Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Къде в Русе- 12

• 2 416
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
На Петрохан, май Свежест се казва. По едни стълбички нагоре.
Оо, не. Там носихме зимата едно зимно черно палто на сина ми и едно мое вълнено сако, което имах неблагоразумието да изпера в пералнята и го извадих на топка. Палтото върнаха цялото в косми, а сакото ми - не можали да разгладят, беше като стискано в кълки Smile. Занесох го после на Космос, вярно, че по-скъпо, но ми го върнаха почти като ново. Пак на Свежест сестра ми бяха дали калъфите на матраците, след като се изнесоха наемателите и намериха купувач за апартамента. Наложи се ние да ги вземем от химическото чистене. Като ги видях как изглеждат(направо бяха мърляви и в косми), чак ме досрамя как ще им ги оставим. Оставихме ги с все опаковки и марки по тях, да видят, че са ходили на чистене.

# 31
здравейте, търся фирма/ магазин , който да изкупува стари електроуреди/пералня/ , да могат да дойдат да си я вземат от жилището /за възрастен роднина от града е /?
п.п. хубав следобед

# 32
Аз съм си запазила това. Моя близка възрастна роднина ги беше ползвала преди две години. Обадила се, но не идвали веднага (тогава). Някъде след 2 седмици са ѝ се обадили и са ѝ казали в колко часа ще минат. И така някаква пералня са ѝ махнали, че и 10лв ѝ бяха дали. Обадете се и вижте дали е активна тази услуга и какви са условията.

# 33
  • русе
Търся  занимания по пилатес в раойна на Ялта, Възраждане-началото, Родина,  дали имате такава информация?

# 34
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
Здравейте, дали има някъде в Русе, където да продават прозрачни защитни маски за лице. Тези, които са на половина на прозрачните шлемове. Благодаря!

# 35
Скоро раждали със секцио в Медика, правят ли проблем, ако си с гел лак?

# 36
Е от какъв зор пък им пречи гел лака? За първи път чувам да има значение че си лакиран. В чужбина както щеш така може да отидеш да раждаш. Що за глупост в БГ.

# 37
Лекарите следят цвета на ноктите и по тях се откриват евентуални усложнения, особено, ако се слага и упойка.

# 38
Ехееее. За първи път чувам. При нас специално на прическа, маникюр ходят, нагласени влизат да раждат. Все едно са на кафе. Ако родиш днес, утре си във вас. Нали си закачен на всякакви апаратури, как пък до нокти се опира...Но щом така трябва, да не им се скърши хатъра на докторите. Аз мислех че в Медика са по-човечни. Но предния уикенд мой близък е трябвало да остане там. Доктора го овикал, навикал близките му. Малоумници. За това ядат бой. Човека сам е пожелал да се прибере, защото му е било унизително отношението. Срамота. Нямам думи.

# 39
Здравейте, да питам за специалист очни болести / очен лекар - за бебе?

# 40
Аз мисля да водя моите деца при доктор Ангелова

# 41
Здравейте, понеже става въпрос за бебе ще се включа. Ангелова ползва апаратурата на неонатологията за откриване на ринопатия. Ползва си я за нейните прегледи, които който бърза си плаща. Аз си водих два месеца недоносеното бебе за да ми каже накрая да ходя при друг лекар. Ядоса ме това, че не ни даде снимките от прегледите. В София докторката трябваше да почва наблюдението от начало. Как ли не се опитах да ги взема, но нямала такава практика. За едно бебе с ретинопатия и седмица може да е фатална. Ние ходим при доктор Димитрова от Токуда  от скоро има и частен кабинет където по-бързо става приема и е с 20 лв по евтин.

# 42
  • Русе
Здравейте,
Да знаете, д-р Начев-мамолог, когато си с направление, трябва ли час да се вземе предварително?
Благодаря!

# 43
Преди години съм ходила при него и винаги съм си записвала час. Сега може и да има някаква промяна.

# 44
И аз съм си записвала час .

Общи условия

Активация на акаунт