  • Мнения: 12 544
Не мога да се въздържа:
"Защо отново ме цензурирате??? Защо сте толкова долни?
Публикувах в темата за сблъсък с коронавирус ето това! Че има лечение различно от ваксините и вие ми триете мнението! Защо???? И клинично изпитване имаше в поста, и на него ли не вярвате??? Как може?"


И отговора:
"Лечение с белина не е допустимо да се пропагандира в бг-мамма независимо от линковете със сертификати и т. н."

# 123
  • Мнения: 25 600
Току-що го прочетох и аз и се потресох... Народът съвсем изперка.
Чудя се, ако пусна във фейса „новина“, че царската вода лекува ковид, колко ли ентусиасти да пробват ще се намерят? Такива, които по принцип са против ваксините, но нямат нищо против да се лекуват с отрови.
От друга страна, естествения подбор никой не го е отменял. Че и награди „Дарвин“ има учредени...

# 124
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
мухахахаха.
като чета темата "въпроси към модератори" ми иде да падна и да умра. ако бях модератор вЕрно щях да се капична по гръб, като хлебарка напръскана с Райд.
то са питанки защо е изтрит пост, то са обяснения колко време им е отнело да го напишат, структурират, извлекат от половината световна мрежа данните, то са цитати и цитати на цитатите, колко ценен е бил или поне колко по-ценен от останалите в темата...

оставам с впечатление, че има някакъв конкурс, за брой публикации, за който само аз не знам.

# 125
  • Мнения: 1 625
Не мога да се въздържа:
"Защо отново ме цензурирате??? Защо сте толкова долни?
Публикувах в темата за сблъсък с коронавирус ето това! Че има лечение различно от ваксините и вие ми триете мнението! Защо???? И клинично изпитване имаше в поста, и на него ли не вярвате??? Как може?"


И отговора:
"Лечение с белина не е допустимо да се пропагандира в бг-мамма независимо от линковете със сертификати и т. н."
Не, не и пак не! Това е вече прекалено!
Колко хора трябва да пострадат, за да се вземат мерки срещу такива опасни "съвети" из нета?
И не говоря за мерки на ниво сайт, те се взимат. Но няма ли кой да наказва такива хора?!

# 126
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
На мен най-много ми хареса как хубаво кореспондира подписа на Бубанка с постовете на ядосаната потребителка с белината. Smile

# 127
  • France
  • Мнения: 12 544
Страшното е, че има хора които вярват на всичко прочетено в Интернет.

Как'Сийке, тази година няма да има награди Дарвин, имало твърде много кандидати.

# 128
  • София
  • Мнения: 28 559
Наистина трябва да се носи отговорност за такива съвети. Побеснявам като прочета подобно малоумие. Че и сметка държи, че са я изтрили...

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Ама...те в подфорум "Алтернативна медицина" отдавна се "лекуват" с белина...Grinning

# 130
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
На мен най-много ми хареса как хубаво кореспондира подписа на Бубанка с постовете на ядосаната потребителка с белината. Smile
и тона, и тона... Wink

# 131
  • Варна
  • Мнения: 14 540
И забременяват с алтернативни съвети.😅

# 132
  • Мнения: 9 863
И забременяват с алтернативни съвети.😅
Как със съвети?!? Вече не трябва ли онуй? Astonished

# 133
  • Мнения: 7 690
Таз пък! Много си назад с материала, жено! Никакво туй-онуй, даже овулация не трябва да имаш!

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
мухахахаха.
като чета темата "въпроси към модератори" ми иде да падна и да умра. ако бях модератор вЕрно щях да се капична по гръб, като хлебарка напръскана с Райд.
то са питанки защо е изтрит пост, то са обяснения колко време им е отнело да го напишат, структурират, извлекат от половината световна мрежа данните, то са цитати и цитати на цитатите, колко ценен е бил или поне колко по-ценен от останалите в темата...

оставам с впечатление, че има някакъв конкурс, за брой публикации, за който само аз не знам.
Щото имаш 25 хиляди мнения, ако имаше 25 щеше да ти е важно.

Общи условия

Активация на акаунт